Maudynės GONGE su jogu Vyrenijumi Andrijausku

Gongų maudynių data – sausio 20 d., sekmadienį, 18 val.

Treniruočių studijoje STIMULUS, Konstitucijos pr. 6, Vilniuje.

Trukmė – 2 val. su jogų arbata sesijos pabaigoje :).
Kaina – 15 € (vaikams iki 16 m. – 8 €).

registruotis01

 

 

Užsiėmimas vyksta ant kilimėlių. Apsirenkite šilčiau. Turėkite šiltas kojines. Jei mėgstate gulėti minkščiau – atsineškite pagalvėlę. Užsiklojimui – reikės pleduko (tam tikrą kieki pagalvėlių ir pledukų turime).

Už maudynes galite mokėti Stimulus studijose arba bankiniu pavedimu:
UAB MS Baltic
LT02 7044 0600 0773 1835
Paskirtis: vardas, pavardė už „Maudynes gonge“

——-

„Žmogus pats turi suvokti, kad yra atsakingas už save. Reikia ieškoti priežasčių, o ne simptomų. O tam gali padėti paprastas pratimas – tiesiog užsimerkti, kvėpuoti ir stebėti, kokios mintys yra „šiame momente“. Svarbiausia – atrasti laiko darbui su savimi.“ Vyrenijus

Jogas ir gongų meistras Vyrenijus Andrijauskas kviečia susitikimui su… savimi. Bent valandėlei nutildyti triukšmingąjį protą, užmerkti akis ir leisti kūnui pasimaudyti gongų skambesyje, išgirsti „dainuojančių” dubenų virpesį giliausiomis odos ląstelėmis.

Daugiau maudynių fotoakimirkų

– Kas nutiks? – paklausite. – Patirsite audros, jūros ošimo, vėjo ir lietaus – šių ypatingų garsų galią, – atsakysime. Mintys nejaukiai suklūs (nebegalėdamos prasibrauti), kūnas nurims, pajusite iš nežinia kur užplūstantį atsipalaidavimą ir ramumą… Po šio „muzikinio seanso” pabusite lyg po miego – iš pradžių tingiai, o vėliau – su ryškiai šviesesnėmis akimis ir galva… Gongai nepalieka abejingų, užburia, jūs tampate ramesni ir linksmesni.

Kas tai – Maudynės gonge?

Maudynės gonge – tai garsinės meditacijos rūšis. Gongo garsai – harmonizuojantys virpesiai – priverčia mūsų kūno ląsteles vibruoti, o tokiu būdu ir masažuoti kiekvieną kūno ląstelę. Šis garsinis masažas yra puiki gydymo ir terapijos priemonė nuo įvairiausių šiuolaikinio skubančio” gyvenimo tempo sukeltų negalavimų.

Gongai ypač teigiamai veikia psichiką – sumažina nuovargį, stresą, depresiją, vienišumo jausmą, visų tipų baimes. Yra veiksminga priemonė nuo nemigos. Pasaulyje garso terapija plačiai naudojama ir fiziniams negalavimams gydyti – kraujotakos sutrikimams, skausmams valdyti. Dėl vibracijos, sklindančios iš šių instrumentų, didėja mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimai, ištirpsta blokai, sustiprėja organizmo imunitetas.

Kaip tai vyksta?

Garso maudynių” metu nereikės nieko daryti – tik atsigulti, apsikloti ir… leisti sau būti gongų garse, keliauti su juo…Turėkite kojinaites. Jei mėgstate gulėti minkščiau – atsineškite pagalvėlę. Užsiklojimui – reikės pleduko. Seanso metu patirsite ypatingą kūno ir sielos būseną, kūno temperatūra šiek tiek gali kisti, dėl to patartina apsikloti.

Mūsų laukia ne tik susipažinimas, gongų maudynės, bet arbata ir pasikalbėjimai apie potyrius – kiek bus noro ir arbatos ;). Net ir po vienos sesijos jaučiamas poveikis, protas nurimsta, atsipalaiduojama. Esant sudėtingai gyvenimo situacijai, kuomet daugiau streso, pavargstama, gongų meistras rekomenduoja sesiją kartą per savaitę.

Daugiau apie gongus – www.gongai.eu

Mokslinis gongų garsų poveikio paaškinimas

Įprastai mūsų smegenys veikia vadinamu „beta“ ritmu (14–30 Hz), kuomet smegenys dirba su išoriniu pasauliu, sprendžiant įvairias problemas. Tai gali būti streso, nerimo, karšligiškumo, baimės būsenos. Kuo daugiau mes esame šioje būsenoje, tuo daugiau išskiriama „streso“ hormono. Garso instrumentų užduotis – perėjimas į „alfa“ (8–14 Hz) ir „teta” (4–8 Hz) smegenų bangas:

  • ALFA  ritmas yra svarbiausias smegenų biopotencialas, toks pat kaip Žemės magnetinio lauko, kai mąstome ypač efektyviai, o kūnas atsipalaiduoja ir atsistato. Alfa ritmas – tai „tiltelis“ tarp išorinės sąmonės ir gilesnių mąstymo lygmenų. Alfa lygmenyje žmogus sujungia kairiojo-loginio bei dešiniojo-kūrybinio pusrutulių galimybes ir panaudoja juos gerokai veiksmingiau, tokiu būdu kiekvienas savyje atranda žymiai daugiau gabumų.
  • Iš alfa ritmo galime pereiti į TETĄ ritmą, tuomet pasąmonė lengviausia pasiekiama, pasireiškia kūrybingumas, stimuliuojama imuninė sistema, pagerėja savijauta, vyksta regeneracija, didėja mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimai, ištirpsta blokai. Nerdami giliau, pasiekiame DELTA bangų ritmą (0–4 Hz), kur gerėja savijauta, organizmo veikla harmonizuojasi, atsinaujina…

Senovinių instrumentų, tokių kaip gongas ar dainuojantys dubenys, garsai, sukuria garsus ir virpesius, kurie, veikdami įvairiame dažnume, veikia ir mus. Stipri vibracija pasklinda po visą mūsų kūną, kurio 80 proc. sudaro vanduo – puikus vibracijos laidininkas. Vibracijos rezultatas – subtilus vidinis visų kūno ląstelių masažas.

Remiantis fizika, sklindanti vibracija priverčia atitinkamai rezonuoti šalia esantį objektą (laikrodžio švytuoklės principas, kuomet dviejų laikrodžių švytuoklės judėdamos susinchronizuoja tuo pačiu ritmu). Tokiu būdu kūnas pereina į atitinkamą ritmą, yra vibruojamas ir atsinaujina. Po ilgesnio laiko tiek emociniame, tiek fiziniame lygyje jaučiama harmonija, kuri ir yra taikos, ramybės ir savigydos rezultatas. Todėl tie instrumentai ir buvo naudojami jau gilioje senovėje, siekiant „priversti“ smegenis veikti tam tikru dažniu.

Dainuojančio dubens (dar vadinamo „Tibetietiško“) garsas naudojamas meditacijoje, nes, kuriamas garsas, o kartu ir vibracija, yra mantros „AUM“, kuri yra tokia pati, kaip ir žemės sukimosi aplink savo ašį dažnio vibracija. Savo giliame, vidiniame „Aš“ mes atpažįstame tą garsą, tokiu būdu protas nurimsta, smegenys pereina „alfa“ ir „teta“ ritmus, kokybiškai pailsime, atsipalaiduojame…