STIMULUS komanda

Viktorija Ruzgutė

Kineziterapinės mankštos trenerė
Norite palikti atsiliepimą apie Viktoriją?

„Tikriausiai iš kitų trenerių išsiskiriu tuo, kad nesiejau savęs su sportu nuo vaikystės. Kai tik turėdavau progą, aplenkdavau fizinio lavinimo pamokas ir aktyvų laisvalaikį“ – jau ties pirmuoju sakiniu mus nustebina trenerė Viktorija Ruzgutė. Vis tik nusprendusi pasukti į kineziterapiją, o dabar jau ir užbaigusi šias studijas, Viktorija mankštinasi kasdien ir tiki, kad pradėti sportuoti galima bet kada.

Paklausta, kaip jos gyvenime atsirado treniruotės, atsako, jog visai netikėtai. „Dar būdama studentė pradėjau vesti grupines treniruotes, nors seniau galvojau, kad užsiimsiu tik individualia kineziterapija. Atėjo suvokimas, kad kineziterapeuto darbas ir turi prasidėti grupinėse treniruotėse, kaip griaučių–raumenų, nervų sistemos ligų profilaktika. Ir kuo daugiau žmonių judės taisyklingai, tuo mažiau bus pacientų individualiai kineziterapijai. Kai tapau vertinama specialistė, supratau, kad nevesti grupinių treniruočių – tiesiog negaliu. Manęs reikia žmonėms, o man reikia žmonių.“

Mergina, mylinti saulę, šiltą vėją ir audringą jūrą, o laisvalaikio neįsivaizduojanti be pasivaikšiojimų gamtoje, dalijasi, jog jai labiausiai patinka išbandyti vis kažką naujo, įtraukiant aktyvesnias pramogas: laipiojimą sienomis ar nuotykių parkus, irklenčių sportą, pilateso, kalanetikos treniruotes. Vis tik Viktorija prisipažįsta, jog nuo blogo oro ar prastos savijautos „gydosi“ susikusi į antklodę ir žiūrėdama filmus, gerdama arbatą ir valgydama šokoladą ;).

Trenerės Viktorijos prisistatymą užbaigiame jos moto, kuris na kaip medus mūsų ausims: „Reikia siekti ne tobulo kūno, o tobulai jaustis savo kūne“ :).