Seminaras „Perdegimo sindromas“

Seminaro  „Perdegimo sindromas su psichologe Loreta Juravičiene data – gegužės 10 d., penktadienį, 19 val.

Treniruočių studijoje STIMULUS, Konstitucijos pr. 6, Vilniuje.

Trukmė – 2 val.
Kaina – 12 €, jei vieta rezervuojama ir sumokama iki balandžio 26 d. (imtinai). Kitu atveju kaina – 15 €.

P. s. Pasikeitus jūsų planams ir negalint dalyvauti paskaitoje, sumokėti pinigai nėra grąžinami.

registruotis01

 

 

_______

„Man patinka mano darbas, bet jau nuo pirmadienio pradedu laukti savaitgalio…”, „Kiek dienų ir valandų liko iki atostogų?“ Jei šios ir panašios mintys Jūsų ir apie Jus, jei anksčiau Jus motyvavę dalykai nebeteikia džiaugsmo ir prasmės, o sukelia nuovargį ir nuobodulį, tai tikrai aktualu ateiti į seminarą apie perdegimo sindromą.

 

Kaip atpažinti perdegimo sindromą?

Yra normalu pavargti po darbo dienos ar darbo savaitės, bet jeigu įprasti pusiausvyros atgavimo būdai nebeveikia,  jei savo darbe, kuris anksčiau atrodė prasmingas, nebejaučiate prasmės, jei dingo motyvacija dirbti ir gyventi, o nuo pirmadienio jaučiatės išsekusi, gali būti, kad tai – perdegimo sindromas.

Ši liga dažnai ištinka dosnius, uolius ir altruistiškus žmones, kurių darbas susijęs su žmonėmis. Mes, moterys, neretai ir namuose, ir darbe esame tos, kurios prisiimame atsakomybę už santykius su žmonėmis. Todėl perdegimas dažna dvasinė, psichinė ir fizinė modernios moters būsena. Juk tiek daug reikalavimų mums kelia aplinka ir mes pačios!

 

Kas vyks susitikimo metu?

Šiame praktiniame seminare:
  •  aptarsime perdegimo simptomus ir priežastis;
  •  įsivertinsime perdegimo sindromo simptomų lygį;
  •  atliksime praktines užduotis, kurios leis atpažinti dažniausiai naudojamas pusiausvyros atgavimo strategijas ir atrasti mūsų psichikoje slypinčius neišnaudotus resursus;
  •  susipažinsime su perdegimo prevencija ir gydymu.  

 

Seminarą ves Loreta Juravičienė

Kaip lektorė sako: „Aš pati šia tema susidomėjau, kai teko išgyventi sunkų periodą darbe ir susidurti su milžinišku darbo krūviu. Tada mane gelbėjo seminarų šia tema vedimas, dalyvių patirtys, kuriomis jie noriai dalijosi susitikimuose.“

Loreta Juravičienė yra psichologė, VU psichologijos magistrė, turinti 20 metų konsultavimo patirtį. Loreta veda seminarus bendravimo įgūdžių ugdymo, streso įveikimo, konfliktų sprendimo ir bendradarbiavimo temomis.

 

Kaip galiu sumokėti?

Už seminarą galite mokėti Stimulus studijoje arba bankiniu pavedimu:
UAB MS Baltic
LT02 7044 0600 0773 1835
Paskirtis: vardas, pavardė už seminarą apie perdegimo sindromą.

Lauksime Jūsų!
STIMULUS komanda

2019 04 12

Palikite komentarą