Fraktalų piešimas: seminarai su Brigita Paulauskiene

Artimiausias seminaras planuojamas rudenį.
Treniruočių studijoje STIMULUS, Aguonų g. 12, Vilniuje.

Trukmė – 3.5 val. (su ETNO arbatos pertraukėle).
Kaina: mokant iš anksto  – 60 Lt. Mokant renginio dieną – 80 Lt

Fraktalų piešimas gali būti ir meno išraiškos forma, tačiau šio metodo privalumas – galimybė piešiančiajam atlikti savianalizę ir pirminę korekciją. Tai labai paprasta piešimo technika, paremta spontaniškų linijų piešimu ir jų gardelių” spalvinimu (lotyniškai „fractus“ reiškia „sudarytas iš dalių“).

Piešdami atveriame individualų ir nepakartojamą vidinį pasaulį, galime harmonizuojančiai paveikti savo aplinką, jausmus, sveikatą, net išpildyti norus! Tai darbas su savimi, prilygstantis meditacijai.

Žr. daugiau Brigitos ir STIMULUS merginų fraktalų

ĮVADINIS SEMINARAS

Seminaro metu lektorė Brigita supažindina su nesudėtinga piešimo technika, leidžia suprasti, kaip linijomis ir spalvomis galime suvaldyti mus supantį chaosą. Skirta išgirsti, kaip fraktalai gali praturtinti jūsų laisvalaikį ir suteikti įkvėpimo trokštamoms permainoms.

Brigita teigia, kad nėra gerų ar blogų spalvų ar piešimo. Viskas neša savitą informaciją – tereikia sužinoti, kaip ją „iškoduoti” ir pakreipti norima linkme. Žr. dalyvių atsiliepimus. Nors pomėgis menui visgi yra papildomas „pliusas”, piešti gali visi. Specifiniai įgūdžiai nėra būtini, greičiau – noras siekti savirealizacijos, būti atviru naujovėms ir bendravimui. Amžius ir išsilavinimas reikšmės neturi. Norintys galės įsigyti metodikos autorių T. Polujachtovos ir A. Komovo spausdintą knygos versiją lietuvių kalba „Fraktalinės išminties šaltinis. Naujas žvilgsnis į mūsų galimybes”. Kaina 35 Lt.

SEMINARAS PAŽENGUSIOMS

Skirta išklausiusioms įvadinę paskaitą, jau piešusioms ir norinčioms gilinti žinias bei malonumą. Paskaitos planas – norų išpildymo technika, panaudojant fraktalinį metodą. Linijų charakterio fraktale reikšmės. Spalvų ir jų derinių reikšmės. Spalvų intensyvumo testas ir reikšmė. Vidinės būsenos korekcijos galimybės ir specifika. Meninių įgūdžių lavinimo metodika. Kaip fraktale įžvelgti ir išryškinti norimus objektus. Praktinių įgūdžių lavinimas iššifruojant piešinius.

Kaip išpildyti savo norus? Pasirodo, svarbu išmokti tinkamai formuoti „užsakymus”, prisiimti atsakomybę ir mokėti kompensuoti. Įkvepiantys pavyzdžiai (kaip Brigita „nusipiešė” 4 kambarių butą ir pan.), autorės kūrinių originalai ir gyva patirtis šioje srityje palieka įspūdį kiekvienam dalyviui! Užsiėmimo metu bus nagrinėjami vienas kito piešiniai, nagrinėjami konkretūs korekcijos atvejai. Bandysime fraktale pamatyti daugiau nei spalvų ir linijų mirgėjimą…

SEMINARO LEKTORĖ

Meninių fraktalų meistrė, jogos mokytoja - Brigita Paulauskienė. Domėjimasis spalvomis, formomis, meno terapija ir simbolių poveikiu žmogaus psichikai 2004 m. Brigitą paskatino užsiimti bioenergetinių piešinių tapyba. Šiandieną susidomėjusiems ji rengia mokomuosius ezoterinio piešimo seminarus.

ASMENINĖ KONSULTACIJANesvarbu, nuspalvinote 1-ąjį ar 10-ąjį savo fraktalą, galite susitikti su Brigita ir pasitarti asmeniškai. Konsultacijos skirtos išklausiusioms įvadinę paskaitą. Trukmė – 30 min. Kaina – 30 Lt.

Jau nuspalvinus savo pirmąjį (vadinamąjį „diagnostinį”) fraktalą, įdomu išgirsti Brigitos interpretaciją. Ką gi ji iš mano mozaikos mato? Ką galima pasakyti apie mano sveikatą, emocinę būklę, sėkmę, meilę?.. Kokios sritys prašosi didesnio rūpesčio? Į ką turiu atkreipti dėmesį piešdama toliau? Atsakymus į šiuos ir kitus jus dominančius klausimus galėsite gauti niekur neskubant, patogioje vietoje ir jums tinkamu laiku. Paskambinkite ar parašykite Brigitai.