STIMULUS kolektyvas ieško administratoriaus (-ės)!

Ieškome komunikabilios (-aus), kruopščios (-aus) ir pastabios (-aus) administratorės (-iaus), jaukumo ir estetikos mylėtojos (-jo), malonaus būdo ir šiltos šypsenos savininkės (-o)! Būtų idealu, jei būsima (-as) kandidatė (-as) būtų ir ramiųjų mankštų gerbėja (-as), galbūt – STIMULUS lankytoja (-as). Juk žinant pyrago skonį, daug lengviau apie jį pasakoti kitiems, tiesa? ;)

Susidomėjusias (-ius) kviečiame užpildyti anketą! Su patikusiomis (-iais) kandidatėmis (-tais) susisieksime ir pakviesime susitikti. Administratorės (-iaus) darbui ieškome jau nuo spalio mėnesio vidurio. Kilus klausimams, parašykite el. p. greta.lukauskaite@stimulus.lt arba paskambinkite tel. 8 607 43 555. Skelbimas galioja iki spalio 10 d.

 

Reikalinga (-as) administratorė (-as), kuri (-is) galėtų dirbti apie 3-4 dienas per savaitę darbo dienomis ir kas antrą savaitgalį (gal ir daugiau; 3-6 val. per dieną, priklausomai nuo treniruočių ir renginių kiekio). Suskaičiavus, tai beveik pilnas etatas – 30–40 val. per savaitę. Siūlome harmoningą darbo atmosferą, malonų kolektyvą, galimybę lankytis studijos treniruotėse (po bandomojo laikotarpio ir papildomą abonementą dovanų) ir atlyginimą, priklausantį nuo darbo kiekio.

Tavo būsima

STIMULUS komanda ;)

2017 09 20
Įrašo kategorijos: _STIMULUS naujienos

Palikite komentarą