Prieškalėdinis pasirengimo seminaras

Kaip išvengti dovanų karštligės artėjant Kalėdoms? Stimulus treniruočių studija lapkričio 16 d. (penktadienį) 19 val. kviečia į PRIEŠKALĖDINĮ PASIRENGIMO SEMINARĄ su Odeta Plakiene.

Sakote: „Oi, kaip jūs čia anksti su tomis Kalėdomis!“. Atsakome: „Anksti? Dar nepradėjote galvoti apie dovanas? Vadinasi, kaip tik laiku suspėjome! :) Nes kai pradėsite rūpintis, viskas bus daug paprasčiau, greičiau ir, svarbiausia, pigiau, nes jau būsite po šio stebuklingo seminaro :).“

Seminaras vyks treniruočių studijoje STIMULUS, Konstitucijos pr. 6, Vilniuje.

Vieta rezervuojama tik gavus mokėjimą. Vietų skaičius ribotas.

Seminaro kaina – 10 €.

Trukmė – 1,5 val.

registruotis01

 
 

Manai, kad dar yra daug laiko?

Bet ar žinai, kiek Tau jo prireiks? O kiek pinigų? Kiek jėgų ir kantrybės?

Šventės turi savybę ateiti nejučia. Kuo jos arčiau, tuo labiau auga įtampa, nes be įprastų kasdienių rūpesčių mus įsuka dovanų, papuošimų, vaišių, susitikimų sūkurys. Tai vargina tiek fiziškai, tiek morališkai, tiek finansiškai…

KAIP viską spėti ir nė vieno nepamiršti?!

KAIP ne tik neišsileisti, bet dar ir sutaupyti?!

KAIP nepersistengti ir kontroliuoti situaciją?!

ATEIKI į seminarą ir viską spėsi laiku!

O dovanų gausi genialiai paprastų ir lengvai pritaikomų, išbandytų patarimų, kaip pajusti tikrąją – ramią, pakilią, džiaugsmingą – Kalėdų nuotaiką. Ir viską galėsite taikyti iš karto, tiks ir bet kokių kitų švenčių dovanoms pirkti.

Apie pranešėją

Odeta Plakienė – kruopšti planuotoja, kūrybinga organizatorė, drąsi motyvatorė, diplomuota ekonomistė, taupi bankininkė, empatiška lyderė, o labiausiai – dovanų gurmanė, žinanti, kam, ką, su kuo, iš kur, kaip ir kada dovanoti.

Odeta yra efektyvumo fanatikė, mokiusis net iš pačių McKinsey konsultantų, tad ji meistriškai narplioja sudėtingas situacijas, taip atlaisvindama Jūsų laiką ir sudėliodama viską į teisingas dėžutes.

Šį kartą tai bus Kalėdinių dovanų dėžutės!

Įkvėpkime šventinės nuotaikos jau tuoj tuoj!

Už seminarą galite mokėti Stimulus studijoje arba bankiniu pavedimu:
UAB MS Baltic
LT02 7044 0600 0773 1835
Paskirtis: vardas, pavardė už seminarą apie kalėdinę karštligę.

Su nekantraujančiais

STIMULUS komanda

2018 10 02

Palikite komentarą