Optimali mityba svorio reguliavimui

Lektorė Algė Ivaškevičė ir jos naujausias seminaras tema „Optimali mityba svorio reguliavimui“ jau rugsėjo 28 dieną (penktadienį), 19 val.

Trukmė – 2 valandos.

Seminaras vyks treniruočių studijoje STIMULUS, Konstitucijos pr. 6, Vilniuje.

Vieta rezervuojama tik gavus mokėjimą. Vietų skaičius ribotas.

Seminaro kaina – 15 €.

P. s. pasikeitus jūsų planams ir negalint dalyvauti paskaitoje, sumokėti pinigai nėra grąžinami.

registruotis01

 

 

Na koks čia klausimas, kaip „numesti svorio“! Tiesiog mažiau valgai, daugiau judi, ir svoris sumažės, ar ne taip? Bet kartais ne taip viskas paprasta ir sklandu.

Su lektore Alge Ivaškeviče susitiksime jau bene šeštą kartą. Kaskart jos seminarai pritraukia lojalių dalyvių būrį, nes išgirdus ją kartą, tolesnis planas būna maždaug toks: pakeiti viską (kažką) savo buityje pagal Algės rekomendacijas (lektorė niekada neskatina drastiškų pokyčių, viskas po truputį ir be nereikalingos įtampos), neišvengiamai pajauti rezultatą ir jau lauki kito jos seminaro :).

Lektorė Algė Ivaškevičė pasakoja, jog „natūraliais sveikatinimo ir gydymo būdais susidomėjau prieš 30 metų. Stebėjausi, kodėl per 10 gydytojos darbo metų mačiau tik pavienius visiškai pasveikusius pacientus. Vėlesnė 20 metų patirtis didžiausiose biotechnologinėse farmacinėse bendrovėse padėjo suprasti ir šiuolaikinio medikamentinio gydymo ribotumus. Žinios kaip papildyti ar pakeisti gydymą vaistais iš pradžių kaupėsi chaotiškai, dažnai prieštaravo tam, ko mokėmės universitete. Palaipsniui ši įdomi informacija apie mitybą, fizinį krūvį, toksinus, vitaminus, miegą, hormonus, alkoholį, imunitetą, streso valdymą, kūno ir sielos dermę ėmė susilieti į vientisą žinių lauką. Tačiau tik pritaikius ir patikrinus gyvenime šias žinias, jos tapo vertingomis ir atneša daug džiaugsmo“.

Algė Ivaškevičė teigia, jog profesionaliam šių žinių pritaikymui tenka mokytis medicinos iš naujo. Lektorė pradėjo sistemingas studijas Funkcinės Medicinos Institute JAV ir nuolat atranda įspūdingas galimybes pritaikyti šiuolaikines biochemijos, genetikos, medicinos, mitybos mokslų žinias realiame gyvenime.

Šiame naujausiame seminare apie mitybą išsiaiškinsime:

  • Kodėl kartais savijauta tokia prasta vos pradėjus taikyti principą „mažiau valgai – daugiau judi“, t. y. kodėl pirmiau prarandame humoro jausmą ir gerą nuotaiką, o kilogramus gerokai vėliau?
  • Kodėl didelėmis pastangomis sumažinus svorį keliais ar keliolika kilogramų, vos nustojus laikytis griežtos dietos, svoris greitai vėl užauga ar net viršija buvusį?
  • Kaip reguliuoti svorį be nuolatinio skrupulingo suvalgytų ir sudegintų kalorijų skaičiavimo?
  • Kaip padėti savo kūnui susireguliuoti svorį natūraliai, taip kaip jis sureguliuoja kūno temperatūrą ar užgydo žaizdą?
  • Kokia strategija tinkamiausia, siekiant ne tik reguliuoti svorį, bet kartu būti energingiems, sveikiems, ištvermingiems?
  • Kaip pasirinkti, ką valgyti pagal savo gyvenimo būdą ir tikslus?
  • Kaip keisti savo mitybą, jei artimieji nepritaria jūsų pasirinkimams?
  • Kokia papildų vieta ir nauda šiame procese?

Už seminarą galite mokėti Stimulus studijoje arba bankiniu pavedimu:
UAB MS Baltic
LT02 7044 0600 0773 1835
Paskirtis: vardas, pavardė už seminarą apie mitybą.

Lauksime Jūsų!
STIMULUS komanda

2018 07 20

Palikite komentarą