STIMULUS komanda

Prie STIMULUS „baro“ Jus pasitinka:

Lina Žeimienė. „Gyvenimas mažytis, nėra čia ko varžytis!” …tarė vieną dieną Lina ir kardinaliai pakeitė savo gyvenimą. O čia ir STIMULUS „pasipainiojo”. „Gal tai sutapimas, o gal ir ne… bet mečiau savo labai gerai apmokamą darbą su teisininkais ir nusprendžiau daryti tai, ką norėjau daryti daug metų, t. y. kepti – kurti saldžias svajones! Materializavosi ir kita įkvepiančioji mano dienos dalis. STIMULUS jaučiuosi kaip namuose, toks jausmas, kad visuomet čia buvau!” Treniruotės? „Neturėjau nieko bendro su sportu, jo tiesiog vengdavau, bet atėjo laikas, kad meilė sau ir metas „pasistangrinti” paėmė viršų”, – šypsosi STIMULUS „reikalus” visiškai pamilusi, pastabioji administratorė Lina.
Rūta Gustė. „Kad lankytojoms būti ir sugrįžti gera būtų“. Mūsų pirmoji tikroji administratorė, šiandien tvirtai ir išdidžiai seginti studijos koordinatorės „ženklelį“. Visada paslaugi, maloni ir pasiruošusi padėti, Rūta didžiąją laiko dalį (jei ji ne už „baro“ ar ne treniruotėje), kaip ji sako, rimčiausiai dirba 2-jų berniukų mama ir yra labai laiminga! Rūta – tai mūsų vaikščiojantis DUK’as. Išmananti rezervacijos sistemos subtilybes, šiai dienai atsakiusi į tūkstančius lankytojų laiškų ir visada randanti laiko paaiškinti, pabūti paslaugi su kiekviena naujoke, ji – tiesiog mūsų auksas! :)
Neringa Vasiliauskaitė. „Būti su bendramintėmis ir dirbti darbą, į kurį norisi grįžti jau pirmąją atostogų dieną – laimė!” – taip po pertraukos prie mūsų prisijungusi kalba plačiašypsnė Neringa. Giliai stalčiuje paslėpusi teisės magistro diplomą ji išduoda, jog gimus dukrai persidėliojo prioritetai. „Gal kitus vaikai motyvuoja „kalti pinigą” jų gerovei užtikrinti, tačiau mane, priešingai, paskatino atsisakyti stresinio darbo ir stengtis daryti tik tai, kas pačią džiugina”. Štai su tokia priešistore pas mus grįžo Neringa ir drąsiai ėmėsi renginių koordinatorės vaidmens.

Už STIMULUS „kadro“ slepias:

Greta Lukauskaitė Greta Lukauskaitė: „Normalu nerimauti, bet viską galima išsiaiškinti”. Teisininkė ir kruopšti kalanetikos mokytoja keliaudama gyvenimo pokyčių keliu, matyt, pati „prisišaukė” kėdę studijos administracijoje. Ir ne bet kokią. Greta nuo 2014 m. pavasario vadovauja rimčiausiems studijos reikalams. „You can have results or excuses. Never both“, – tai gyvenimo kredo, kuriuo vadovaujasi jaunoji Ąžuolo mama Greta.
Marija1 Marija Apeikytė: „Kiek mums tai kainuos?“. Nepamirštamų akių ir šypsenos savininkė, viena pirmųjų STIMULUS „gimdytojų“ – nuo pakabinamų lubų projektavimo iki tikslaus kainoraščio sudarymo. Šiuo metu iš toli, iš už Atlanto, padeda objektyviai įvertinti visus „už“ ir „prieš“, kartais net „paprakaituoti“ pagrindžiant savo idėjas. Gerai turėti skvarbias Marijos akis!