STIMULUS komanda

Renata Šumskaitė

Renata S

Kalanetikos trenerė
Norite palikti atsiliepimą apie Renatą?

Renata, paprašyta papasakoti apie save, tuoj ištraukia keturis „raktinius žodžius“: greitis, rezultatas, multitasking’as, veiklos žmogus :). Ji sako, kad anksčiau, būdama nuolat pilna reikalų ir darbų, rinkdavosi labai judrias sporto šakas: bėgimą, dviračius, plaukimą, tenisą, jodinėjimą ir t. t. Bet su laiku atsirado poreikis sulėtinti tempą ir atsigręžti į samoningą pratimų atlikimą. Renata išskiria tris pagrindinius elementus: fizinis kūnas, psichinis / emocinis ir dvasinis.

„Atėjau. Pamačiau. Patyriau. Patiko. Pasilikau. Ir jaučiu priklausomybę“, – eiliškumą ir lojalumą gražiai išdėsto. Ir priduria – „Kalanetika padėjo išsitiesti, pasitempti ir užbūrė savo ramybe“.

Ant ekonomikos bakalauro pagrindo trenerė Renata lipdo asmeninio ir profesinio tobulėjimo seminarus, sakydama, kad mokymasis yra jos nesibaigiantis gyvenimo procesas.

Kad mąstymo ir mokymosi procesas nesustotų, ji kišenėje visada nešiojasi net kelis mylimus posakius:  „Neišokęs į baseiną, neišmoksi plaukti“; „Dievas yra ne danguje, o kiekvieno žmogaus viduje“; „Gyvenimas pilnas galimybių, tik  reikia noro jas pamatyti“.

Renata Sumskaite_atostogos

Radusi atokvėpio minutę moteris svajoja… šokti tango, vakarieniauti ant stogo, išmokti pilotuoti lėtuvą bei sugauti vėją buriuojant.

Tradicinė STIMULUS užduotis – „nupiešti“ gero trenerio paveikslą drąsiosios svajotojos nesuglumina :). „Geras treneris yra tas, kuris atiduoda save ir dirba besitreniruojančiajam, kuris mato, suvokia, girdi, jaučia poreikius ir juos patenkina. Jis gerai išmano savo darbą, modifikuoja pratimus, aiškiai kalba, pagiria ir kartais pajuokauja, sukuria jaukią atmosferą ir sugeba grąžinti į „čia ir dabar“, – tvirtai sudėlioja taškus ant „i“ Renata.

 

Renata ir STIMULUS:

2014 11 25 | Fotoakimirkos: Jubiliejinis tortas, kalnas dovanų ir iliuzionisto papirkta Renata
2013 03 07 | Renatos kalanetikos mankšta kartu su studjos merginomis
2013 11 22 | Spalvingoji mankšta vien iš STIMULUS trenerių!
2013 11 22 | Asmeninė fotosesija