STIMULUS komanda

Prie STIMULUS „baro“ Jus pasitinka:

julija Julija Minajeva. Laiku ir vietoje atsiranda patys nuostabiausi žmonės! Taip galime pradėti Julijos pristatymą. Kažkada tik lankytoja, šiandien ji – STIMULUS kūrybinės ir administracinės komandos dalis. Julija dailiai papildo mūsų bičiulių teisininkių būrelį (nenuostabu, kad būtent ji šiuo metu laikinai eina ir direktorės pareigas). Įkvėpta kalanetikos, sveikesnio, gyvybingesnio gyvenimo paieškų, Julija jau ne pirmus metus prisideda organizuojant festivalį „Masters of Calm“. O jei kas paklaustų, kas bendro tarp pianino garsų, mankštos Nidos paplūdimy ir veganiškų skanėstų, atsakymas nuskambėtų tuo pačiu vardu – tai Julija!
ruta Rūta Gustė. „Kad lankytojoms būti ir sugrįžti gera būtų“. Mūsų pirmoji tikroji administratorė, šiandien tvirtai ir išdidžiai seginti studijos koordinatorės „ženklelį“. Visada paslaugi, maloni ir pasiruošusi padėti, Rūta didžiąją laiko dalį (jei ji ne už „baro“ ar ne treniruotėje), kaip ji sako, rimčiausiai dirba 2-jų berniukų mama ir yra labai laiminga! Rūta – tai mūsų vaikščiojantis DUK’as. Išmananti rezervacijos sistemos subtilybes, šiai dienai atsakiusi į tūkstančius lankytojų laiškų ir visada randanti laiko paaiškinti, pabūti paslaugi su kiekviena naujoke, ji – tiesiog mūsų auksas! :)
justina Justina Dovydėnaitė. „Gera daryti gera kitiems“. Socialinės pedagogikos žinovė džiaugiasi harmoningais atradimais STIMULUS: „Po sunkios dienos merginos pas mus gali pasisemti energijos, atsipalaiduoti ir išeiti su šypsena.“. Malonių pojūčių Justina semiasi ne tik studijoje, bet ir lankydamasi gyvos muzikos koncertuose. „Kaip yra pasakęs vienas žymus filosofas R. V. Emersonas, muzika skatina mus gražiai mąstyti“, – pritaria mergina. Beje, jei dirbti administratore būtų galima… bėgiojant, Justiną reikėtų įrašyti pirmu numeriu. O kol kas šį savo kūno ir sielos atgaivos užsiėmimą mergina mūsuose keičia požiūriu „Gyvenimas yra gražus, bet kokiu atveju!“.
Lina Lina Žeimienė. „Gyvenimas mažytis, nėra čia ko varžytis!” …tarė vieną dieną Lina ir kardinaliai pakeitė savo gyvenimą. O čia ir STIMULUS „pasipainiojo”. „Gal tai sutapimas, o gal ir ne… bet mečiau savo labai gerai apmokamą darbą su teisininkais ir nusprendžiau daryti tai, ką norėjau daryti daug metų, t.y. kepti – kurti saldžias svajones! Materializavosi ir kita įkvepiančioji mano dienos dalis. STIMULUS jaučiuosi kaip namuose, toks jausmas, kad visuomet čia buvau!” Treniruotės? „Neturėjau nieko bendro su sportu, jo tiesiog vengdavau, bet atėjo laikas, kad meilė sau ir metas „pasistangrinti” paėmė viršų”, – šypsosi STIMULUS „reikalus” pilnai pamilusi, pastabioji administratorė Lina.
beatrice Beatričė Paliulytė: „Ką galvojame, tai ir pritraukiame“. Dar neseniai mus stebinusi savo priešistore vardu „molekulinė biologija“, STIMULUS administratorė Beatričė nebeatsispyrė švytinčioms lankytojų akims ir suktelėjo savo gyvenimo vairą. „Supratau, kad norėčiau ir pati skatinti pokyčius kitų gyvenimuose ir „žadinti“ iš sąstingio – tiek fizinio, tiek emocinio. Tai man tikrai teikia laimę!“, – šypsosi mergina, šiuo metu ne tik vedanti kalanetikos užsiėmimus, bet entuziastingai studijuojanti kineziterapiją. „Norint daugiau gėrio savo gyvenime, reikia pačiam skleisti gėrį ir meilę”, – įsitikinusi Beatričė, mielai gėrį kurianti ir pianinu, ir virtuviniu samčiu :)
Lina Lina Sakalauskaitė. „Kiekviena diena yra kaip pamoka – kartais lengvesnė, o kartais ir su namų darbais”, – įsitikinusi Lina, jau visą tuziną metų besirūpinanti aplinkosauga ir visų mūsų sveikata. Josios visuomenės sveikatos magistro laipsnis ir baleto pamokų patirtis tiesiog idealiai puošia STIMULUS komandą. Kodėl mes? „Patiko, nes tai studija tik moterims. Patiko, nes galėjau jaustis laisvai, neerzino aplinkinis „dūzgesys“, nereikėjo galvoti ką ir kaip apsirengti, kad neišsiskirtum iš minios… Tiesiog rami mankšta ir susikaupimas, dėmesys sau. Ieškojau papildomos mankštos šokių nuvargintam kūnui, o kartu radau ir būdą pailsinti ir protą. O kai daugiau pasipraktikuoji, pamatai, kad ir kiti atsakymai tiesiog natūraliai ateina – pajauti ką ir kaip tau daryti… Taip ir atsiradau komandoje :)”.

