Kaip STIMULUS pakeitė gyvenimą, arba Bikinis po 10 metų. Rasos ir dietistės Renatos istorija

Lieknėjimo istorijaTekstas originalus – neredaguotas. Asmeninės dietistės konsultacijos organizuojamos studijoje.

„Visada galvojau, kad stebuklingos istorijos apie sėkmingą lieknėjimą, dietų veiksmingumą yra tik pigus reklaminis triukas, siekiant pritraukti nusivylusias namų šeimininkes pirkti maisto papildus, išganingus treniruoklius ir pan. Tikrai buvau susitaikiusi su savo gerokai pakitusia figūra ir mintimi, kad lieknėjimas ir sportas tikrai ne man.

Kulinarinės žinios ir… papildomi kilogramai

Apie viską nuo pradžių. Man 31 m., auginu 8 metų dukrą ir kartu su vyru visada mėgome skaniai ir sočiai pavalgyti. Taigi… po truputį, po truputį sukaupėme ne tik kulinarines žinias, bet ir papildomus kilogramus, kurie po truputį pradėjo trukdyti kasdieniniame gyvenime. Pasidarė sunku lipti laiptais, kankino dusulys ir pabėgėjimas iki autobusų stotelės tapo iššūkiu :)

Visa tai tęsėsi, kol vieną dieną neišgirdau apie treniruočių studiją STIMULUS ir trenerę-dietistę Renatą Malinauskienę. Būtent jos sudarytu mitybos planu, treniruotėmis ir priežiūros pagalba pavyko patikėti savo jėgomis ir pamilti iš naujo ne tik savo kūną, bet ir pilateso bei kalanetikos treniruotes, kurios jau tapo poreikiu.

9 kg per 5 savaites!

Pagal Renatos parengtą 5 savaičių mitybos planą, teko gerokai pakoreguoti mitybos įpročius, pradedant valgyti pusryčius ir atsisakius užkandžiavimų. Jau pirmąją savaitę nukritus pirmiesiems 1,5 kg. atsirado noras siekti geresnio rezultato. Taigi per 5 savaites, nuo 74 kg pasiekiau 65 kg ribą. Nuotaika puiki, kai tenka išsitraukti kažkada atidėtus „geresniems laikams“ rūbus ir laisvai užsisegti mažesnio dydžio džinsus. O puikų rezultatą vainikavo tai, kad beveik po 10 metų išdrįsau užsidėti bikinį :)

Taigi subalansuota mityba tapo mūsų šeimos įpročiu, treniruotės malonumu ir poreikiu, šeima džiaugiasi mano nuolatine gera nuotaika, o aš nuoširdžiai dėkinga ne tik jai, bet ir STIMULUS, kur kiekviena moteris jaučia palaikymą ir pagarbą, bei išskirtinį dėmesį. Žodžiu, trūksta išreikšti dėkingumą Renatai, kuri tapo įkvėpimu ir pavyzdžiu.

ruta

Pamilti savo kūną iš naujo

Esu labai laiminga, kad sugebėjau iš naujo patikėti savo jėgomis, jaustis lengva ir pamilti savo kūną iš naujo. O visoms moterims, kurios dar dvejoja ir delsia ar verta pradėti, galiu patarti paimkit save už rankos ir atveskit į meilės sau kelią ir pačios liksit labai nustebintos, kardinaliais teigiamais pokyčiais. Raskite laiko sau dabar!

Susitiksime treniruotėje! Iki! Rasa“

2013 12 12
Įrašo kategorijos: Lieknėjimo mitai, Mitybos patarimai

Vienas komentaras:

  • Sandra (2013 12 14 08:23)

    Sveikinimai! Trenerė Renata mano idealas- maloni, reikli, visom prasmėm puiki, o jos figurytė-mano siekiamybė!

Palikite komentarą