Kainos

ATVYKSTANT PIRMĄ KARTĄ

LANKANT NUOLATOS

Įsigijus abonementą, jį turite išnaudoti per jo galiojimo laikotarpį, t. y. per 1, 3 arba 6 mėnesius (skaičiuojama nuo pirmosios treniruotės). Treniruotėse galite lankytis tokiu dažnumu, kaip Jums patogu (pvz., vieną savaitę ateiti 1 kartą, kitą – 2 ar 3 kartus ir pan.). Su vienu abonementu galite rezervuoti treniruotes abiejose studijose. Treniruotėse vienu metu mankštinasi ne daugiau 16-os merginų Konstitucijos pr. 6 esančioje studijoje ir ne daugiau 12-os merginų Aguonų g. 12 esančioje studijoje.

Sumokėti už abonementą galite grynaisiais, atvykusi į studiją prieš pirmąją treniruotę, arba pavedimu.

Treniruočių kiekis 1 mėnesio trukmė
(treniruotes reikia „išlankyti“ per 1 mėn.)
3 mėnesių trukmė (treniruotes reikia „išlankyti“ per 3 mėn.)
1 kartas 11 €
4 kartai 40 €
8 kartai (Taupusis ryto)* 49 €
8 kartai 60 €
12 kartų 78 € 111 €
16 kartų 96 € 131 €
20 kartų (VASAROS)** 119 €
24 kartai 132 € 175 €
36 kartai  – 225 €
48 kartai 275 €

 

*Taupusis ryto abonementas – galioja tik treniruotėms iki 10 val. ryto ir tik STIMULUS studijoje Aguonų g. 12, Vilniuje; nuolaidos nesumuojamos.

** VASAROS abonementas – galioja nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 d. Plačiau skaitykite čia.


ABONEMENTŲ PRIVALUMAI

  • galioja 7 dienų abonemento pratęsimo galimybė. Susirgus ilgesniam laikui, abonementas gali būti pratęsiamas dar papildomoms 7 dienoms, tačiau tik pateikus gydytojo pažymą arba sumokėjus 6 € administravimo mokestį (abonemento, kurio galiojimo laikas buvo pratęstas, papildymas nėra galimas). Dėmesio: pratęsimo galimybė netaikoma 6 mėn. trukmės ir kitiems ypatingų sąlygų (pavyzdžiui, VASAROS) abonementams;
  • galioja dovanojimo galimybė – 3 kartus vietoj savęs galite atsiųsti draugę arba atsivesti ją kartu;
  • galioja papildymo galimybė – pasikeisti abonementą į „didesnį“ sumokant priemoką. Dėmesio: papildymo galimybė netaikoma 6 mėn. trukmės ir kitiems ypatingų sąlygų (pavyzdžiui, VASAROS) abonementams;
  • galioja lojalumo nuolaida – skaičiuojama nuo 40-tos treniuotės;
  • galite pasinaudoti galiojančiu savo sveikatos draudimu. Pirkdamos abonementą, paprašykite administratorės sąskaitos faktūros ir susigrąžinkite iki 50 % apmokėto abonemento vertės (sąlygas žiūrėkite pasirašytoje sveikatos draudimo sutartyje).

Administracija pasilieka teisę koreguoti kainoraštį.