Emocijų paleidimo seminaras su Zuzana Bardovska

zuzi cover
Artimiausia emocijų paleidimo seminaro „Išlaisvinu save“ data – liepos 13 d., ketvirtadienį 18.45 val.

Treniruočių studijoje STIMULUS, Aguonų g. 12, Vilniuje.

Vieta rezervuojama tik gavus mokėjimą. Vietų skaičius ribotas.

Trukmė – 2,5 val.
Kaina – 12 € mokant iki liepos 10 d. (imtinai), 15 € – mokant vėliau.

Vietų nebėra.

Nesupranti, kodėl kartais viskas aplink tave erzina? Nauja dienos pradžia tampa nemiela? Nežinai, ką su tuo daryti? Kaip išsilaisvinti nuo susikaupusių nuoskaudų? Kaip paleisti tai, kas trukdo gyventi? Kodėl kai kurie dalykai gyvenime tau vis kartojasi? Kaip atrasti daugiau ramybės ir lengvumo kasdien? Kaip džiaugtis gyvenimu? Kaip save labiau mylėti?

Atsakymus į šiuos klausimus atrasti galėsi emocijų paleidimo seminare „Išlaisvinu save“.

Tai ne tik teorinės žinios, tai praktika, kuri pritaikoma bet kur – namie, darbe, svečiuose, vairuojant…

Mokant prižiūrėti ir suharmonizuoti savo emocijas gyventi tampa labai patogu ir lengva. Dėl to priimi visai kitokius sprendimus ir visai kitokių sulauki pasekmių. Veiksmai, sprendimai tampa aiškūs ir ramūs. Ar mokant susiderinti savo emocijas niekad nebenutiks nieko blogo? Gyvenime nutinka visko ir nutiks, tik reakcija tavo bus visai kita. Viską sutiksi su užtikrintumu, pasitikėjimu, žinojimu kaip veikti (straipsnį apie emocijų paleidimą skaitykite čia).

 Mūsų studijos lankytojoms jau pažįstama Zuzana Bardovska dalijasi: „Pajaučiau, kad nebenoriu skubėti gyventi ir „nuversti kalnus”, supratau, kad noriu jaustis rami, ne tik išorėje, bet ir viduje“.

Zuzi alyvose

2014 m. kelionė į Indiją padarė didžiulį pokytį jos viduje, kuris ją nuvedė į savęs pažinimo ir atradimų pasaulį – emocijų paleidimus. „Suvokiau, kad neišsemiami ramybės klodai yra mano viduje, patyriau save iš naujo ir kryptingai bei drąsiai ėjau šiuo keliu” – teigia lektorė.

Dvasinių mokytojų ir guru pagalba besigilindama į savo esatį, ji pati pradėjo vesti emocijų paleidimų konsultacijas, seminarus bei stovyklas.

Seminaro metu Zuzana supažindins su emocijų paleidimų technikomis, kurios naudojamos kasdien:
  • sąmoningumui plėsti,
  • vidinei ramybei jausti,
  • meilei savyje ir aplink skleisti,
  • išmokti būti atvirai su savimi ir kitais,
  • priimti negatyvius jausmus,
  • suvokti savo esybę – laisvė kurti savo gyvenimą pačiai, kokio nori.

Lektorė trumpai papasakos paleidimų atsiradimo istoriją ir pristatys teorinę medžiagą, pagrįstą praktiniais pavyzdžiais iš jos asmeninio gyvenimo bei aplinkos.Teorija vėliau bus pritaikyta meditacijos bei praktinių užduočių metu, kurias atliksite poromis. Praktika yra skirta jūsų asmeniniam tobulėjimui bei žinių įsisavinimui.

Šio seminaro tikslas yra supažindinti ir išmokyti naudotis įrankiu, kuris padeda sąmoningai paleisti baimes, praeities nuoskaudas, nemalonius pojūčius ir suvokti tai, kas vyksta jūsų gyvenime ir dėl kokių priežasčių. Priimti situacijas, jausmus bei daryti pokyčius.

Rezultatas – daugiau vidinės ramybės, džiaugsmo, meilės sau ir žmonėms, pasitikėjimo gyvenimu, atsipalaidavimo… Lengviau kurti tai, ko ištikrųjų nori, bet ne tai, ką reikia.

Seminaras vyks salėje ant kilimėlių, tad kviečiame apsirengti patogiai.

Už seminarą galite mokėti Stimulus studijose arba bankiniu pavedimu:
UAB Endoinvest, į/k 302516118, S/n LT157044060007610448 (AB SEB bankas)
Paskirtis: vardas, pavardė už emocijų paleidimo seminarą.

Lauksime Jūsų!
STIMULUS komanda

2017 06 06
Įrašo kategorijos: _STIMULUS renginiai

Palikite komentarą