Zuzanos Bardovskos seminaras „Mano pasaulis ir AŠ jame“

Lektorė Zuzana Bardovska grįžta! Naujausias jos seminaras „Mano pasaulis ir AŠ jame“ jau sausio 11 dieną (penktadienį), 18 val.

Trukmė – 3 valandos.

Seminaras vyks treniruočių studijoje STIMULUS, Konstitucijos pr. 6, Vilniuje.

Vieta rezervuojama tik gavus mokėjimą. Vietų skaičius ribotas.

Seminaro kaina – 15 €.

P. s. Pasikeitus jūsų planams ir negalint dalyvauti paskaitoje, sumokėti pinigai nėra grąžinami.

registruotis01

 

“Kuo giliau save tyrinėju, tuo labiau pastebiu, jog mano santykis su pasauliu yra mano pačios santykis su manimi, manyje, apie mane… Tai yra ta visuma, kurią kuriu savo viduje. Tai yra ta realybė, kuri kuriasi pati savaime vien iš to, ką išgyvenu, kame pasirenku būti: minties, emocijos, situacijos, veiksmo… Kuo atviriau neriu ten, kur nepažįstama, baisu, tuo labiau tai tampa sava… Ir tai vyksta savaime, jei tik aš sukuriu tam galimybę plėtotis.
Iš esmės, viskas ir taip vyksta, norime mes, ar ne. Tačiau mūsų santykis į tai keičiasi tik mūsų dėka. Kaip lengviausiai tai pasiekti nesiekiant, pasidalinsiu atvirai. Viskas gyva – iš mano pačios patirties ir to, kas gimė, vystos manyje…” – lektorė Zuzana siunčia mums nuoširdžius linkėjimus iš Balio ir kviečia į susitikimą sausio 6 d., sekmadienį.

  • Kodėl kuriu pasaulį tokį, kokį turiu?
  • Kodėl noriu, turiu gyventi tokiame pasaulyje, kokiame gyvenu?
  • Kaip jį pakeisti, praturtinti? Ką turiu daryti? Nuo ko tai priklauso? Kaip sukurti pasaulį, kokio noriu?
  • Kaip save įgalinti būti laimingam viskame ir su viskuo, kas vyksta?
  • Kaip būti tuo, kuo ištikrųjų esu, tame, kame esu?

Klausimų daug. Prieš keletą metų atsakymų į juos paieškos lektorės Zuzanos Bardovskos gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Jei ir pati ieškai atsakymų, ateik į seminarą. Kaip Zuzana sako: „Būsiu atvira ir kitiems “gyviems” klausimams. Tai gali būti klausimų – atsakymų laikas… Aš visa – Jums…“

Lektorė Zuzana, prisistatydama būsiemiems seminaro dalyviams teigia, jog „Vieni mane pažįsta kaip kalanetikos ir pilateso trenerę, kuri jau beveik dešimtmetį aktyviai sukasi ir save išpildo fitneso pasaulyje. Kiti – kaip profesionalią šokėją ir scenos atlikėją, kuri vesdavo šokių pamokas ir sėkmingai save realizuodavo šou versle, šokdama didžiausiuose Lietuvoje koncertiniuose turuose su Donatu Montvydu ir kitais atlikėjais. Treti – kaip emocijų paleidimo trenerę ir seminarų lektorę, kuri atvira širdim dalinasi savo patyrimais, suvokimais bei atradimais, iš esmės pakeitusiais mano gyvenimą.“

„2014 m. kelionė į Indiją padarė didžiulį pokytį mano viduje, kuris mane nuvedė į savęs pažinimo ir atradimų pasaulį – emocijų paleidimus: suvokiau, kad neišsemiami ramybės klodai yra mano viduje, patyriau save iš naujo ir kryptingai bei drąsiai ėjau šiuo keliu. Dvasinių mokytojų pagalba, besigilindama į savo esatį, po tūkstančių valandų praktikų su savimi, pradėjau vesti emocijų paleidimų konsultacijas, seminarus bei stovyklas užsienyje“ – dalijasi Zuzana.

Seminaras vyks salėje ant kilimėlių, tad kviečiame apsirengti patogiai.

Už seminarą galite mokėti Stimulus studijoje arba bankiniu pavedimu:
UAB MS Baltic
LT02 7044 0600 0773 1835
Paskirtis: vardas, pavardė už seminarą su Zuzana.

Lauksime Jūsų!
STIMULUS komanda

2018 12 07

Palikite komentarą