Asmeninė treniruotė – išskirtinis dėmesys Jums!

1 užsiėmimo (1 val.) kaina – 35 €, mankštinantis su drauge – 50 €. Galite pasirinkti vieną (it įvadinį užsiėmimą prieš pradėdama lankyti bendrąsias treniruotes) arba mėgautis išskirtiniu dėmesiu ir maksimaliais pasiekimais mankštintis individualiai. Galima kooperuotis ir su drauge. Įsigyjant 5 ir daugiau treniruočių iš karto, pritaikysime 5 % nuolaidą.

Norite išbandyti? Užpildykite anketą – administratorė susisieks suderinti treniruotės detalių. Beje, įspėjame iš anksto, kad asmeninės treniruotės studijoje gali vykti tik tuo metu, kai mankštos salė yra laisva.

Registruotis

Kai pritūksta laiko suprasti: „kodėl aš nejaučiu, nors darau, kaip sako?“; „kaip užčiuopti slaptąjį dubens dugną?“; „ar iš tikrųjų taisyklingai atlieku plie?“, gal turiu tam tikrų judesio ribojimų dėl ligos ar operacijos, o gal tiesiog… noriu daugiau atsakymų, patarimų ir pratimų BŪTENT SAU?! (žr. išsamų pasakojimą apie asmeninių treniruočių naudą)

Žr. daugiau asmeninės treniruotės fotosesijos įspūdžių

STIMULUS trenerės ir mokytojos pasiruošusios susitikti su Jumis asmeniškai ir visus taškus „ant i“ sudėti! Sužinokite daugiau tiek apie treniruočių rūšis, tiek apie save. Linkime malonių akimirkų!