Naujiena mūsuose – „pasižaidimai“ su vaikučiais

Pasižaidimai, į kuriuos kviečiamos mamos (tėčiai) su savo 0-3 metų vaikučiais.

Renginys vyks treniruočių studijoje STIMULUS, Konstitucijos pr. 6, Vilniuje, gruodžio 17 d. (sekmadienį) 11.30 val.

Vieta rezervuojama tik gavus mokėjimą (rekvizitus rasite čia). Vietų skaičius ribotas.

Vietų nebėra!

Kaina (vienam iš tėvų ir vaikui) – 10 €.

Trukmė – 45-60 min.

registruotis01

 

 

Aktorė Joana Čiažauskaitė (Narvidė), dviejų mergaičių mama, ne tik dalyvauja spektaklio kūdikiams projekte kartu su “Labai teatru”, bet dar ir nuolat lanko vaikus ligoninėse, sanatorijose ir vaikų globos namuose. Bendrauja ir žaidžia su jais, “pasislėpusi” klouno kostiume.

Ši patirtis bei mokymasis pas įvairius mokytojus Tarptautinėje Humoro mokykloje Vienoje, Austrijoje, padėjo jai suprasti žaidimo svarbą vaiko pasaulyje. Joanos mokytojų Austrijoje nuomone, pagrindinis ir svarbiausias dalykas ir yra išmokti žaisti.

Gebėjimas žaisti bet kurioje gyvenimiškoje situacijoje padeda išlaikyti dialogą su vaiku net ir nelabai maloniose situacijose. Žaidimas vaikui padeda mokytis “gyvenimo”, pažinti geriau save. Kartu žaidžiančiam tėčiui ar mamai tai puiki galimybė kitomis akimis pažiūrėti į savo mažąjį, kurti ir stiprinti ryšį su juo.

Kviečiame mamas ar tėčius kartu su 0-3 metų amžiaus vaikais atrasti žaidimo džiaugsmą bei prisijungti ieškant būdų, kaip kokybiškiau praleisti laiką su savo vaiku. Ypač tuo prieššventiniu laikotarpiu, kai rutina dar stipriau įsuka mus, o to laiko kartu vis labiau pritrūksta.

Pažaiskime, kad užaugtumėme iki savo vaikų :).

Artimiausia “pasižaidimų” pamoka vadinasi “Kalėdos – kaladėlės”. Jos metu mokysimės paguodos, pamylavimo žaidimų bei pratimų. Mamos (tėčiai) galės „pasitikrinti“, kiek daug įvairių galimybių bendraujant su vaiku siūlo mūsų kūnas. Bus „kalbinamos“ visos kūno dalys, jos personifikuojamos, pavyzdžiui, akytės-sagytės, pirštukai-broliukai, rankytės-kačiukai ir pan. Žaisime vardo žaidimus. Taip pat sužaisime istoriją pagal knygelę Sam McBratney „Ar žinai, kaip aš tave myliu“.

Priemonės: kilimėliai, kamuoliukai, kaladėlės, skarelės, rankšluostėliai.

Iki greito pasimatymo!

Su mamiškais

STMULUS komanda

 

 

2017 11 28
Įrašo kategorijos: _STIMULUS naujienos

Palikite komentarą