Apie STIMULUS

STIMULUS yra pirmoji treniruočių studija Lietuvoje. Įsikūrusi 2009 m., ji buria specialistus ir skleidžia žinias moterims apie tai, kaip siekti sveiko, stipraus kūno ir vidinės pusiausvyros – propaguoja harmoningą gyvenseną.

Neapsiribojame viena metodika, o siūlome plačią kryptį – harmoningas treniruotes.  Tai laiko patikrinti kūno ir proto („mind-body“) lavinimo užsiėmimai – joga, pilatesas, kalanetika, kūno balansas, jų deriniai. Tobulindami pagrindinę savo „kalbą“, treniruotes, savo misiją įgyvendiname ir per įvairius renginius ir užsiėmimus: pamokas, paskaitas, seminarus.

STIMULUS YPATUMAI

  • Skirta moterims ir merginoms – nereikia sukti galvos dėl ypatingos aprangos, nestandartinių“ kūno linijų, amžiaus ar pašalinių žvilgsnių.
  • Rami aplinka, nėra didelio šurmulio.
  • Nedidelės grupės – salėje visada užtenka vietos; daugiau dėmesio iš trenerių.
  • Treniruočių rezervavimas ir abonemento valdymas internetu, automatiniai SMS priminimai.
  • Gausi patyrusių trenerių ir įkvepiančių mokytojų komanda.

Mūsų trenerių patirtis ir žinios užtikrina aukštą užsiėmimų kokybę. Ypatingą reikšmę teikiame trenerių tarpusavio bendradarbiavimui, asmeninio dėmesio stengiamės skirti kiekvienai lankytojai. Kuriame aplinką, kurioje galėtumėte jaustis laisvos pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpesčiais, sutikti bendraminčių ir kartu tobulėti.

Siekiame, kad su STIMULUS atrastumėte daugiau nei ieškojote.

STIMULUS – tai gera savijauta kiekvieną dieną!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aistė Gustė, harmoningų treniruočių studijos „Stimulus“, pažymėjusios sėkmingos veiklos pusmetį, sumanytoja bei idėjos vadovė pasakoja apie tai, kaip pati atrado harmoningos mankštos skonį. Ir moko tai daryti kitus.