Nemokama Pilates mankšta + Didysis kamuolys vos už 10 €

  • Turite namie kamuolį, bet jį naudojate (jei apskritai naudojate) tik taisyklingam sėdėjmui prie kompiuterio? ;)
  • Neturite namie kamuolio, bet norėtumėte tokį įsigyti, tik dar nesate tikra, ką gi su juo veiksite?
  • Reguliariai lankotės treniruotėse, taisyklingai atliekate pratimus su kamuoliu, bet jums trūksta taip vadinamo teorinio pagrindimo?

Visas visas jus kviečiame į mankštą su profesionalia kineziterapeute Inga Balčiūniene. Susitinkame kovo 19 d. pirmadienį, 19.30 val. Stimulus treniruočių studijoje, adresu Konstitucijos pr. 6.

Pilates mankštos metu trenerė skirs kiek daugiau nei įprastai dėmesio pratimų su kamuoliu išaiškinimui, užfiksavimui, kad viską kuo lengviau įsimintumėte (galite įsimesti ir užrašinę su pieštuku!). Inga trumpai papasakos apie pratimų su kamuoliais naudą stiprinant jūsų giliuosius stuburą „prilaikančius“ raumenis.

Treniruotė jums nieko nekainuos, jei… už simbolinę kainą, vos už 10 €, įsigysite iš mūsų naudotą kamuolį. Jų turime kiek per daug ir mielai jums perleistumėme . Susidomėjote? Rašykite rezervacija@stimulus.lt. Nusipirkusios kamuolį ir ketinančios dalyvauti kovo 19 d. treniruotėje, pildykite anketą.

Visos kitos, norinčios sudalyvauti treniruotėje, galėsite registruotis įprasta tvarka, naudodamos mūsų rezervavimo sistema (registracija prasidės kovo 12 dieną).

P. s. kamuolių skaičius ribotas!

Su artėjančiais pavasariškais
STIMULUS komanda

2018 02 28

Palikite komentarą