Kalanetika su žurnaliste, TV laidų vedėja, keliautoja Gabija Vitkevičiūte

„Ką ten ilgai kalbėti, susitinkam treniruotėj!“, – atsakė žurnalistė, TV laidų vedėja, keliautoja Gabija Vitkevičiūtė į mūsų kvietimą pasisvečiuoti ant „žvaigždžių“ sofutės. Pasiraitojom blauzdines ir, štai, prašom – gavosi it surepetuota kalanetikos fotosesija, kurioje žavioji viešnia atrodo lyg mūsų senbuvė!

Daugiau foto-akimirkų žr. mūsų Picasa paskyroje

„Judėjimas ir yra gyvenimas. Tu gyvas, kol judi, kvėpuoji, kol kažką veiki“, – įsitikinusi Gabija, jau kuris laikas žadintuvą užsukanti ties 05:40 val. ir dieną pradedanti krosu bei jogos mankšta su bendraminčiais. „Oj, negalvokit, kad visada lengva atsikelti. Būna, prabundi ir galvoje viena mintis – viskas, tai paskutinis kartas! Tačiau su kiekviena nauja diena ryžtas mesti tolsta it dūmas. Viską atperka savijauta ir energijos kiekis, kurį pasisemi. Nuo ko pradėti? Tiesiog reikia uždaryti namų duris. Tas sunkiausia. Įpročiai ima patys keistis. Taip pasikeitė ir mūsų šeimos kasdienė rutina. Aktyviausi mes rytą, dieną, o link 21 val. – jau ruošiamės miegui.“, – apie sveikesnio gyvenimo ypatumus pasakojo 3 dukrų mama Gabija.

Mes klausėmės ir galveles kraipėm… Užkrečia savo pavyzdžiu Gabija iškart. Nenuostabu – tiek energijos, tiek švytėjimo – pavydu net… Ir supranti, kad tikrai ne stebuklingų piliulių dėka. „Yra vienas elementarus dalykas, kuriam nereikia nei knygų skaityti, nei į kalnus įkopti, kad tai sužinotum“, – sako Gabija, „jeigu NORI, tai ir TURI, jeigu DARAI, tai ir PADARAI! Čia mano taisyklė“.

Džiaugiamės, kad Labdarių bibliotekėlėje Gabija patupdė ir savo knygą „Karavansarajus“. „Mes visi jau esame ten, kur turime būti ir mums nebereikia niekur eiti, blaškytis… Mes jau esame atkeliavę. Ir kai tai suvoki, labai išlaisvėji ir gyventi pasidaro paprasta“, – apie knygos idėją, pavadinimą ir į ją sudėtas mintis pasakojo autorė.

Už fotogafijas stipriai dėkojame Martynui ir STIMULUS modeliams – administratorėms Urtei, Beatričei, Raimondai ir trenerėms Renatai bei Dianai.

2013 08 30
Įrašo kategorijos: _STIMULUS renginiai

Palikite komentarą