2-jų pamokų MAKIAŽO mokymai su visažiste Edita Piulskiene: „Grožis esate Jūs – atskleiskite tai!“

Mokymuose – TIK 5 DALYVĖS! Artimiausios pamokos:
Gegužės 28 d. (šeštadienį) ir 29 d. (sekmadienį), nuo 13.00 val. 

Treniruočių studijoje STIMULUS, Aguonų g. 12, Vilniuje.
Vienos pamoks trukmė – 4 val. Pamokos vyks ant kilimėlių ir be apavo – patogiau apsirenkime, jei norisi – įsimeskite šiltas kojines. Studijoje galėsite vaišintis arbata, sausainukais, obuoliais.

Kaina – 80 €. Pirmenybė – užsiregistravusioms ir sumokėjusioms iš anksto.

Už pamokas galite mokėti Stimulus studijose arba bankiniu pavedimu:
UAB Endoinvest, į/k 302516118, S/n LT157044060007610448  (AB SEB bankas)
Paskirtis: vardas, pavardė; už makiažą (nurodant mokymų datą).

Registruotis

„Grožis mus supa visame kame, tačiau retai susimąstome, kokį grožį ir energiją mes pačios turime savyje. Įpročiai ir kasdienybė mus dažnai apgaubia kuklia rutinos ir rūpesčių skraiste, tad nebelieka laiko ar motyvų daugiau malonių akimirkų skirti sau. O moteriškumą puoselėti juk taip svarbu. Nuo to priklauso svarbiausia – mūsų vidinis pasitikėjimas, energija ir meilė sau“, – atrasti ir paryškinti savo gražiausius bruožus kviečia makiažo meistrė Edita Piulskienė.

Pirmieji žingsniai lai būna Jūsų išorinio grožio pokyčiai – juk kai akys mato, vidumi patikėti lengviau! Tad kviečiu į 2-jų dalių makiažo mokymus (su praktine dalimi), kur jaukioje aplinkoje kartu atrasime Jūsų gražiausius bruožus ir, taikydamos makiažo paslaptis, išmoksime juos išryškinti.

Makiažo pamokos su Edita Piulskiene

Pamokų metu sužinosite:

  • Kaip teisingai valyti ir prižiūrėti veidą.
  • Kokie svarbiausi makiažo įrankiai ir kaip teisingai juos naudoti.
  • Viską apie teisingą veido padengimą ir odos trūkumų maskavimą.
  • Kaip modeliuoti veidą ir naudoti skaistalus.
  • Kokia antakių forma yra teisinga ir kaip juos ryškinti makiažu.
  • Kaip atlikti lengvą dieninį akių makiažą/akių modeliavimą.
  • Intensyvų/dūminį akių makiažą.
  • Kaip teisingai pasidažyti lūpas/lūpų korekcija pieštuku.

Įkvėpimui ir pažinčiai su Edita

Kaip vyks pamokos?

Teorinės dalies metu (apie 1-1,5 val.) ne tik kalbėsiu, bet kartu pateiksiu pavyzdį – makiažo eiga žingsnis po žingsnio rodysiu ant modelio. Vėliau, tuos pačius žingsnius kiekviena pamokos dalyvė išbandys pati – mokysis atlikti makiaža, o aš pagelbėsiu, prireikuspatarsiu. Praktika užtruks apie 2 valandas. Kiekvienai dalyvei pateiksiu spausdintą mokomąją medžiagą, tad naujos žinios nepasimes – kartu su pačios dalyvės pastabomis, liks suguldytos konspektuose.

Kad mokymai būtų kuo labiau praktiški, labai kviečiu praktinei daliai atsinešti savo naudojamas (nepamirškite ir nenaudojamų – dažnai labai geri „perliukai“ būna veltui pamiršti) makiažo priemones. Tokiu būdu galėsiu Jums patarti ir parekomenduoti, ko Jūsų makiažo krepšeliui trūksta iki „pilno komplekto“.

Mokymų vadovė

edita-piulskiene

Edita Piulskienė – makiažo meistrė, grožio pasaulyje intensyviai dirbanti jau kelerius metus. Taip pat diplomuota High Definition antakių procedūros meistrė. Gyvenimas atvedė ją į grožio pasaulį netikėčiausiu kampu, bet būtent čia ji ir atrado savo tikrąjį pašaukimą. Tad moteriškomis grožio subtilybėmis, kuo ir pulsuoja jos kasdienybė, mielai dalinasi ir su jumis. Edita darbuojasi kartu su Glow Make-up Lietuva meistrėmis.

Editos darbai