Renginiai

Renginiai vyksta treniruočių studijose STIMULUS, Konstitucijos pr. 6 (KON) arba Aguonų g. 12 (AGU), Vilniuje.

Kada? Kas? Kur? Trukmė Kaina ir registracija
Kovo 2 d., ketvirtadienį, 14 val. Natūralus maitinimas: paskaita su Natalija Bartkevičiene STIMULUS Aguonų g. 12, Vilniuje, „Šaltinių namuose“ 2 val. Kaina 2 Eur (iki kovo 1 d.)      Kaina 3 Eur (renginio dieną)

registruotis01

Kovo 4 d., šeštadienį, 12val.  Vidinis moteriškumas STIMULUS Aguonų g. 12, Vilniuje, „Šaltinių namuose“ 2 val. Kaina 8 Eur (iki kovo 3 d.)      Kaina 10 Eur (renginio dieną)
registruotis01
Kovo 12 d., sekmadienį, 12 val. Fraktalinis piešimas – knygos pristatymas su Britgita Paulauskiene STIMULUS
Aguonų g. 12 Vilniuje, „Šaltinių namuose“
~3 val. Kaina 17 Eur (iki kovo 11 d.)      Kaina 20 Eur (renginio dieną)

registruotis01

Balandžio 4 d.,
antradienį,
14 val.
Natūralus maitinimas: paskaita su Natallija Bartkevičiene STIMULUS
Aguonų g. 12 Vilniuje, „Šaltinių namuose“
2 val. Kaina 2 Eur (iki balandžio 3d.)
Kaina 3Eur (renginio dieną)Registracija į renginį prasidės kovo 6 d.

Kuo ypatingi STIMULUS renginiai?

Propaguojame harmoningą gyvenseną ir daug dėmesio skiriame ne tik kūno, bet ir sielos mankštai. Tobulindami pagrindinę savo „kalbą“ – harmoningas treniruotes – įgyvendiname STIMULUS misiją per įvairaus formato renginius ir užsiėmimus: pamokas, paskaitas, seminarus, stovyklas. Jie skirti moterims, norinčioms tobulinti savo asmenines savybes, lavinti kūrybiškumą, plėsti požiūrį ir mėgautis subtiliais harmoningos gyvensenos atradimais. Siekiame, kad kiekviena dalyvė iš renginio išsineštų du pagrindinius dalykus: 1) praktinių žinių ir 2) įkvėpimo teigiamoms gyvenimo permainoms.

Rūpestingai atrenkame lektorius – nuolat dairomės „stimuliškų“ (įkvepiančių, gyvybingų, pozityvių, linksmų) dėstytojų ir įdomių temų. Pažįstate tokių? Būtinai praneškite mums! Skambinkite tel. 8 698 100 20 ar parašykite el. p. rezervacija@stimulus.lt


Renginių akimirkos