STIMULUS komanda

Prie STIMULUS „baro” Jus pasitinka:

Rūta Gustė Rūta Gustė: „Kad lankytojoms būti ir sugrįžti gera būtų“. Mūsų pirmoji tikroji administratorė, dabar jau išdidžiai seginti studijos koordinatorės „ženklelį”. Visada paslaugi, maloni ir pasiruošusi padėti, Rūta didžiąją laiko dalį (jei ji ne už „baro” ar ne treniruotėje), kaip ji sako, laksto paskui savo pipirą Verkių parko kalneliais ir keleliais. „Padariau pertrauką moksluose ir šiuo metu rimčiausiai dirbu mama – esu labai laiminga!”, – džiaugsmu dalijasi žavioji Rūta, būsima verslo informacijos vadybos ir psichologijos mokslų absolventė.
Beatričė Paliulytė: „Viskas priklauso nuo požiūrio”. Kuo pianino muzika, molekulinė biologija siejasi su STIMULUS? Atsakymas labai paprastas – miela administratore, gražiu vardu Beatričė. Ji ne tik groja, studijuoja gyvybę mikroskopiniame lygmenyje, bet ja ir pati spindi. „Norint daugiau gėrio savo gyvenime, reikia pačiam skleisti gėrį ir meilę”, – įsitikinusi Beatričė, mielai gėrį kurianti ir… virtuviniu samčiu :)
Rūta Lastaitė Rūta Lastaitė: „I’m not a body with a soul, I’m a soul that has a visible part called body” – cituoja Paulo Coelho antroji mūsų administratorė Rūta, iškart pakrikštyta Rūtele (ji dar neturi vaikiukų, tad bus patogiau atskirt, – nusprendėme :) ). Poetiška ir muzikali, mergina, kupina talentų, kaip ir dera kūrybiškai sielai. Dainuoti prancūziškai, groti pianinu ir gitara, kurti eilėraščius ir bandyti fotografijos meną – tai Rūtelės kasdienybės malonumai ir, kaip ji sako, būtinybė. Ekonomikos magistrantė, pasukusi kelią link STIMULUS, matyt iš tolo jautė, kad pas mus puikiai dera tiek rimti, tiek ir malonūs kūrybiški dalykai :).
Urtė Karaliūtė Urtė Karaliūtė: „Kas nejuokinga, irgi gali būti juokinga”. Filosofiškai nusiteikusi administratorė, štai, ir sportą įvardina „džiaugsmu judėti”. „Beprotiškai gera yra suprasti savo kūną ir jį lepinti, tada ir viduje atsiranda daugiau harmonijos. O jos ieškoti yra svarbu – kitaip išbarstysim save ir liks tuščia puodynė”, – įsitikinusi ir Anglijoje, ir Japonijoje gyvenimiškos patirties sėmusis ir šiuolaikiniam šokiui neabejinga mergina. „Gamta, žinios, sapnai, arbata, bendravimas, jausmai, kūryba taip pat mane augina ir auklėja – gera jausti, kad esu gerose rankose”, – į tas gerąsias, tikime, Urtė ir mus priskaičiuoja ;)
justina Justina Dovydėnaitė: „Gera daryti gera kitiems”. Socialinės pedagogikos žinovė džiaugiasi harmoningais atradimais STIMULUS: „Po sunkios dienos merginos pas mus gali pasisemti energijos, atsipalaiduoti ir išeiti su šypsena.”. Malonių pojūčių Justina semiasi ne tik studijoje, bet ir lankydamasi gyvos muzikos koncertuose. „Kaip yra pasakęs vienas žymus filosofas R. V. Emersonas, muzika skatina mus gražiai mąstyti”, – pritaria mergina. Beje, jei dirbti administratore būtų galima… bėgiojant, Justiną reikėtų įrašyti pirmu numeriu. O kol kas šį savo kūno ir sielos atgaivos užsiėmimą mergina mūsuose keičia požiūriu „Gyvenimas yra gražus, bet kokiu atveju!”.
Rasa Eimontaitė Rasa Eimontaitė: „Su šypsena galima išspręsti viską”. Mūsų ištikimoji „budėjimų” gelbėtoja, studijos administratorė, kurią jei tik „oro sąlygos” leistų galima būtų išsikviesti ir iš saulėtosios Turkijos. Kodėl iš ten? Rasa, ko gero, pusę savo lietuviškos širdies jau su visam ten :) Keliautojų gidė, turkiškos virtuvės žinovė, saulėtąją šalį lanko tikrai dažniau, nei mes savo pajūrį. Be galo paslaugi, atsakinga, nuoširdi – STIMULUS Rasa visada su mumis, net jei ir iš toli!

