STIMULUS jau ir Panevėžyje! Moteriškos harmonijos oazė atveria duris už sostinės ribų

Skaičiuodamos 3-iuosius sėkmingos veiklos metus Vilniuje, harmoningos mankštos duris ir langus atveriame naujai erdvei, naujam miestui, naujoms galimybėms ir atradimams. Nuo šių metų rugpjūčio STIMULUS veiks ir Panevežyje, Šermukšnių g. 31A.

Už studijos vairo stojo dvi šaunios seserys – Jurgita Bagdonienė ir Jovita Telyčėnė. „Išgirdusi apie STIMULUS, ilgai nesvarsčiau, nėriau į naują veiklą kaip plaukikas neria į baseiną nuo bokštelio“, – juokiasi Jurgita, studijos Panevėžyje koordinatorė. „Dirbdama STIMULUS jaučiu, kad kas dieną esu jausmų, potyrių, vidinių nuojautų pasaulyje.“

Žr. daugiau studijos atidarymo šventės fotografijų

„Šiandien mano gyvenimas keičiasi!“, – džiaugiasi ir Jovita, studijos administratorė. „Esu atvira tam, kas vyksta – pokyčiams ir naujovėms. STIMULUS man atskleidė moteriškumo paslaptis, todėl dabar mėgaujuosi kiekviena savo gyvenimo diena“.

Panevežyje STIMULUS kvies ne tik į harmoningos mankštos užsiėmimus tobuloms kūno formoms išgauti: kalanetiką, Pilates, Dervišų jogą, Šri Šri jogą, baleto mankštą, modernaus šokio mankštą, nėščiųjų mankštą. Merginoms ir moterims taip pat bus pasiūlytos ir atpalaiduojančios terapijos, savianalizės pamokos, moteriškų pomėgių saviraiška ir  šilti pokalbiai prie arbatos puodelio. „Tai jauki moters laisvalaikio oazė, kokios iki šiol Panevėžyje labai trūko!..“ – įsitikinusios studijos šeimininkės Jurgita ir Jovita.

Atidarymo mėnesį visas panevežietes STIMULUS kviečia išbandyti 3 treniruotes už ypatingą, 9 Lt kainą – registruokitės anketoje! Akcijos sąlygos, trumpas komandos pristatymas – šventinėje atidarymo svetainėje.

Malonių potyrių Panevežyje!
STIMULUS komanda

2012 08 13
Įrašo kategorijos: _STIMULUS naujienos

Palikite komentarą