Pavasarinis MANKŠTŲ POPURI!

 

Pavasario persiritimo į tą šiltesniąją-vasariškąją dalį proga kviečiame į MANKŠTŲ POPURI!

Kodėl POPURI? ;) Todėl, kad siūlome išbandyti vis kitokią mūsų siūlomą treniruotę ir net 5 penktadienius iš eilės!

O jei esi NAUJOKĖ, pirmoji pasirinkta mankšta tau nieko nekainuos, tik reikia iš karto po treniruotės prigriebti vieną iš mūsų abonementų (nusprendus neįsigyti abonemento, pasirinkta pirmoji mankšta kainuos TIK 2 €!).

 

 

Pavasarinis MANKŠTŲ POPURI

Šiuo išskirtiniu pasiūlymu pasinaudoti galite bet kurį penktadienį nuo balandžio 26 iki gegužės 24 d. (imtinai), 17.30 val. laiku:

 

Kiek tai kainuos?

Jeigu esate NAUJOKĖ (nė karto nebuvote mūsų studijoje), pasirinkta mankšta iš Popuri sąrašo Jums kainuos 2 €. Tuo atveju, jeigu iškart po mankštos nuspręstumėte įsigyti 4 kartų arba didesnį mėnesinį abonementą, pasirinkta Popuri mankšta jums apskritai NIEKO NEKAINUOS!

Jeigu esate mūsų lankytoja, registruokitės į pasirinktą mankštą įprastu būdu su savo abonementu.

 

Kaip galiu užsiregistruoti, jei esu NAUJOKĖ?

Išsirinkusi mankštą, pildykite šią anketą ir sulaukite mūsų patvirtinimo. Siekiame atsakyti tą pačią arba sekančią dieną. Jei turite bet kokių klausimų, skambinkite 8 607 43 555 arba rašykite rezervacija@stimulus.lt.

 

Atvyksiu pirmą kartą. Ar man reikia dar kažką žinoti?

Turėkite su savimi patogią ir judesių nevaržančią aprangą (dauguma mūsų lankytojų renkasi tampres ir palaidinę) ir pėdutes (kojinaites). Kviečiame atvykti bent 5-10 min. anksčiau – susipažinsime, aprodysime studiją, pasiūlysime arbatos.

Jeigu Jūsų planai pasikeitė ir pasirinktoje mankštoje dalyvauti nebegalėsite, prašome brūktštelti mums į facebook paskyrą ar el. paštu rezervacija@stimulus.lt.

Jei pasiklydote ir niekaip mūsų nerandate, skambtelkite 8 607 43 555.

 

Labai labai laukiame Jūsų svečiuose!

Pavasariškai

STIMULUS komanda

 

P. S. Vietų skaičius yra ribotas.

P. P. S. Speciali 2 € kaina taikoma tik vienai pasirinktai mankštai.

 

 

2019 03 27

Palikite komentarą