Kaip pagerinti sveikatą? Naujausias seminaras su lektore Alge Ivaškeviče

Artimiausia seminaro „Mikrobiomas – mūsų turtingas vidinis pasaulis su lektore Alge Ivaškeviče data – kovo 4 d., sekmadienį 13 val.

Treniruočių studijoje STIMULUS, Konstitucijos pr. 6, Vilniuje.

Trukmė – 2 val.
Kaina – 12 € – pirmiesiems penkiems už seminarą sumokėjusiems dalyviams, 15 € – visiems kitiems.

Vieta rezervuojama tik gavus mokėjimą. Vietų skaičius ribotas.

P. s. pasikeitus jūsų planams ir negalint dalyvauti paskaitoje, sumokėti pinigai nėra grąžinami.
registruotis01

 

Įsivaizduojate, kad Jūsų kūnas tai namai, kuriuose gyvenate Jūs viena? Nieko panašaus. Trilijonai mikrobų – bakterijų, grybelių ir virusų gyvena kūne susibūrę į ekosistemą, vadinamą mikrobiomu.

Negana to, mūsų mikrobiomas veikia kaip mūsų žmogiškosios biologijos valdymo centras. Jis ne tik veikia mūsų virškinimą, medžiagų pasisavinimą, bet ir mūsų imunitetą, metabolizmą (medžiagų apykaitą), smegenų chemiją. Aptarę naujausius mikrobiomo tyrimus, ryšį tarp sumažėjusios mikrobiomo įvairovės ir šiuolaikinių vakarietiškos civilizacijos ligų, žiūrėsime, kaip galime pagerinti savo mikrobiomo sveikatą.

Tai praktinis seminaras, kaip sėkmingai investuoti į savo “turtingą vidinį pasaulį”- mikrobiomą, kad jis duotų puikios savijautos ir energijos, atsparumo infekcijoms, gražios odos ir normalaus svorio dividendų.

Lektorė Algė Ivaškevičė pasakoja, jog „natūraliais sveikatinimo ir gydymo būdais susidomėjau prieš 30 metų. Stebėjausi, kodėl per 10 gydytojos darbo metų mačiau tik pavienius visiškai pasveikusius pacientus. Vėlesnė 20 metų patirtis didžiausiose biotechnologinėse farmacinėse bendrovėse padėjo suprasti ir šiuolaikinio medikamentinio gydymo ribotumus. Žinios kaip papildyti ar pakeisti gydymą vaistais iš pradžių kaupėsi chaotiškai, dažnai prieštaravo tam, ko mokėmės universitete. Palaipsniui ši įdomi informacija apie mitybą, fizinį krūvį, toksinus, vitaminus, miegą, hormonus, alkoholį, imunitetą, streso valdymą, kūno ir sielos dermę ėmė susilieti į vientisą žinių lauką. Tačiau tik pritaikius ir patikrinus gyvenime šias žinias, jos tapo vertingomis ir atneša daug džiaugsmo“.

Algė Ivaškevičė teigia, jog profesionaliam šių žinių pritaikymui tenka mokytis medicinos iš naujo. Lektorė pradėjo sistemingas studijas Funkcinės Medicinos Institute JAV ir nuolat atranda įspūdingas galimybes pritaikyti šiuolaikines biochemijos, genetikos, medicinos, mitybos mokslų žinias realiame gyvenime.

 Pagrindinės temos:

  • Kokie mikrobai gyvena mūsų virškinimo trakte ir ką jie ten veikia?
  • Kaip mikrobai dalyvauja virškinime, energijos gamyboje, hormonų biotransformavime ir detoksikacijoje, vitaminų ir neurotransmiterių gamyboje, veikia imunitetą ir atsparumą pavojingoms infekcijoms?
  • Kaip sutrinka jų pusiausvyra? Kaip galiu palaikyti ar atstatyti virškinamojo trakto mikrobų pusiausvyą?
  • Maistas, prebiotikai, probiotikai.

Už seminarą galite mokėti Stimulus studijoje arba bankiniu pavedimu:
UAB Endoinvest, į/k 302516118, S/n LT157044060007610448 (AB SEB bankas)
Paskirtis: vardas, pavardė už seminarą mikrobiomą.

Tariame „iki greito!“

Su artėjančiais pavasariškais
STIMULUS komanda

2018 02 07

Palikite komentarą