STIMULUS komanda

Renata Baliukevič-Malina

Masažinės treniruotės, kalanetikos ir pilateso trenerė, dietistė
Norite palikti atsiliepimą apie Renatą?

Renata ne tik trenerė, bet ir dietistė! (žr. Dietistės konsultacija). Ir visai nebijo dietologijos pavadinti savo svajonių mokslu. „Visuomenėje dietologija suprantama tiesmukiškai, primityviai. Vyrauja banalus supratimas apie šį mokslą – nutukusiam „išlydomi lašiniai“, o perkarusiam priauginami keli kilogramai. O iš tiesų dietologų pagalba reikalinga kiekviename žingsnyje, kasdien – formuojant maitinimosi įgūdžius restoranuose ar kavinėse, gelbėjant žmonių sveikatą ligoninėse ir sanatorijose ir t. t.“, – „atvira krūtine“ visuomenės nuomonę pasitinka Renata.

Ji domisi ir aerobika, ir kūno rengyba (fitness). Taip mėgsta judėti, kad tam puikiai tinka ir bėgimo takelis. „Nemėgstu kraštutinumų bei absoliutinimo: fizinio pasiruošimo rūšių neskirstau į geras ir blogas. Viskas priklauso nuo nuotaikos, vidinės būsenos. Pastaruoju metu būtent ramios, lėtos Pilates pratybos atitinka mano vidinę būseną, tačiau tai nereiškia, kad į treniruotę negaliu atvykti intensyviai mindama dviračio pedalų,“ – šypsosi Pilates trenerė.

Jos pomėgių sąraše rikiuojasi ir psichologija. „Po mokyklos įstojau į Maskvos atvirą socialinį universitetą, kur studijavau socialinę psichologiją. Trečiame kurse išėjau akademinių atostogų ir… įstojau į Vilniaus pedagoginį universitetą ir 2009 metais įgijau sporto bakalauro laipsnį bei mokytojo kvalifikaciją,“ – apie gyvenimo viražus pasakoja moteris.

Paklausta mūsų numylėto klausimo apie tai, koks žmogus tinka būti treneriu, Renata susimąsto: „Sunku atsakyti apie trenerio tinkamumą darbui. Man tai panašu į kavinių ir restoranų veiklą – mieste jų daug, o šiltų ir jaukių – vienetai. Kodėl? Sunku atsakyti. Ne visada lemia profesinė kompetencija. Yra dar bendravimo su žmonėmis įgūdžiai. Štai čia ir praverčia psichologija, žmogaus pažinimas. Tačiau svarbiausia, mano nuomone, kad žmogus mylėtų savo darbą, nes su juo, kaip ir su artimu žmogumi, teks sugyventi. O koks gyvenimas su nemylimu žmogumi?…“

Laisvalaikį trenerė labai brangina, nes jo nėra daug – nuo ryto sukasi studijose Vilniaus kolegijoje, o pavakary prasideda kūno lavinimo treniruotės. Tačiau sugavusi laisvą minutę mėgsta skaityti, stengiasi apsilankyti teatre. Retkarčiais ją galima pamatyti ir kavinėje – patinka jaukioje vietoje ilgai ilgai gerti kavos puodelį ir stebėti žmones, aplinką.

Renata sako, kad yra laiminga moteris, nes turi nuostabius vaikus: dukrą Modestą, sūnų Kajų, kuris „profesijas“ keičia kasdien, bei be galo mylimą vyrą.

Renata ir STIMULUS:

2014 12 08 | SVORIS per šventes: iššūkis, kurį galima suvaldyti / „Mamos žurnalas”
2014 09 04 | Komandiškos STIMULUS vasaros palydos Trakuose
2014 01 25 | Ledinė STIMULUS mankšta tiesiogine to žodžio prasme!
2014 01 19 | Kaip suliekninti šlaunis? Atsako kalanetikos, pilateso trenerė ir dietistė Renata Baliukevič-Malina
2013 12 17 | Žieminė STIMULUS mankšta ir Kalėdinė eglutė „Šaltinių namuose” / LTV laida „Labas rytas”
2013 12 02 | Mankšta pilvukui / „Mamos  žurnalas“
2013 08 09 | Diena SAU ir mankšta prie VILLON’o
2013 08 30 | Renatos kalanetika su žurnaliste Gabija Vitkevičiūte
2013 07 18 | Pavyzdinis maitinimosi dienoraštis: Beatos Nicholson gerbėjoms patarimus dalija STIMULUS dietistė Renata Baliukevič-Malina
2013 06 13 | Lieknai būti paprasta? / „Edita“
2013 06 10 | Dieta po gimdymo / „Mamos  žurnalas“
2013 05 22 | Figūra po gimdymo / „Mamos  žurnalas“
2013 03 13 | Aistė ir Renata iš „Stimulus“: ar ir ką valgyti vakarais? / Beatosvirtuve.lt