Už STIMULUS „kadro“ slepias:

Aistė Gustė-Jančiukienė: „Turiu mintį. O jeigu …“. Studijos sumanytoja ir nuo pat pradžių – mūsų ir studijos variklis. Jos galvoje nuolat gyvas noras atrasti, sukurti, patirti kažką naujo. Naujos treniruotės, renginiai, lektoriai, trenerės – daugybė jų gimė ir gimsta jos rankose, kaip kad dar 2009-aisiais gimė elegantiškos treniruočių studijos idėja. „Nepaprastas jausmas atrasti, kad realybę labai stirpiai kuriame mes patys. Tereikia nesurimtėti, klausytis širdies ir bandyti. Labai svarbu – būti šalia bendraminčių. Kas ateina iš širdies, su meilės prieskoniais – visada pavyksta ir atneša daug daugiau, nei tikėjomės. Jaučiuos stebulingai, kai galiu įkvėpti, padrąsinti, pabūti pavyzdžiu“, – sėkminga STIMULUS idėja džiaugiasi Informacijos vadybos magistrantė, kalanetikos mokytoja, 3 sūnų mama Aistė.
Greta Lukauskaitė Greta Lukauskaitė: „Normalu nerimauti, bet viską galima išsiaiškinti”. Teisininkė ir kruopšti kalanetikos mokytoja keliaudama gyvenimo pokyčių keliu, matyt, pati „prisišaukė” kėdę studijos administracijoje. Ir ne bet kokią. Greta nuo 2014 m. pavasario vadovauja rimčiausiems studijos reikalams. „You can have results or excuses. Never both“, – tai gyvenimo kredo, kuriuo vadovaujasi mūsų įmonės direktorė, jaunoji Ąžuolo mama Greta.

Su mumis, tik šiek tiek iš toliau:

Marija Apeikytė: „Kiek mums tai kainuos?“. Nepamirštamų akių ir šypsenos savininkė, viena pirmųjų STIMULUS „gimdytojų“ – nuo pakabinamų lubų projektavimo iki tikslaus kainoraščio sudarymo. Šiuo metu iš toli, iš už Atlanto, padeda objektyviai įvertinti visus „už“ ir „prieš“, kartais net „paprakaituoti“ pagrindžiant savo idėjas. Gerai turėti skvarbias Marijos akis!
Rasa Eimontaitė Rasa Eimontaitė: „Su šypsena galima išspręsti viską“. Mūsų ištikimoji „budėjimų“ gelbėtoja, studijos administratorė, kurią jei tik „oro sąlygos“ leistų galima būtų išsikviesti ir iš saulėtosios Turkijos. Kodėl iš ten? Rasa, ko gero, pusę savo lietuviškos širdies jau su visam ten :) Keliautojų gidė, turkiškos virtuvės žinovė, saulėtąją šalį lanko tikrai dažniau, nei mes savo pajūrį. Bet nuolat grįžtanti, be galo paslaugi, atsakinga, nuoširdi – STIMULUS Rasa visada su mumis, net jei ir iš toli!