Rytais mankštinkis pigiau

Ankstyvi rytai turi savo romantikos. Daug daugiau erdvės priklauso tau. Vilniaus gatvės, skęstančios rudeniškame rūke, dar apytuštės. Miestas dar netriukšmauja. Jis kol kas tik ruošiasi :).

Tu jau seniai atsikėlusi. Lėtai išgėrusi savo pirmąjį kavos (arbatos?) puoduką ir papusryčiavusi. Turi dar „gerą“ valandą iki minutės, kada kartu su dauguma žengsi pro duris ir pradėsi savo dieną. O tu ženki jau dabar! Taip sakant, „netempk gumos“ ;). Mūsų trenerė Daiva su kilimėliu laukia tavęs nuo 7.45 val.

Taip, tokių rytų, kai „nespaudžia“ terminai ir nereikia niekur skubėti, pasitaiko retai. Bet kai pasitaiko – skirk juos sau, išnaudok tą laiką maksimaliai egoistiškai :). Galbūt kitą rytą vėl viskas grįš į ankstesnes vadžias, o galbūt, pabandžiusi kartą, suprasi, kad nori ir kito?.. Ir tuomet atsikelti anksčiau DĖL SAVĘS  taps lengva, natūralu ir savaime suprantama :).

Kalanetikos ir jogos trenerė Daiva dėl tavęs anksčiau keliasi keturis kartus per savaitę (nuo antradienio iki penktadienio). Trečiadieniais laikas skiriamas kalanetikos mankštoms, o kitomis dienomis – sveikatingumo jogai. Atsikelk anksčiau ir tu ;).

Mes viską palengviname dar labiau ir siūlome tau specialų TAUPUJĮ RYTO abonementą.

8 treniruotės vietoj įprastinių 60 € tau kainuos 49 €.

Sąlygos;

  • Pasiūlymas taikomas 7.45 val. mankštoms darbo dienomis.
  • Abonementui netaikomos pratęsimo ir papildymo galimybės.
  • Nuolaidos nesumuojamos.

Rinkis treniruotes čia.

 

Su ankstyvais

STIMULUS komanda

 

2017 09 28
Įrašo kategorijos: _STIMULUS naujienos, Joga, Kalanetika

Palikite komentarą