Registracija į PIRMĄJĄ treniruotę

Jei nenurodyta kitaip, pirmoji treniruotė Jums kainuos 7 € (atvykus su drauge po 5,50 €). Išbandžiusi mankštą, galite įsigyti abonementą (sumokėti grynaisiais studijoje arba pavedimu). Žr. kainas

Kalanetika, pilatesas, joga ar jų deriniai, treniruotė su kamuoliais, volais ar skambant dubenėliams – kviečiame išbandyti užsiėmimus, suteiksiančius naują požiūrį į sportą. Jokių prakaito upelių ar svorių kylojimo „per negaliu“ – tik maloni savijauta ir visapusiška nauda kūnui, protui ir sielai. 

  • Jei norite kuo greičiau pradėti mankštintis – rezervuokite treniruotes pati. Užpildykite registracijos anketą sistemoje: rezervacija.stimulus.lt/registruokis Užsiregistravusi, užsisakykite abonementą ir rezervuokite treniruotes einamąjame tvarkaraštyje.
  • Jei norite administratorės pagalbos ir patarimų, spauskite žemiau esantį mygtuką „NAUJOKIŲ registracija“ – su Jumis susisieks ir į pirmą treniruotė Jus užregistruos mūsų administratorė.

Naujokių registracija

KADA ATVYKTI

Registruokites anketoje, o mūsų administratorės su jumis suderins tolesnes apsilankymo detales. Prašome atvykti bent 10 min. anksčiau prieš užsiėmimą („užsižymėti”, persirengti). Studijos įsikūrusios Vilniuje, Konstitucijos pr. 6 (čia yra nemokamas „parkingas“) ir Aguonų g. 12 (automobilį galėsite parkuoti Šaltinių g. (žalioji zona – 0,3 EUR/val.) arba Aguonų g. (geltonoji zona – 0,6 EUR/val.).

KAIP APSIRENGTI, KĄ ATSINEŠTI

Apranga – patogi ir nevaržanti judesių. Dėl higienos sumetimų, kviečiame mankštintis tik apsiavus kojinaites, pėdutes ar baleto mankštos batelius. Kilimėlius turime – savo neštis nereikia. Pravartu įsimesti šlepetes. Dušo nėra – rūbinėse rasite drėgnas servetėles, skirtas naudoti visam kūnui.

ĮDOMU ATSILIEPIMAI?

Skaitykite apsilankiusiųjų atsiliepimus ir lojalių merginų įkvepiančias sėkmės istorijas.