STIMULUS komanda

Prie STIMULUS „baro“ Jus pasitinka:

Beatričė Paliulytė: „Ką galvojame, tai ir pritraukiame“. Dar neseniai mus stebinusi savo priešistore vardu „molekulinė biologija“, STIMULUS administratorė Beatričė nebeatsispyrė švytinčioms lankytojų akims ir suktelėjo savo gyvenimo vairą. „Supratau, kad norėčiau ir pati skatinti pokyčius kitų gyvenimuose ir „žadinti“ iš sąstingio – tiek fizinio, tiek emocinio. Tai man tikrai teikia laimę!“, – šypsosi mergina, šiuo metu ne tik vedanti kalanetikos užsiėmimus, bet entuziastingai studijuojanti kineziterapiją. „Norint daugiau gėrio savo gyvenime, reikia pačiam skleisti gėrį ir meilę”, – įsitikinusi Beatričė, mielai gėrį kurianti ir pianinu, ir virtuviniu samčiu :)
justina Justina Dovydėnaitė: „Gera daryti gera kitiems“. Socialinės pedagogikos žinovė džiaugiasi harmoningais atradimais STIMULUS: „Po sunkios dienos merginos pas mus gali pasisemti energijos, atsipalaiduoti ir išeiti su šypsena.“. Malonių pojūčių Justina semiasi ne tik studijoje, bet ir lankydamasi gyvos muzikos koncertuose. „Kaip yra pasakęs vienas žymus filosofas R. V. Emersonas, muzika skatina mus gražiai mąstyti“, – pritaria mergina. Beje, jei dirbti administratore būtų galima… bėgiojant, Justiną reikėtų įrašyti pirmu numeriu. O kol kas šį savo kūno ir sielos atgaivos užsiėmimą mergina mūsuose keičia požiūriu „Gyvenimas yra gražus, bet kokiu atveju!“.
 Julija Minajeva Julija Minajeva. Laiku ir vietoje atsiranda patys nuostabiausi žmonės! Taip galime pradėti Julijos pristatymą. Kažkada tik lankytoja, šiandien ji – STIMULUS kūrybinės komandos dalis. Julija dailiai papildo mūsų bičiulių teisininkių būrelį (nenuostabu, kad būtent ji šiuo metu laikinai eina ir direktorės pareigas). Įkvėpta kalanetikos, sveikesnio, gyvybingesnio gyvenimo paieškų, Julija jau ne pirmus metus prisideda organizuojant festivalį „Masters of Calm“. O jei kas paklaustų, kas bendro tarp pianino garsų, mankštos Nidos paplūdimy ir veganiškų skanėstų, atsakymas nuskambėtų tuo pačiu vardu – tai Julija!

Už STIMULUS „kadro“ slepias:

Aistė Gustė-Jančiukienė: „Turiu mintį. O jeigu …“. Studijos sumanytoja ir nuo pat pradžių – mūsų ir studijos variklis, nuolat stebinanti originaliomis ir netikėtomis idėjomis, vizualinio ir rašytinio pateikimo meistriškumu, kūrybiškumu ir daug kitų talentų. Aistė yra didžioji veiklos sistemiškumo sergėtoja, kokybės prižiūrėtoja, pavyzdys ir įkvėpimas mums visoms. „Nepaprastas jausmas – įkvėpti žmogų. Atverti ir parodyti jam jo paties galimybes. Taip gimsta komanda – gyvybinė ašis ir energija kurti“, – sėkminga STIMULUS idėja džiaugiasi Aistė.
Greta Lukauskaitė Greta Lukauskaitė: „Normalu nerimauti, bet viską galima išsiaiškinti”. Teisininkė ir kruopšti kalanetikos mokytoja keliaudama gyvenimo pokyčių keliu, matyt, pati „prisišaukė” kėdę studijos administracijoje. Ir ne bet kokią. Greta nuo 2014 m. pavasario vadovauja rimčiausiems studijos reikalams. „You can have results or excuses. Never both“, – tai gyvenimo kredo, kuriuo vadovaujasi mūsų įmonės direktorė, ilgai lauktas žmogus STIMULUS komandoje. Šiuo metu motinystės atostogose.

Su mumis, tik šiek tiek iš toliau:

Marija Apeikytė: „Kiek mums tai kainuos?“. Nepamirštamų akių ir šypsenos savininkė, viena pirmųjų STIMULUS „gimdytojų“ – nuo pakabinamų lubų projektavimo iki tikslaus kainoraščio sudarymo. Šiuo metu iš toli, iš už Atlanto, padeda objektyviai įvertinti visus „už“ ir „prieš“, kartais net „paprakaituoti“ pagrindžiant savo idėjas. Gerai turėti skvarbias Marijos akis!
 Rasa Eimontaitė Rasa Eimontaitė: „Su šypsena galima išspręsti viską“. Mūsų ištikimoji „budėjimų“ gelbėtoja, studijos administratorė, kurią jei tik „oro sąlygos“ leistų galima būtų išsikviesti ir iš saulėtosios Turkijos. Kodėl iš ten? Rasa, ko gero, pusę savo lietuviškos širdies jau su visam ten :) Keliautojų gidė, turkiškos virtuvės žinovė, saulėtąją šalį lanko tikrai dažniau, nei mes savo pajūrį. Bet nuolat grįžtanti, be galo paslaugi, atsakinga, nuoširdi – STIMULUS Rasa visada su mumis, net jei ir iš toli!