STIMULUS komanda

Prie STIMULUS „baro“ Jus pasitinka:

Beatričė Paliulytė: „Viskas priklauso nuo požiūrio“. Kuo pianino muzika, molekulinė biologija siejasi su STIMULUS? Atsakymas labai paprastas – miela administratore, gražiu vardu Beatričė. Ji ne tik groja, studijuoja gyvybę mikroskopiniame lygmenyje, bet ja ir pati spindi. „Norint daugiau gėrio savo gyvenime, reikia pačiam skleisti gėrį ir meilę”, – įsitikinusi Beatričė, mielai gėrį kurianti ir… virtuviniu samčiu :)
Rūta Lastaitė Rūta Lastaitė: „I’m not a body with a soul, I’m a soul that has a visible part called body“ – cituoja Paulo Coelho antroji mūsų administratorė Rūta, iškart pakrikštyta Rūtele (ji dar neturi vaikiukų, tad bus patogiau atskirt, – nusprendėme :) ). Poetiška ir muzikali, mergina, kupina talentų, kaip ir dera kūrybiškai sielai. Dainuoti prancūziškai, groti pianinu ir gitara, kurti eilėraščius ir bandyti fotografijos meną – tai Rūtelės kasdienybės malonumai ir, kaip ji sako, būtinybė. Ekonomikos magistrantė, pasukusi kelią link STIMULUS, matyt iš tolo jautė, kad pas mus puikiai dera tiek rimti, tiek ir malonūs kūrybiški dalykai :).
justina Justina Dovydėnaitė: „Gera daryti gera kitiems“. Socialinės pedagogikos žinovė džiaugiasi harmoningais atradimais STIMULUS: „Po sunkios dienos merginos pas mus gali pasisemti energijos, atsipalaiduoti ir išeiti su šypsena.“. Malonių pojūčių Justina semiasi ne tik studijoje, bet ir lankydamasi gyvos muzikos koncertuose. „Kaip yra pasakęs vienas žymus filosofas R. V. Emersonas, muzika skatina mus gražiai mąstyti“, – pritaria mergina. Beje, jei dirbti administratore būtų galima… bėgiojant, Justiną reikėtų įrašyti pirmu numeriu. O kol kas šį savo kūno ir sielos atgaivos užsiėmimą mergina mūsuose keičia požiūriu „Gyvenimas yra gražus, bet kokiu atveju!“.
Rasa Eimontaitė Rasa Eimontaitė: „Su šypsena galima išspręsti viską“. Mūsų ištikimoji „budėjimų“ gelbėtoja, studijos administratorė, kurią jei tik „oro sąlygos“ leistų galima būtų išsikviesti ir iš saulėtosios Turkijos. Kodėl iš ten? Rasa, ko gero, pusę savo lietuviškos širdies jau su visam ten :) Keliautojų gidė, turkiškos virtuvės žinovė, saulėtąją šalį lanko tikrai dažniau, nei mes savo pajūrį. Bet nuolat grįžtanti, be galo paslaugi, atsakinga, nuoširdi – STIMULUS Rasa visada su mumis, net jei ir iš toli!

Už STIMULUS „kadro“ slepias:

Aistė Gustė-Jančiukienė: „Turiu mintį. O jeigu …“. Studijos sumanytoja ir nuo pat pradžių – mūsų ir studijos variklis, nuolat stebinanti originaliomis ir netikėtomis idėjomis, vizualinio ir rašytinio pateikimo meistriškumu, kūrybiškumu ir daug kitų talentų. Aistė yra didžioji veiklos sistemiškumo sergėtoja, kokybės prižiūrėtoja, pavyzdys ir įkvėpimas mums visoms. „Nepaprastas jausmas – įkvėpti žmogų. Atverti ir parodyti jam jo paties galimybes. Taip gimsta komanda – gyvybinė ašis ir energija kurti“, – sėkminga STIMULUS idėja džiaugiasi Aistė.
Greta Lukauskaitė Greta Lukauskaitė: „Normalu nerimauti, bet viską galima išsiaiškinti”. Teisininkė ir kruopšti kalanetikos mokytoja keliaudama gyvenimo pokyčių keliu, matyt, pati „prisišaukė” kėdę studijos administracijoje. Ir ne bet kokią. Greta nuo 2014 m. pavasario vadovauja rimčiausiems studijos reikalams. „You can have results or excuses. Never both“, – tai gyvenimo kredo, kuriuo vadovaujasi mūsų įmonės direktorė, ilgai lauktas žmogus STIMULUS komandoje.

Su mumis, tik šiek tiek iš toliau:

Marija Apeikytė: „Kiek mums tai kainuos?“. Nepamirštamų akių ir šypsenos savininkė, viena pirmųjų STIMULUS „gimdytojų“ – nuo pakabinamų lubų projektavimo iki tikslaus kainoraščio sudarymo. Šiuo metu iš toli, iš už Atlanto, padeda objektyviai įvertinti visus „už“ ir „prieš“, kartais net „paprakaituoti“ pagrindžiant savo idėjas. Gerai turėti skvarbias Marijos akis!