Kineziterapinė mankšta

Kineziterapija (graik. kinesis – judėjimas, therapia – gydymas) – apima gydymą judesiu.

kineziterapine 1Trenerė Beatričė Paliulytė tikina, kad kineziterapinė mankšta skirta toms, kurios didžiąją laiko dalį praleidžia sėdėdamos. Šio užsiėmimo metu pagrindinis dėmesys bus skiriamas toms raumenų grupėms, kurios linkusios atsipalaiduoti ir kurias būtina stiprinti bei toms, kurios linkusios įsitempti. Tai ypač aktualu žmonėms, kuriems netaisyklinga laikysena neretai susiformuoja dėl to, kad jie didžiąją savo laiko dalį praleidžia ne tik sėdėdami netaisyklingai (susikūprinus), bet ir nesilaiko ergonominių padėčių.

Atsižvelgiant į dažniausius šiuolaikinių žmonių, dirbančių sėdimą darbą ar didžiąją laiko dalį praleidžiančių sėdint, nusiskundimus, treniruotės metu bus skiriamas ypatingas dėmesys šių problemų prevencijai ateityje.

IMG_5744Kineziterapinės mankštos metu įvairūs tempimo pratimai taikomi norint išvengti nuovargio pečių juostoje, diskomforto nugaros srityje, tinkamo raumenų elastingumo išlaikymui. Naudojant papildomas mankštos priemones, treniruotės metu didelį dėmesį skirsime ir giliųjų raumenų stiprinimui, jų įštvermės didinimui, statinei ir dinaminei pusiausvyrai, taisyklingos laikysenos gerinimui. Po treniruotės pajausite visą kūną užliejantį atpalaiduojamąjį poveikį.

 

 

Susitikime KIneziterapinėje mankštoje!

Lauksime Jūsų!
STIMULUS komanda