Pirmoji treniruočių studija Vilniaus Senamiestyje: moterims ir dėl moterų

Lapkričio 2 d. Vilniaus Senamiestis gerokai pagyvėjo – duris Labdarių gatvėje Nr. 8 atvėrė antroji harmoningų treniruočių studija STIMULUS.

Pasak STIMULUS idėjos vadovės ir sertifikuotos kalanetikos trenerės Aistės Gustės, „ateidami į Senamiestį (pirmoji studija jau dvejus metus veikia Konstitucijos pr.) norime būti dar arčiau moters, jos namų, darbo, reikalų ar laisvalaikio, būsime kaip tik ten, kur rami treniruotė harmoningai įsilies į moters dienotvarkę kaip puodelis arbatos per pertraukėlę.“

Moterims skirta treniruočių studija išsiskiria neįpareigojančia atmosfera ir siūlomais ramiais užsiėmimais: kalanetika, pilates, kūno balansu, joga ir jų deriniais, taip pat baleto mankšta, šiuolaikinio šokio mankšta. Nuolat vyksta įvairios paskaitos, mokymai, piešiami fraktalai, mandalos, o ypatingomis progomis  mėgaujamasi treniruotėmis iš „paukščio skrydžio“ ant aukščiausių Vilniaus pastatų.

Treniruočių studijos STIMULUS pranašumas – laiko taupymas ir kitoks požiūris į sportą. „Penkios minutės persirengti, valandėlė mankštos ir po penkių minučių galima vėl bėgt toliau. Jokių nereikalingų priedų, tik tai, kas būtina, – sako A. Gustė. – Be to, tvarkaraštis kruopščiai priderintas prie miesto ritmo ir šiuolaikinių aktyvių merginų bei moterų.“

Anot A. Gustės, STIMULUS niekada netaps sporto klubu. Būtent todėl ir buvo sukurtas naujadaras „treniruočių studija“, simbolizuojantis kitokį požiūrį ir naująjį būdą rūpintis savo kūnu patiriant gurmanišką malonumą.

„Dažna mūsų narė – niekad prieš tai nesportavusi moteris arba, kaip jos pačios įvardija, „tinginė sporto atžvilgiu“. Mintys apie sporto klubą ne vieną atgrasydavo, o pas mus joms daugiau negu patinka, nes mes stipriname ne tik moterų šlaunis, bet ir jų savivertę,“ – juokiasi idėjos vadovė.

Aistę kalbino Rimantė :)

2011 11 05
Įrašo kategorijos: _STIMULUS naujienos

Palikite komentarą