Renginiai

Renginiai paprastai vyksta treniruočių studijoje STIMULUS, Konstitucijos pr. 6 (KON) arba Aguonų g. 12 (AGU). Kviečiame!

Kada? Kur? Kas? Trukmė Kaina ir registracija
Renkama Gegužės grupė
KON Makiažas Tavo veidui: 3 asmeninio patyrimo pamokos su profesionalia visažiste Edita Kalendraite po 3,5 val. Kaina – 299 Lt
Registruotis
Gegužės 9 d.
penktadienį
18.00 val.
AGU „Vaistažolių joga”: paskaita su vaistininku, alternatyvios medicinos rūmų ekspertu Virgilijumi Skirkevičiumi 2 val. Informacija jau greitai!
Gegužės 17 d.
šeštadienį,
13:30 val.
AGU Fraktalų piešimas su psichologe Brigita Paulauskiene 3,5 val. Kaina mokant iš anksto – 60 Lt.
Registruotis

Kuo ypatingi STIMULUS renginiai?

Propaguojame harmoningą gyvenseną ir daug dėmesio skiriame ne tik kūno, bet ir sielos mankštai. Tobulindami pagrindinę savo „kalbą“ – harmoningas treniruotes – įgyvendiname STIMULUS misiją per įvairaus formato renginius ir užsiėmimus: pamokas, paskaitas, seminarus, stovyklas. Jie skirti moterims, norinčioms tobulinti savo asmenines savybes, lavinti kūrybiškumą, plėsti požiūrį ir mėgautis subtiliais harmoningos gyvensenos atradimais. Siekiame, kad kiekviena dalyvė iš renginio išsineštų du pagrindinius dalykus: 1) praktinių žinių ir 2) įkvėpimo teigiamoms gyvenimo permainoms.

Rūpestingai atrenkame lektorius – nuolat dairomės „stimuliškų“ (įkvepiančių, gyvybingų, pozityvių, linksmų) dėstytojų ir įdomių temų. Pažįstate tokių? Būtinai praneškite mums! Skambinkite renginių koordinatorei Eglei, tel.  8 698 10020 ar parašykite el. p. renginiai@stimulus.lt

Žr. daugiau fotografijų