Didžiųjų gimnastikos kamuolių ir volų „išpirktuvės“

Iki lietuviškojo pavasario – jau tik mėnuo! Na ir kas, kad už lango tik dabar pamatėme pirmąsias pusnis ;). Na ir kas, kad labai tikėtina, jog jos laikysis dar iki kokio balandžio ;). Mums svarbiau tas lūkestis gaiviojo sezono starto. Nes pavasario laukimas sutampa su vis dažniau pasirodančia saule, vis ilgėjančiomis dienos minutėmis :). O tai dažną mūsų verčia kuoptis, lyg siekiant šiltąjį metų laiką pasitikti su kuo švaresniu naujai atverčiamos knygos lapu :).

Mes – ne išimtis. Mums irgi jau kirba noras pradėti tvarkytis. Siekiame kiek atlaisvinti savo spintas, surūšiuoti, „perrinkti“ turimas priemones. Jau dabar matome, kad… volų ir didžiųjų gimnastikos kamuolių turime kiek daugiau, nei reikia. Gal jūs kaip tik norėjote vieną jų įsigyti, bet neradote nė vieno už „patogią“ kainą?

Mūsų pasiūlymas – gimnastikos kamuoliai ir volai po 15 € už vienetą. Susidomėjai? Rašyki greta.lukauskaite@stimulus.lt arba skambinki 8 607 43 555.

Spėjame, kad kamuolių pritaikomumui buityje jūs klausimų neturėsite jokių ;). O štai ką veikti su volais – nebandžiusioms jau tikras iššūkis. Todėl visas, iki vasario 11 d. (imtinai) įsigijusias volus, pakviesime nemokamai sudalyvauti pilates mankštoje su trenere Inga Balčiūniene. Treniruotės, kuri vyks vasario 19 d. (pirmadienį) 19.30 val., metu Inga pateiks itin daug pavyzdžių, kaip ir kada šias priemones galima naudoti. Įsigijusias volus į šią nemokamą mankštą kviečiame registruotis čia.

P. s. parduodamų priemonių skaičius ribotas.

Iki pasimatymo!

STIMULUS komanda

 

2018 01 30
Įrašo kategorijos: _STIMULUS naujienos, Pilates

Palikite komentarą