STIMULUS komanda

Beatričė KačėnėBeatričė Paliulytė

Kalanetikos ir kineziterapinės mankštos trenerė, kineziterapeutė
Norite palikti atsiliepimą apie Beatričę?

„Besišypsantis entuziazmas“ – taip galima apibūdinti jaunąją komandos narę, kalanetikos trenerę Beatričę.

„Kai tik pasirodė pirmoji lietuviška knyga apie kalanetiką, nedelsdama nulėkiau jos įsigyti. Kaip dabar pamenu – entuziastingai varčiau knygą ir dalijausi įspūdžiais! Taip ir pradėjau, lyg iš pirmųjų raidžių elementoriaus, mokytis kalanetikos „ABC“, – šypsosi Beatričė. – Po kurio laiko išbandžiau kalanetiką „Stimulus“, susižavėjau čia tvyrančia atmosfera ir treniruočių pobūdžiu ir patyliukais ėmiau svajoti… O juk svajonės pildosi! Tuo metu lyg tyčia buvo ieškoma nauja administratorė. Taip ir tapau šios šaunios komandos dalimi ir kalanetiškai bepulsuodama treniruotėse vis dažniau pagaudavau save trokštančią dalytis šia mankšta, ieškoti bendraminčių, gilinti žinias… Taip vieną gražią dieną, „subrendusi“ mokytis kalanetikos mankštos vedimo subtilybių, žengiau pirmuosius žingsnius kalanetikos mokytojos keliu. Ir labai džiaugiuosi šiuo atradimu!“.

Beatričės nuomone, gera treniruotė yra tokia, iš kurios išėjus jautiesi emociškai atsipalaidavusi ir pajunti norą įsiklausyti į save kasdieninėse situacijose, o ne gyventi ne iš inercijos ar dėl to, kad „taip reikia, nes ką kiti pagalvos..“.

beatrice-paliulyte„Mankštindamasi ilgainiui supratau, kad labai svarbu suvokti, kokią naudą suteikia vienas ar kitas pratimas, sąmoningai jį atlikti bei susitelkti ties tuo, ką darai „čia ir dabar“. Supratau, jog kūnas yra mūsų namai ir jo verta klausytis, mylėti, džiuginti dėmesiu. Šią savo patirtį stengiuosi perteikti ir vesdama treniruotes“, – atradimais dalijasi naujoji trenerė.

Be to, ji pati palyginti visai neseniai pradėjo mokytis… medituoti, nes suprato, jog tos neilgos 15 min. kasdien, praleistos su savimi, gali neatpažįstamai pakeisti dieną.. Taigi tai tapo nedaug laiko užimančiu, bet reguliariu hobiu.

Darbas „Stimulus“ ją įkvėpė studijuoti kineziterapiją. „Nuoširdžiai pamėgau studijas, mėgaujuosi skaitydama ir domėdamasi. Žinoma, rutina užklumpa, kaip ir daugelio gyvenime, bet ji niekad nebus baisi, kai jaučiu motyvaciją ir vidinį tikrumą, kad tai, kur keliauju kasdien, suteikia laimės jausmą, – studijų metu džiaugėsi mergina. – Šypsenos, nušvintančios moterų veiduose po treniruočių, išties įkvepia pokyčiams! Labai gerai suprantu, jog esu pasiruošusi ir pati skatinti pokyčius kitų gyvenimuose, ir „žadinti“ iš sąstingio – tiek fizinio, tiek emocinio.“

Beatričė ir STIMULUS:

2015 11 15 | Rudeniška kalanetikos mankšta
2015 10 30 | Kalanetika su naujosiomis STIMULUS trenerėmis: Egle Pacevičiene ir Beatriče Paliulyte
2015 10 24 | Kalanetika su Beatričė: asmeninė fotosesija