Maudynės GONGE su jogu Vyrenijumi Andrijausku

Maudynių gonge data – sausio 19 d., sekmadienį, 19 val.

Treniruočių studijoje STIMULUS, Konstitucijos pr. 6, Vilniuje.

Trukmė – 2 val. su jogų arbata sesijos pabaigoje :).
Kaina – 16 € (vaikams iki 16 m. – 10 €).

Registracija tvirtinama tik gavus mokėjimą. Vietos greitai užsipildo, tad kviečiame nedelsti ;).

registruotis01

 

 

—————————————-

Kas tai – Maudynės gonge?

Maudynės gonge – tai garsinės meditacijos rūšis. Gongo garsai – harmonizuojantys virpesiai – priverčia mūsų kūno ląsteles vibruoti, o tokiu būdu ir masažuoti kiekvieną kūno ląstelę. Šis garsinis masažas yra puiki gydymo ir terapijos priemonė nuo įvairiausių šiuolaikinio skubančio” gyvenimo tempo sukeltų negalavimų.

„Susitikimas su gongais – daugiau procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Šioje gongų skambėjimo versijoje gongai skamba garsiau, įvairiau, daugiau įvairių kitokių instrumentų improvizacijų. Sakyčiau, tai gyvas ir stebinantis savo poveikiu garso efektas.

Devynerių metų praktika rodo, kad tai tinka ir patinka žmonėms. O ypač tiems, kas turi labai aktyvų protą, užspaustus jausmus ar neišreikštas emocijas, daugybę minčių, ir nori nors trumpam nuo jų pailsėti.

Po šio renginio jausitės tarsi mentališkai išvalyti, ramūs. Atsiveria daugiau kūrybiškumo, meilės sau, nėra perdėtos reakcijos į supančius įvykius. Tiesiog jausitės gerai. Šie garsai, kurie nuo senų laikų buvo skiriami minčių švarai palaikyti, keliauja per visą pasaulį, kurdami vidinę žmogaus taiką, kuri taip reikalinga šiuolaikiniame pasaulyje. Poveikis ilgalaikis, silpsta nerimas, geriau miegama, po truputį atsiranda, prasiplečia akiratis, auga sąmoningumas.“ – kalba gongų meistras Vyrenijus.

Maudynių gonge nauda

Gongai ypač teigiamai veikia psichiką:

  • sumažina nuovargį, stresą, depresiją, vienišumo jausmą, visų tipų baimes;
  • yra veiksminga priemonė nuo nemigos.

Pasaulyje garso terapija plačiai naudojama ir fiziniams negalavimams gydyti – kraujotakos sutrikimams, skausmams valdyti. Dėl vibracijos, sklindančios iš šių instrumentų, didėja mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimai, ištirpsta blokai, sustiprėja organizmo imunitetas.

Net ir po vienos sesijos jaučiamas poveikis – protas nurimsta, atsipalaiduojama. Esant sudėtingai gyvenimo situacijai, kuomet daugiau streso, pavargstama, gongų meistras rekomenduoja sesiją kartą per savaitę.

Kaip tai vyksta?

Garso maudynių” metu nereikės nieko daryti – tik atsigulti, apsikloti ir… leisti sau būti gongų garse, keliauti su juo…

Daugiau apie gongus ir Vyrenijų – www.gongai.eu.

Renginiui pasiruoškite iš anksto:

  • turėkite šiltesnes kojines;
  • jei mėgstate gulėti minkščiau – atsineškite pagalvėlę (daliai jusu galesime paskolinti savo);
  • prireiks pleduko užsiklojimui (seanso metu patirsite ypatingą kūno ir sielos būseną, kūno temperatūra šiek tiek gali kisti, dėl to patartina apsikloti).

Mūsų laukia ne tik susipažinimas, gongų maudynės, bet arbata ir pasikalbėjimai apie potyrius – kiek bus noro ir arbatos ;).

Apie Vyrenijų Andrijauską

Renginį veda jogas ir gongų meistras Vyrenijus Andrijauskas. Vyrenijus, „patogų“ gyvenimą iškeitęs į laimingą gyvenimą ;), dirba savo įkurtame jogos centre, veda paskaitas, moko jogos kitus, groja gongais.

„Mes, žmonės, tobulai mokame paslėpti save ir savo poreikius, tokiuose dalykuose, kaip ilgalaikis stresas, nerimas, ar įtampa. Egzistuoja būdai, kaip nuraminti savo mintis, kaip atsipalaiduoti, kaip ugdyti sąmoningumą. Visa tai reikalinga kasdieniniame gyvenime. Tai, ko mūsų nemokino vaikystėje, laikas išmokti dabar“ – skatina Vyrenijus.

Kaip galiu sumoketi?

Už maudynes galite mokėti Stimulus studijoje arba bankiniu pavedimu:

UAB MS Baltic
LT02 7044 0600 0773 1835
Paskirtis: vardas, pavardė už „Maudynes gonge“.

 

Su šiltais

STIMULUS komanda