Kainos

Dėmesio! Nuo spalio 3 d.. atnaujinome lojalumo nuolaidų sistemą. O studijos 7-ojo gimtadienio proga, iki pat lapkričio 30 d., dovanojame dar daugiau – Jūsų sukaupta nuolaida DVIGUBĖJA! Dėkojame už Jūsų ištikimybę!

ATVYKSTANT PIRMĄ KARTĄ

LANKANT NUOLATOS

Įsigijus abonementą, jį turite išnaudoti per jo galiojimo laikotarpį, t. y. per 1 arba 3 mėnesius (skaičiuojama nuo pirmosios treniruotės). Galite lankytis tokiu dažnumu, kaip Jums patogu (pvz., vieną savaitę ateiti 1 kartą, kitą – 2 ar 3 kartus ir pan.). Su vienu abonementu galite rezervuoti abiejų studijų treniruotes. Treniruotėse ne daugiau 16 merginų Konstitucijos studijoje, 12 – Aguonų.

Sumokėti už abonementą galite grynaisiais, atvykusi į studiją prieš pirmąją treniruotę, arba pavedimu.

Treniruočių kiekis 1 mėnesio trukmė
(treniruotes reikia „išlankyti“ per 1 mėn.)
3 mėnesių trukmė (treniruotes reikia „išlankyti“ per 3 mėn.)
1 kartas 11 €
4 kartai 40 €
8 kartai 60 €
12 kartų 78 € 111 €
16 kartų 96 € 131 €
24 kartai 132 € 175 €
36 kartai  – 225 €
48 kartai 275 €


ABONEMENTO PRIVALUMAI

  • galioja 7 dienų abonemento pratęsimo galimybė – susirgus ilgesniam laikui, abonementas gali būti pratęsiamas dar papildomoms 7 dienoms, tačiau tik pateikus gydytojo pažymą arba sumokėjus 6 € administravimo mokestį (abonemento, kurio galiojimo laikas buvo pratęstas, papildymas nėra galimas);
  • galioja dovanojimo galimybė – 3 kartus vietoj savęs galite atsiųsti draugę arba atsivesti ją kartu;
  • galioja papildymo galimybė – pasikeisti abonementą į „didesnį“ sumokant priemoką;
  • galioja lojalumo nuolaida – skaičiuojama nuo 40-tos treniuotės;
  • galite pasinaudoti galiojančiu savo sveikatos draudimu. Pirkdamos abonementą, paprašykite administratorės sąskaitos faktūros ir susigrąžinkite iki 50 % apmokėto abonemento vertės (sąlygas žiūrėkite pasirašytoje sveikatos draudimo sutartyje). SEB sveikatos draudimo klientės gali pasinaudoti savo kortelėmis ir gauti papildomą 3 % nuolaidą.

Administracija pasilieka teisę koreguoti kainoraštį.