Psichologijos seminarai su psichologe-psichoterapeute Genovaite Petroniene

Artimiausias seminaras – data ir tema planuojama.
Treniruočių studijoje STIMULUS, Konstitucijos pr. 6, Vilniuje.

Trukmė – 2 val. (su arbatos pertraukėle).
Kaina mokant iš anksto – 45 Lt / 13,03 €, prieš seminarą – 55 Lt / 15,93 €. Porai mokant iš anksto – 75 Lt / 21,72 €, prieš seminarą – 85 Lt / 24,62 €.

Esame šiuolaikinės moterys. Skubančios, pykstančios, šaukiančios. Ramios, harmoningos ir mylinčios. Kokios esame dažniau?

Ar mokame nusiraminti ir priimti pasaulį tokį, koks jis yra? Su visomis jo problemomis, verkiančiais vaikais, alų geriančiais vyrais, komplikuotais santykiais, bjauriu oru, nemylimais darbais ir visais kitais dalykais, kurie mums paprastai nepatinka?

Matyt, su mielu noru transformuotume Lietuvą į kokį mažytį ir jaukų rojų su nuolat šviečiančia šilta (tik ne per karšta!) saule, su daugybe šviežių vaisių ir daržovių (juk turime būti sveikos ir gražios!) ir kur netoliese tyvuliuojančia skaidria jūra. Ech, kaip būtų gera… pagalvojame ne viena.

Na, tegu atostogų nuotaikos sukasi mintyse, o kaip susitvarkyti su savimi kasdien? Kaip nesinervinti, gerai sutarti su vaikais ir vyru, būti harmoningai ir ramiai, atidirbti visą darbo dieną, pasportuoti ir spėti pasidaryti keletą grožio procedūrų? Ką padaryti, kad gyvenimas eitųsi it rožėm nuklotas?

Mūsų laukia vertingų psichologijos paskaitų ciklas su psichologe, psichoterapeute, dėstytoja ir rašytoja Genovaite Petroniene.

APIE KĄ ŠIE SEMINARAI?

Tiesiog apie mus pačias. Apie moters aplinką ir vidinį pasaulį. Apie tai, ko galėtume išmokti ir pritaikyti kiekvieną dieną. Bandysime pažvelgti į savo gyvenimą iš psichologinės perspektyvos, it „kubiką rubiką” jį pasukinėti iš visų pusių ir sustatyti visus taškus ant „i”. Susitikimų metu ne tik klausysimės, bet ir išbandysime, patirsime, galėsime paklausti ir gauti atsakymų.

IŠ GENUTĖS STRAIPSNIŲ

„Mūsų gyvenimas – tai tam tikras laiko intervalas. Kai susimąstai, tai laikas yra vienintelis dalykas, kurį iš viso turime. Tačiau daugelis žmonių visada kažkuo užsiėmę: valgydami ar vykdami į darbą prasiblaško muzika ar skaitiniu, po to 

dirba, vakare žiūri televizorių, savaitgaliais laiką suryja internetas, laisvalaikio pramogos. Taigi, išeina, jog norime gyventi kaip galima ilgiau, todėl valgome sveiką maistą, ir dedame visas pastangas, kad… sutrumpintume savo gyvenimą.

Kodėl taip yra? Juk visur, kur vaizduojamas rojus, žmonės paprastai ilsisi, o ne dirba. Kokia prasmė gyventi šiame pasaulyje, jei didesnę laiko dalį mes jame negyvename? Jeigu prarasime pinigus, mes galėsime juos uždirbti, bet jei prarasime laiką, jo sugrąžinti juk nebebus įmanoma.

Ar laiko gali užtekti? Įsivaizduokite, gali. Tik negali pakeisti laiko, nepadaręs esminių pokyčių savo gyvenime ir viduje. Mes iš tikrųjų galime jį pailginti ir jis pasidengs aukso dulkėmis. Galbūt retkarčiais puldinėsime kaip išprotėję, bet žinosime, kad tuoj sustosim ir viskas vėl grįš į vietą. Tą vietą, kurioje laiko labai daug.”

„Kaip pagauti pabėgantį laiką”, žr. visą straipsnį