Renginiai

 

Kada? Kas? Kur? Trukmė Kaina ir registracija
Gegužės 13 d., sekmadienį, 19 val. Maudynės gonge su Vyrenijumi Andrijausku STIMULUS Konstitucijos pr. 6 2 val. 12 € pirmiems penkiems už renginį mokantiems dalyviams, 15 € – visiems kitiems (vaikams iki 16 m. – 8 €).

registruotis01

 

Gegužės 27 d., sekmadienį, 13 val. Macrame vazonų dekoravimo dirbtuvės STIMULUS Konstitucijos pr. 6 2,5 val. 12 € pirmiems penkiems už renginį mokantiems dalyviams, 15 € – visiems kitiems.

registruotis01

 

Kiekvieną ketvirtadienį, 11 val. Mamos ir kūdikio mankšta su kineziterapeute Egle Urbonavičiene STIMULUS Konstitucijos pr. 6 45-60 min. Kaina 11 € / 1 k. arba 40 € / 4k. (4 k. abonementas galioja 2 mėn.).

registruotis01

 

Šestadieniais nuo 14 val. Salės nuoma renginiams STIMULUS Konstitucijos pr. 6 1 val. / 10 €

Kuo ypatingi STIMULUS renginiai?

Propaguojame harmoningą gyvenseną ir daug dėmesio skiriame ne tik kūno, bet ir sielos mankštai. Tobulindami pagrindinę savo „kalbą“ – harmoningas treniruotes – įgyvendiname STIMULUS misiją per įvairaus formato renginius ir užsiėmimus: pamokas, paskaitas, seminarus, stovyklas. Jie skirti moterims, norinčioms tobulinti savo asmenines savybes, lavinti kūrybiškumą, plėsti požiūrį ir mėgautis subtiliais harmoningos gyvensenos atradimais. Siekiame, kad kiekviena dalyvė iš renginio išsineštų du pagrindinius dalykus: 1) praktinių žinių ir 2) įkvėpimo teigiamoms gyvenimo permainoms.

Rūpestingai atrenkame lektorius – nuolat dairomės „stimuliškų“ (įkvepiančių, gyvybingų, pozityvių, linksmų) dėstytojų ir įdomių temų. Pažįstate tokių? Būtinai praneškite mums! Skambinkite tel. 8 652 334 48 ar parašykite el. p. neringa.vasiliauskaite@stimulus.lt.


Renginių akimirkos