Psichologijos seminarai su psichologe-psichoterapeute Genovaite Petroniene

Artimiausias seminaras: vasario 6 d., penktadienį, 18 val.
Tema – Perfekcionizmas ir narcisizmas, arba Kaip tobulybės siekti sveiku protu?
Treniruočių studijoje STIMULUS, Aguonų g. 12, Vilniuje.

Trukmė – 2 val. su arbatos pertraukėle.
Kaina – 13 € / 44,89 Lt, taikoma lojalumo nuolaida (atsivedus draugę ar antrą pusę, Jūsų turima lojalumo nuolaida pritaikoma ir jiems).

Užsiregistruoti į seminarą galite:

  • arba paspaudusios žemiau esantį mygtuką „Registruotis” ir užpildžiusios anketą,
  • arba (ypač rekomenduojama Stimulus klientėms) užsakiusios specialų abonementą „PSICHOLOGĖS seminaras” savo paskyroje adresu rezervacija.stimulus.lt ir rezervavusios laiką.

„Daug svarbiau yra būti ne sėkmingu žmogumi, o žmogumi, kuris patyręs daug visokių bėdų ir žino, kaip iš jų išsikapstyti. Toks žmogus yra išmintingas, jis gali padėti ir sau, ir kitiems“, – nuo šios Genutės išsakytos minties maga pradėti jos pristatymą. 

Visada konkreti, aiškiai ir sistemingai pasakojanti psichologė, psichoterapeutė, dėstytoja ir rašytoja Genovaitė Petronienė mūsuose deda „taškus ant i” pačiomis įvairiausiomis psichologinėmis temomis. Kviečiame sekti renginių (seminarų) kalendorių!

IŠ GENUTĖS STRAIPSNIŲ

„Mūsų gyvenimas – tai tam tikras laiko intervalas. Kai susimąstai, tai laikas yra vienintelis dalykas, kurį iš viso turime. Tačiau daugelis žmonių visada kažkuo užsiėmę: valgydami ar vykdami į darbą prasiblaško muzika ar skaitiniu, po to dirba, vakare žiūri televizorių, savaitgaliais laiką suryja internetas, laisvalaikio pramogos. Taigi, išeina, jog norime gyventi kaip galima ilgiau, todėl valgome sveiką maistą, ir dedame visas pastangas, kad… sutrumpintume savo gyvenimą.

Kodėl taip yra? Juk visur, kur vaizduojamas rojus, žmonės paprastai ilsisi, o ne dirba. Kokia prasmė gyventi šiame pasaulyje, jei didesnę laiko dalį mes jame negyvename? Jeigu prarasime pinigus, mes galėsime juos uždirbti, bet jei prarasime laiką, jo sugrąžinti juk nebebus įmanoma.

Ar laiko gali užtekti? Įsivaizduokite, gali. Tik negali pakeisti laiko, nepadaręs esminių pokyčių savo gyvenime ir viduje. Mes iš tikrųjų galime jį pailginti ir jis pasidengs aukso dulkėmis. Galbūt retkarčiais puldinėsime kaip išprotėję, bet žinosime, kad tuoj sustosim ir viskas vėl grįš į vietą. Tą vietą, kurioje laiko labai daug.”

„Kaip pagauti pabėgantį laiką”, žr. visą straipsnį