Už STIMULUS „kadro” slepias:

Aistė Gustė-Jančiukienė: „Turiu mintį. O jeigu …“. Studijos sumanytoja ir nuo pat pradžių – mūsų ir studijos variklis, nuolat stebinanti originaliomis ir netikėtomis idėjomis, vizualinio ir rašytinio pateikimo meistriškumu, kūrybiškumu ir daug kitų talentų. Aistė yra didžioji veiklos sistemiškumo sergėtoja, kokybės prižiūrėtoja, pavyzdys ir įkvėpimas mums visoms. „Nepaprastas jausmas – įkvėpti žmogų. Atverti ir parodyti jam jo paties galimybes. Taip gimsta komanda – gyvybinė ašis ir energija kurti”, – sėkminga STIMULUS idėja džiaugiasi Aistė.
Greta Lukauskaitė Greta Lukauskaitė: „Normalu nerimauti, bet viską galima išsiaiškinti”. Teisininkė ir kruopšti kalanetikos mokytoja keliaudama gyvenimo pokyčių keliu, matyt, pati „prisišaukė” kėdę studijos administracijoje. Ir ne bet kokią. Greta nuo 2014 m. pavasario vadovauja rimčiausiems studijos reikalams. „You can have results or excuses. Never both”, – tai gyvenimo kredo, kuriuo vadovaujasi mūsų įmonės direktorė, ilgai lauktas žmogus STIMULUS komandoje.

Su mumis, tik šiek tiek iš toliau:

Raimonda Raimonda Kuolė: „Kada ir kaip tai bus atlikta?“. Mūsų harmoningasis komandos protas ir siela. Žmogus, su kuriuo drąsiai eitum į žvalgybą. Raimonda tiksli ir praktiška – žino visus STIMULUS pakampius: kas, kaip ir su kuo. Nuo santechninių darbų studijoje iki vadovavimo stovyklai. Administracinės „virtuvės” vadovė, (paslapčia) avantiūristiškų minčių palaikytoja, „kaifuojanti“ nuo STIMULUS idėjos ir šiuo virusu bei šypsena akyse užkrečianti kitus. Šiuo metu Raimonda – motinystės atostogose.
Vaida Kursevičiūtė Vaida Kursevičiūtė: „Geras žodis ištartas kitam turi prasmę”. Išduosime paslaptį – administratorės Vaidos galima pasiteirauti ir „ne į temą”: jei jus kartais aplanko svečiai iš užsienio (ar šiaip senai matyti draugai), Vaida mikliai pasufleruos į kokį naują, gerą restoraną užsukti. Jau ne vieni metai, kaip ji laiko „Vilnius In Your Pocket” administracinį pulsą. Rimtus pokalbius su savimi Vaida „apturi” aštuonias valandas kildama dviračiu į kokią nors Rumunijos kalnų viršūnę… O į STIMULUS ji jau „vaikšto” senai. „Gera energija pasidalinti”, – šypsosi ji.
Neringa Vasiliauskaitė: „Na, nenutylėsiu. Iš lankytojos pusės pažvelgus…“. Kaip pati pasakoja, teisės specialistė administratorės ženklelį segėsi, lyg kavinėje sėsdama puodeliui kavos su jaudinančiu nepažįstamuoju… :). Studijos lankytoja nuo pat mūsų pradžių, Neringa dabar ir kruopšti rezervacijos sistemos žinovė, tvarkaraščių specialistė, lankytojų teisių gynėja, tekstų redaktorė ir skaniųjų sąmojų autorė.
Ugnė Aukštakalnytė Ugnė Aukštakalnytė: „Gyvenime nieko nebūna be priežasties”. Jauna, bet jau filosofiškai nusiteikusi administratorė Ugnė vardija savo veiklas: teisė Vilniaus universitete, 10 metų Kyokushin karatė, virtuvės valdos… STIMULUS, sako, „dabar man kaip tik labai į temą, nes atsirado kartu su į mano gyvenimą atėjusiom ryškiom lūpom ir sijonais bei suknelėm”. Ką ir bepridursi ugningajai, nebent pačios pastebėjimą – „turbūt neįsivaizduojate, su kokia šypsena veide aš einu į darbą (jeigu nelyja :)))”.
Marija Apeikytė: „Kiek mums tai kainuos?“. Nepamirštamų akių ir šypsenos savininkė, viena pirmųjų STIMULUS „gimdytojų“ – nuo pakabinamų lubų projektavimo iki tikslaus kainoraščio sudarymo. Šiuo metu iš toli, iš už Atlanto, padeda objektyviai įvertinti visus „už“ ir „prieš“, kartais net „paprakaituoti“ pagrindžiant savo idėjas. Gerai turėti skvarbias Marijos akis!