„Elegantiška ir stilinga išvyka”: aukštakulniais dviratį mynė ir žavioji „Labo ryto“ vedėja Eglė Daugėlaitė

Gegužės 11 d., šeštadienį, sostinės svečių ir gyventojų akis traukėme netikėtu vaizdu – Gedimino prospektu dviračiais važiuojančiu moterų būriu. Apie 30 moterų dvirates transporto priemones pasibalnojo tam, kad įrodytų, jog mankštintis galima elegantiškai, neaukojant dailios išvaizdos.

Džiaugiamės puikia merginų nuotaika, „atlaikytu” lietaus pasveikinimu ir drąsa pabūti dėmesio centre. Tiek mūsų sijonai, tiek mankštos pratimai „vidury miesto” liko palydėti susižavėjimo kupinais žvilgsniais, ne paslaptis – labiausiai vyrų! ;)

Daugiau akimirkų – žr. FACEBOOK kataloge

Kaip Lrytas.lt naujienų portalas rašė (o mes tik patvirtiname:) :

„Praeiviai nužiūrinėjo stilingai atrodančias moteris, kurios net dviračius mynė ryškiai raudonai pasidažiusios lūpas, avėjo aukštakulnius, vilkėjo sukneles. Spalvingame būryje galima buvo išvysti ir ryškiai rožine suknele pasipuošusią „Labo ryto“ vedėją Eglę Daugėlaitę.

Šiai mankštos koncepcijai pritarė ir gana įtemptu režimu gyvenanti „Labo ryto“ vedėja E.Daugėlaitė. Pasak jos, skubanti miesto moteris nuolat suka galvą, stengdamasi suderinti daug dalykų ir spėti juos visus sutalpinti savo įtemptoje dienotvarkėje. Todėl dažnai išvyka į tradicinį sporto klubą moterį gąsdina, nes ten ji pavargs, labai suprakaituos, išsidarkys jos šukuosena ar susigadins makiažas.

Tad šios elegantiško dviračių minimo akcijos sumanytojai moteriškų treniruočių studija „Stimulus“, primena, kad giluminių raumenų mankštos, tokios kaip kalanetika, joga, pilates, kūno balansas puikiai išmankština visą kūną, bet tuo pačiu moters nevargina upeliais bėgantis prakaitas, treniruotei nereikia sportinių batelių, rankšluosčių ir dušo priemonių, užtenka vos valandos – moteris spėja per ją atlikti treniruotę ir vėl grįžti į savo dienos ritmą. Ir dar joms lieka jėgų prasivažiuoti dviračiu!

Lydimos smalsių bei susižavėjusių žvilgsnių, neretai ir plojimų, moterys pervažiavo visą Gedimino prospektą, ir savo kelionę užbaigė kalanetikos mankšta po atviru dangumi Lukiškių aikštėje, kuri sulaukė vyriškų ovacijų ir miestą lankančių užsieniečių plojimų.“

Už prisiminimus merginos šiltai dėkoja makiažo fėjai Indrei ir Powder Bubbles Studio, kavos ekspertams Vero Cafe, fotografei Ingai Jankauskaitei, video meistrui Martynui, Ir be abejo, STIMULUS meno vadovei Lavijai ;)

2013 05 17
Įrašo kategorijos: _STIMULUS naujienos

Palikite komentarą