Joga ant spygliukų, arba Kaip STIMULUS merginos festivalyje VAROM! dalyvavo

„Pasirinkta vieta, aplinka ir net spygliukai ant kilimėlio – joga buvo neatsiejama viso šio gėrio dalis“, – įspūdžiais iš festivalio VAROM! dalinasi STIMULUS kalanetikos ir jogos trenerė Daiva Povilaitytė. „Man net kilo mintis panašų renginį organizuoti mūsų lankytojoms, kad jos kartu su savo šeimomis pajaustų, kokia proto ramybės būsena būna palaiminga!“.

Birželio paskutinį savaitgalį STIMULUS merginos, Daiva ir Greta, mėgavosi puikiu lietuviškos vasaros oru ir turininga festivalio programa, kurios dalis buvo ir Daivos joga su Peter Hess dubenėliais. „Joga lauke leidžia iš tikrųjų susilieti su gamta, lengviau pajusti, kad žmogus – tai jungtis tarp žemės ir dangaus. Čia lengviau pasisemti šių energijų. Savo ausis ir protus raminome skambančiais dubenėliais. Jie švelniai, natūraliai aidėjo erdvėje.

Po užsiėmimo sulaukėme ir klausiančių, kur mus rasti Vilniuje. Šypsojomės su Greta, kad besiteiravusių net aprangos spalvos „stimuliškos“. Tokiais momentais dar aiškiau suvoki, kaip nieko nebūna šiaip sau, nebūna atsitiktinumų, nes viskas įvyksta tada, kai ateina laikas…“

2015 06 29
Įrašo kategorijos: _STIMULUS naujienos, Joga

Palikite komentarą