Renginiai

 

Kada? Kas? Kur? Trukmė Kaina ir registracija
Nuo vasario 23 d., penktadieniais, 10 val. Vaikų (1,5-3 m.) mankšta su kineziterapeute Egle Urbonavičiene (aprašymas rengiamas) STIMULUS Konstitucijos pr. 6 45-60 min. Kaina vienam iš tėvų ir vaikui 11 € / 1 k. arba 40 € / 4k. (4 k. abonementas galioja 2 mėn.).

registruotis01

 

Kovo 4 d., sekmadienį, 13 val. Seminaras „Mikrobiomas – mūsų turtingas „vidinis pasaulis““ su lektore Alge Ivaškeviče STIMULUS Konstitucijos pr. 6 2 val. 12 € – pirmiems penkiems už seminarą sumokėjusiems dalyviams, 15 € – visiems kitiems.

registruotis01

 

Šestadieniais nuo 14 val. Salės nuoma renginiams STIMULUS Konstitucijos pr. 6 1 val. / 10 €

Kuo ypatingi STIMULUS renginiai?

Propaguojame harmoningą gyvenseną ir daug dėmesio skiriame ne tik kūno, bet ir sielos mankštai. Tobulindami pagrindinę savo „kalbą“ – harmoningas treniruotes – įgyvendiname STIMULUS misiją per įvairaus formato renginius ir užsiėmimus: pamokas, paskaitas, seminarus, stovyklas. Jie skirti moterims, norinčioms tobulinti savo asmenines savybes, lavinti kūrybiškumą, plėsti požiūrį ir mėgautis subtiliais harmoningos gyvensenos atradimais. Siekiame, kad kiekviena dalyvė iš renginio išsineštų du pagrindinius dalykus: 1) praktinių žinių ir 2) įkvėpimo teigiamoms gyvenimo permainoms.

Rūpestingai atrenkame lektorius – nuolat dairomės „stimuliškų“ (įkvepiančių, gyvybingų, pozityvių, linksmų) dėstytojų ir įdomių temų. Pažįstate tokių? Būtinai praneškite mums! Skambinkite tel. 8 652 334 48 ar parašykite el. p. neringa.vasiliauskaite@stimulus.lt.


Renginių akimirkos