Mankšta viešoje erdvėje griauna stereotipus. Koks gi STIMULUS indėlis?

Cituojame liepos 2 d. Alfa.lt straipsnį. Mūsų pasisakymas užfiksuotas po antrašte „Užsiėmimai arčiau dangaus – nedrąsiausiems?“ :)

„Kai kurie sporto klubai ar jogos centrai vasarą savo klientams siūlo išmėginti užsiėmimus… ant stogo.

Birželio pradžioje Vilniaus treniruočių studija „Stimulus“ ant vieno iš verslo centro „Verslo trikampis“ daugiaaukščio pastato viršaus surengė nemokamą kalanetikos (buvusios balerinos sukurta, ištvermės pratimais paremta mankšta) užsiėmimą. Ar tiems, kuriems pritrūksta drąsos ir norisi išvengti smalsuolių belieka vienas kelias – lipti ant stogų?

„Kai kuriuos žmones trikdo aplinkinių dėmesys mankštinantis alternatyvioje erdvėje, – sako minėtos treniruočių studijos atstovė Aistė Gustė. Jos vedamus kalanetikos užsiėmimus dažniausiai lanko moterys. – Apklausę sporto klubo lankytojas, sužinojome, kad joms svarbu, kad mankštinimosi gryname ore vieta būtų saugi, švari, lengvai pasiekiama. Dalis moterų norėjo, kad būtų išvengta smalsuolių žvilgsnių, tačiau yra daug drąsių merginų, kurios to visai nesigėdija.“

Pernai ši sostinės treniruočių studija surengė du tokius, bet tik lankytojoms skirtus kalanetikos užsiėmimus ir ant kitų sostinės daugiaaukščių stogų, šiemet – vieną. Kitą vasarą vilniečiai planuoja rengti daugiau tokių viešų mankštų, bet jau labiau miestiečiams prieinamose erdvėse, pavyzdžiui, Neries pakrantėje.

„Dažnai šią iniciatyvą sutrukdo lietuviškas oras. Organizuojant tokį renginį, visada reikia numatyti alternatyvą: kad užėjus lietui, galėtume pasislėpti po stogu, – pasakoja kalanetikos trenerė A. Gustė. – O žmonės drąsėja, didėja noras mankštintis gryname ore. Kai kurios mūsų lankytojos kaip tik pageidauja mankštintis ten, kur praeiviai pamatytų, ką jos daro, kas yra ta kalanetika. Kaip jos sako, norisi pasidalinti gėriu.“

Straipsnio aut. Jurgita Ogulevičiūtė

2011 07 05
Įrašo kategorijos: _STIMULUS renginiai

3 komentarai:

  • Anastasija (2011 07 05 11:56)

    Laukiam nesulaukiam nuotraukų:(

  • maja (2011 07 07 08:47)

    Sveiki, o ar bus nuotraukos is to renginio?

  • Stimulus (2011 07 07 08:58)

    Bus bus, ir nemažai. Kaip tik turėsim – informuosim visas dalyvavusias!

Palikite komentarą