Toksinai mūsų pasaulyje

Artimiausia seminaro „Toksinai mūsų pasaulyje. Palikti negalima pašalinti: kur dėsime kablelį?“ su lektore Alge Ivaškeviče data – lapkričio 18 d., šeštadienį 13 val.

Treniruočių studijoje STIMULUS, Konstitucijos pr. 6, Vilniuje.

Trukmė – 2 val.
Kaina – 15 €.

Vieta rezervuojama tik gavus mokėjimą. Vietų skaičius ribotas.

P.s. pasikeitus jūsų planams pinigai grąžinami tik tuo atveju, jeigu apie negalėjimą dalyvauti įspėjate likus bent dviems savaitėms iki numatyto renginio.

registruotis01

 

 

Visi gyvename tame pačiame pasaulyje, į kurį dėl žmonių gausėjimo ir pramonės augimo, didėjančio vartojimo patenka vis daugiau neištirtų ir dažnai nuodingų medžiagų. Kaip prisitaikyti prie šios situacijos?

Lektorė Algė Ivaškevičė kviečia artimiau susipažinti su “baisiaisiais” toksinais ir detoksikacija seminare „Toksinai mūsų pasaulyje. Palikti negalima pašalinti: kur dėsime kablelį?“

alge photo„Natūraliais sveikatinimo ir gydymo būdais susidomėjau prieš 30 metų. Stebėjausi, kodėl per 10 gydytojos darbo metų mačiau tik pavienius visiškai pasveikusius pacientus. Vėlesnė 20 metų patirtis didžiausiose biotechnologinėse farmacinėse bendrovėse padėjo suprasti ir šiuolaikinio medikamentinio gydymo ribotumus. Žinios kaip papildyti ar pakeisti gydymą vaistais iš pradžių kaupėsi chaotiškai, dažnai prieštaravo tam, ko mokėmės universitete. Palaipsniui ši įdomi informacija apie mitybą, fizinį krūvį, toksinus, vitaminus, miegą, hormonus, alkoholį, imunitetą, streso valdymą, kūno ir sielos dermę ėmė susilieti į vientisą žinių lauką. Tačiau tik pritaikius ir patikrinus gyvenime šias žinias, jos tapo vertingomis ir atneša daug džiaugsmo“ – pasakoja lektorė.

Algė Ivaškevičė teigia, jog profesionaliam šių žinių pritaikymui tenka mokytis medicinos iš naujo. Lektorė pradėjo sistemingas studijas Funkcinės Medicinos Institute JAV ir nuolat atranda įspūdingas galimybes pritaikyti šiuolaikines biochemijos, genetikos, medicinos, mitybos mokslų žinias realiame gyvenime.

Seminaro apie toksinus metu gilinsimės į šias temas:

  • Kas gi tie toksinai, kuriems pašalinti siūlomi įvairūs “organizmo valymo” būdai? Kokiais paslaptingias keliais jie patenkanka į mūsų kūnus?
  • Ar galima nuo jų apsisaugoti, ar teks ieškoti švaros oazių? Kaip galiu sumažinti jų patekimą?
  • Savi slapti “toksinų fabrikėliai”.
  • Ar verta skatinti detoksikaciją, jei kūnas pats moka ir šalina nereikalingas medžiagas? Kaip didinti kūno gebėjimą šalinti toksinus?
  • Kokia mitybos ir sporto reikšmė šiam procesui?
  • Kiek sąmoningai renkuosi kosmetiką, asmens higienos or namų valymo priemones?

Su Alge Stimulus treniruočių studijoje susitiksime jau ne pirmą kartą. Ankstesnis jos seminaras apie hormonų įtaką mūsų organizmui buvo toks populiarus, kad į jį atėjo klienčių net ir antrą sykį. Beje, tos pačios klausinėjo, kada vėl kartosime ;).

Už seminarą galite mokėti Stimulus studijoje arba bankiniu pavedimu:
UAB Endoinvest, į/k 302516118, S/n LT157044060007610448 (AB SEB bankas)
Paskirtis: vardas, pavardė už seminarą toksinus.

Tariame „iki greito!“

Su rudeniškais
STIMULUS komanda

 

2017 10 07
Įrašo kategorijos: _STIMULUS renginiai

Palikite komentarą