STIMULUS komanda

Prie STIMULUS „baro“ Jus pasitinka:

justina Justina Dovydėnaitė. „Gera daryti gera kitiems“. Socialinės pedagogikos žinovė džiaugiasi harmoningais atradimais STIMULUS: „Po sunkios dienos merginos pas mus gali pasisemti energijos, atsipalaiduoti ir išeiti su šypsena.“. Malonių pojūčių Justina semiasi ne tik studijoje, bet ir lankydamasi gyvos muzikos koncertuose. „Kaip yra pasakęs vienas žymus filosofas R. V. Emersonas, muzika skatina mus gražiai mąstyti“, – pritaria mergina. Beje, jei dirbti administratore būtų galima… bėgiojant, Justiną reikėtų įrašyti pirmu numeriu. O kol kas šį savo kūno ir sielos atgaivos užsiėmimą mergina mūsuose keičia požiūriu „Gyvenimas yra gražus, bet kokiu atveju!“.
Lina Lina Žeimienė. „Gyvenimas mažytis, nėra čia ko varžytis!” …tarė vieną dieną Lina ir kardinaliai pakeitė savo gyvenimą. O čia ir STIMULUS „pasipainiojo”. „Gal tai sutapimas, o gal ir ne… bet mečiau savo labai gerai apmokamą darbą su teisininkais ir nusprendžiau daryti tai, ką norėjau daryti daug metų, t. y. kepti – kurti saldžias svajones! Materializavosi ir kita įkvepiančioji mano dienos dalis. STIMULUS jaučiuosi kaip namuose, toks jausmas, kad visuomet čia buvau!” Treniruotės? „Neturėjau nieko bendro su sportu, jo tiesiog vengdavau, bet atėjo laikas, kad meilė sau ir metas „pasistangrinti” paėmė viršų”, – šypsosi STIMULUS „reikalus” visiškai pamilusi, pastabioji administratorė Lina.
Renata Renata Lapėnienė. Žongliravimas daugeliu darbų vienu metu? Kai tai tavo kraujyje, viską padarai laiku ir spėji dar daugiau! Būtent todėl esame tikros, kad be dviejų sūnų auginimo, mokslų, dalyvavimo protmūšiuose, projektų kūrimo, renginių vedimo ir kitos veiklos Renata kuo puikiausiai jausis ir mūsų studijos administratorės kėdėje.„Gyvenam vieną kartą, tad turim būti maksimaliai laimingos. Tam reikalingas savęs pažinimas ir supratimas”– užtikrintai su šypsena teigia mūsų administratorė Renata, kuri be kita ko dar ir ypač domisi moteriškąja psichologija.
ruta Rūta Gustė. „Kad lankytojoms būti ir sugrįžti gera būtų“. Mūsų pirmoji tikroji administratorė, šiandien tvirtai ir išdidžiai seginti studijos koordinatorės „ženklelį“. Visada paslaugi, maloni ir pasiruošusi padėti, Rūta didžiąją laiko dalį (jei ji ne už „baro“ ar ne treniruotėje), kaip ji sako, rimčiausiai dirba 2-jų berniukų mama ir yra labai laiminga! Rūta – tai mūsų vaikščiojantis DUK’as. Išmananti rezervacijos sistemos subtilybes, šiai dienai atsakiusi į tūkstančius lankytojų laiškų ir visada randanti laiko paaiškinti, pabūti paslaugi su kiekviena naujoke, ji – tiesiog mūsų auksas! :)
neringa Neringa Vasiliauskaitė. „Būti su bendramintėmis ir dirbti darbą, į kurį norisi grįžti jau pirmąją atostogų dieną – laimė!” – taip po pertraukos prie mūsų prisijungusi kalba plačiašypsnė Neringa. Giliai stalčiuje paslėpusi teisės magistro diplomą ji išduoda, jog gimus dukrai persidėliojo prioritetai. „Gal kitus vaikai motyvuoja „kalti pinigą” jų gerovei užtikrinti, tačiau mane, priešingai, paskatino atsisakyti stresinio darbo ir stengtis daryti tik tai, kas pačią džiugina”. Štai su tokia priešistore pas mus grįžo Neringa ir drąsiai ėmėsi renginių koordinatorės vaidmens.

Už STIMULUS „kadro“ slepias:

Greta Lukauskaitė Greta Lukauskaitė: „Normalu nerimauti, bet viską galima išsiaiškinti”. Teisininkė ir kruopšti kalanetikos mokytoja keliaudama gyvenimo pokyčių keliu, matyt, pati „prisišaukė” kėdę studijos administracijoje. Ir ne bet kokią. Greta nuo 2014 m. pavasario vadovauja rimčiausiems studijos reikalams. „You can have results or excuses. Never both“, – tai gyvenimo kredo, kuriuo vadovaujasi jaunoji Ąžuolo mama Greta.

Su mumis, tik šiek tiek iš toliau:

Marija1 Marija Apeikytė: „Kiek mums tai kainuos?“. Nepamirštamų akių ir šypsenos savininkė, viena pirmųjų STIMULUS „gimdytojų“ – nuo pakabinamų lubų projektavimo iki tikslaus kainoraščio sudarymo. Šiuo metu iš toli, iš už Atlanto, padeda objektyviai įvertinti visus „už“ ir „prieš“, kartais net „paprakaituoti“ pagrindžiant savo idėjas. Gerai turėti skvarbias Marijos akis!
Rasa Eimontaitė Rasa Eimontaitė: „Su šypsena galima išspręsti viską“. Mūsų ištikimoji „budėjimų“ gelbėtoja, studijos administratorė, kurią jei tik „oro sąlygos“ leistų galima būtų išsikviesti ir iš saulėtosios Turkijos. Kodėl iš ten? Rasa, ko gero, pusę savo lietuviškos širdies jau su visam ten :) Keliautojų gidė, turkiškos virtuvės žinovė, saulėtąją šalį lanko tikrai dažniau, nei mes savo pajūrį. Bet nuolat grįžtanti, be galo paslaugi, atsakinga, nuoširdi – STIMULUS Rasa visada su mumis, net jei ir iš toli!