‘Perkrauk savo hormonų sistemą’ arba ‘Kas tas kortizolis ir kokia jo reikšmė mano kasdienoje?’

Artimiausia seminaro moterims „Perkrauk savo HORMONŲ sistemą“ su gydytoja Alge Ivaškeviče data – lapkričio 30 d., penktadienį 19 val.

Treniruočių studijoje STIMULUS, Konstitucijos pr. 6, Vilniuje.

Trukmė – 2 val.
Kaina – 15 €.

P. s. pasikeitus jūsų planams ir negalint dalyvauti paskaitoje, sumokėti pinigai nėra grąžinami.

registruotis01

 

„Kartais keli kasdieniniai klaidingi pasirinkimai per ilgesnį laikotarpį gali sutrikdyti Jūsų hormonų balansą ir prisidėti prie svorio augimo, nuovargio pojūčio ir irzlumo. Laimei Jūs galite „perkrauti“ savo hormonų sistemą, pakeitę kelis paprastus dalykus savo gyvensenoje ir atstatyti kūno ir proto balansą. Pavyzdžiui, miegas pora laipsnių vėsesniame miegamajame ir natūrali orui pralaidi patalynė gali palengvinti kūnui gaminti apetitą ir svorį reguliuojantį hormoną leptiną“ – dalijasi lektorė Algė.

Žiniomis apie tokius ir kitokius patikrintus būdus ji mielai pasidalins seminare „Perkrauk savo hormonų sistemą“.

„Natūraliais sveikatinimo ir gydymo būdais susidomėjau prieš 30 metų. Stebėjausi, kodėl per 10 gydytojos darbo metų mačiau tik pavienius visiškai pasveikusius pacientus. Vėlesnė 20 metų patirtis didžiausiose biotechnologinėse farmacinėse bendrovėse padėjo suprasti ir šiuolaikinio medikamentinio gydymo ribotumus. Žinios kaip papildyti ar pakeisti gydymą vaistais iš pradžių kaupėsi chaotiškai, dažnai prieštaravo tam, ko mokėmės universitete. Palaipsniui ši įdomi informacija apie mitybą, fizinį krūvį, toksinus, vitaminus, miegą, hormonus, alkoholį, imunitetą, streso valdymą, kūno ir sielos dermę ėmė susilieti į vientisą žinių lauką. Tačiau tik pritaikius ir patikrinus gyvenime šias žinias, jos tapo vertingomis ir atneša daug džiaugsmo“ – pasakoja lektorė.

Algė Ivaškevičė teigia, jog profesionaliam šių žinių pritaikymui tenka mokytis medicinos iš naujo. Lektorė pradėjo sistemingas studijas Funkcinės Medicinos Institute JAV ir nuolat atranda įspūdingas galimybes pritaikyti šiuolaikines biochemijos, genetikos, medicinos, mitybos mokslų žinias realiame gyvenime.

Šiame seminare mokysimės ir atsakysime į šiuos klausimus:

  • Kas tie hormonai – draugai ar priešai?
  • Nuo ko priklauso jų pusiausvyra?
  • Kokie pagrindiniai hormonų reguliavimo principai, kaip juos pritaikyti ir padėti savo kūnui išlaikyti ar atstatyti hormonų balansą?
  • Kaip kinta moters hormonai dėl streso, fizinio krūvio, amžiaus, toksinų, svorio kitimų, miego ir kt.?
  • Nuo ko man pradėti? Kaip man parinkti tinkamą mitybą, produktus, papildus?
  • Kas nulemia mano motyvaciją ir norimo rezultato pasiekimą?
  • Informacijos šaltiniai (nuorodos, produktų įsigijimo vietos, papildai).

Renginio aprašymo pabaigai puikiai tinka vienos iš dalyvių atsiliepimas, sudedantis visus geriausius šio seminaro akcentus ;)

„Puiki atmosfera, optimali trukmė, įdomi ir naudinga seminaro tema, labai profesionali, „teisinga“ lektorė. Jau labai seniai ieškojau paskaitos apie mūsų kūno sistemos visumą. Per seminarą buvo atsakyta į visus klausimus :). Džiaugiuosi, kad sudalyvavau. Ačiū labai!“

Už seminarą galite mokėti Stimulus studijoje arba bankiniu pavedimu:
UAB MS Baltic
LT02 7044 0600 0773 1835
Paskirtis: vardas, pavardė už seminarą apie hormonus.

Lauksime Jūsų!
STIMULUS komanda

2018 10 01

Palikite komentarą