Registracija į PIRMĄJĄ treniruotę

2 kartai už 19 Lt! Patrauklusis pasiūlymas naujosios Aguonų studijos „išbandytojomis”! Jei esate naujokė, užpildykite registracijos anketą (žr. apačioje). Specialųjį 2 kartų pasiūlymą galite užsisakyti ir pačios – rezervavimo sistemoje. P.S. „2 už 19″ pasiūlymu galima pasinaudoti vieną kartą.
Jei nenurodyta kitaip, pirmoji treniruotė Jums kainuos 25 Lt (atvykus su drauge po 20 Lt). Išbandžiusi mankštą, galite įsigyti abonementą (sumokėti grynaisiais studijoje arba pavedimu). Žr. kainas

Kalanetika, pilatesas, jogos ir pilateso derinys, tempimo, balanso ar treniruotė su kamuoliais – kviečiame išbandyti mankštą, suteiksiančią naują požiūrį į sportą. Jokių prakaito upelių ar svorių kylojimo „per negaliu” – tik maloni savijauta ir visapusiška nauda kūnui, protui ir sielai. 

KADA ATVYKTI

Registruokites anketoje, o mūsų administratorės su jumis suderins tolesnes apsilankymo detales. Prašome atvykti bent 10 min. anksčiau prieš užsiėmimą („užsižymėti”, persirengti). Studijos įsikūrusios Vilniuje, Konstitucijos pr. 6 (čia yra nemokamas „parkingas”) ir Aguonų g. 12 (automobilį galėsite parkuoti Šaltinių g. (nemokamai) arba Aguonų g. (geltonoji zona – 2 Lt/val.).

KAIP APSIRENGTI, KĄ ATSINEŠTI

Apranga – patogi ir nevaržanti judesių. Galima mankštintis apsiavus baleto mankštos batelius, tačiau paprastai dėvime tik kojinaites arba būname basos. Kilimėlius turime – savo neštis nereikia. Pravartu įsimesti šlepetes. Dušo nėra – rūbinėse rasite drėgnas servetėles, skirtas naudoti visam kūnui.

ĮDOMU ATSILIEPIMAI?

Skaitykite apsilankiusiųjų atsiliepimus ir lojalių merginų įkvepiančias sėkmės istorijas.