2-oji STIMULUS studija – jau netrukus!!!

Dvejus metus brandinta ir auginta STIMULUS idėja kartu su daugiau nei 2 000 registruotų narių (ir smalsuolių:) nuo šių metų lapkričio 2 d. džiaugsis jau dviem namais ir abipus Nėries krantų! Delnus tvirtai laikydamos „naujojo miesto“ širdyje, Konstitucijos pr. 6, pėdas statysime ir kojas ištiesime Vilniaus senamiestyje, Labdarių g. 8 (žr. GoogleMaps žemėlapyje).

Lyg veidrodyje atspindėsime viską, ką pavyko sukurti geriausia – treniruotes (su tuo pačiu abonementu galėsite lankyti užsiėmimus abiejose studijose), renginius, pamėgtuosius trenerius, paslaugiąsias administratores, mokytojus, lektorius, arbatinimąsi, sveikatingus ir „nuodėmingus“ gardėsius, atostogų nerūpestingą nuotaiką… „Labdarių“ kokteilis taps ypatingu savo vieta – pagaliau galėsime iš tiesų …STABTELT.

Kada paskutinį kartą senamiestyje vaikštinėjote dairydamasi pakėlus smakrą šiek tiek aukščiau, nei trenerė kantriai primena? Arba „užkliuvote“ už kepamų bandelių aromato mindama dviratuką siaurom Vilniaus gatvelėm?

Treniruotė senamiesčio studijoj taps proga suderinti „prieš“ ir „po“. Užsukti į knygyną, rankdarbių krautuvėlę, kavinukę ar grožio saloną, prisėst su drauge sulčių stiklui – viskas, kas taip moteriška – čia it ranka paduot. Dirbančioms ar gyvenančioms 5-10 min. spinduliu pagaliau atsiras priežastis ramiai atsikirpti dienos gabalėlį SAU prieš (planuojame treniruotes ir nuo 7 val. ryto:), per ar po darbų (mankštinsimės lygiai nuo 17, 18, 19 val.) ir kitų nesibaigiančių rūpesčių…

Dabar remontuojame, ieškome geriausių jaukumo sprendimų ir KURIAME…

Su kupinu laukimo jaudulio
STIMULUS komanda

2011 09 24
Įrašo kategorijos: _STIMULUS naujienos

4 komentarai:

 • Karina (2011 09 26 06:17)

  Tiesiog šaunu, aš netoliese dirbu :)

 • Jurga (2011 10 04 11:19)

  wow kokia naujiena…nudžiuginot labai, nes dirbu Labdarių g. Laukiu nesulaukiu :)

 • Svetlana (2011 10 10 08:49)

  Labai faina, arti darbo bus :)

 • Gintare (2011 10 12 04:18)

  super! labai laukiu, nes ir dirbu ir gyvenu netoliese :)

Palikite komentarą