Apie STIMULUS

Mūsų tikslas

Burti profesionalus ir pasitelkus reikalingas priemones, siekti, kad moterys suvoktų sąmoningo treniravimosi prasmę ir vertę, o užsiėmimuose ir po jų – pajustų naudą.

Mūsų vertybės

  • Laisvė rinktis. Nėra vieno teisingo kelio siekti sveikatingumo. Jungiame laiko patikrintus, įvairius ir veiksmingus. Tereikia išsirinkti geriausiai tinkantį jums.
  • Bendruomeniškumas. Pilnai patenkinti sveikatingumo poreikius įmanoma tada, kai egzistuoja ryšys tarp trenerių ir besimankštinančiųjų. Išliekame jautrūs nuomonei, abipusei įtakai ir kuriamam emociniam ryšiui.
  • Šiuolaikiškumas. Laiko patikrintos sveikatinimo metodikos šiandien gali būti pasiekiamos daugeliui – svarbu nutiesti kelią, harmoningai siejantį abi puses. Siekiame pusiausvyros apjungdami amžinąsias tiesas ir dabartinio gyvenimo pulsą.

Mūsų misija

Organizuoti profesionalias, plataus spektro ir kiekvienai norinčiai prieinamas kūno ir proto (angl. „mind-body“) lavinimo treniruotes. Būti priemonių šaltiniu toms, kurios gyvenime siekia aukšto emocinio stabilumo ir vertina laiką, skiriamą savo kūno, proto ir vidinio „aš“ tobulinimui.