Renginiai

Pamatome vieni kitus, žvelgdami per „stimuliškus“ žiūronus: dairomės įkvepiančių, gyvybingų, pozityvių ir linksmų – charizmatiškų – bendraminčių.

Giedrė Veličkienė Giedrė Veličkienė
Kūdikių priežiūros speciaistė, masažiste, diplomuota aromaterapijos specialistė, Reiki, AuraSoma, SoulCollage praktikė, archetipinės, fenomenologinės psichologijos žinovė.
Giedre Plukienė
Astrologijos ir Feng Shui konsultantė, ezoterikos akademijos „Du Pasauliai“ Alternatyvios psichologijos specialybės absolventė, Tarptautinio Feng Shui forumo sertifikatų savininkė.
Gražina Kadžytė
Lietuvių tradicijų žinovė, etnologė.
Liudvikas Šalčius
Profesorius, manualinės terapijos specialistas, Lietuvos akupunktūros ir tradicinės liaudies medicinos asociacijos narys, išmanantis tiek tradicinę, tiek netradicinę mediciną, biomechaniką, kvantinę fiziką, parapsichologiją, įvairiausias metodikas ir technikas.
Tomas Dobrovolskis
Kompozitorius, perkusininkas bei multi-instrumentalistas, Lietuvos džiazo federacijos ir Lietuvos muzikos terapijos asociacijos narys Tomas Dobrovolskis, „Kvapų ir muzikos garsų sesijų“ „maestro“.
Vyrenijus Andrijauskas
Jogas ir gongų meistras, „Gongų maudynių“ „maestro“.
Genovaitė Petronienė
Psichologė, psichoterapeutė, dėstytoja ir rašytoja, psichologijos seminarų lektorė.
Rasa Zdanovičienė
Mozaikos meistrė, dizainerė, papuošalų mozaikos kūrimo pamokų autorė ir mokytoja.
Eglė Stripeikienė
Profesionali grafikos dizainerė, mandalų piešimo seminarų autorė ir mokytoja.
Ksavera Vaištarienė
Žinanti daug sveikatinimosi sistemų chemijos mokslų daktarė, docentė, knygų apie sveiką mitybą ir vaistinius augalus autorė.
Brigita Paulienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja, Baltijos-Amerikos klinikos reabilitacijos centro vadovė, Lietuvos jogos asociacijos jogos terapijos skyriaus instruktorė, INSIGHT tyrimo specialistė.
Vytis Zabulėnas
Charizmatiškasis ir įkvepiantis Rytų tradicinės medicinos dėstytojas, KTU Medijų filosofijos magistrantas, Lietuvos jogos asociacijos steigėjas ir pirmininkas, Jogos federacijos steigėjas ir pirmininkas. Jogologijos seminarų autorius ir lektorius.
Alina Tiriuvienė
Botanikė, profesionali interjero ir sodo dizainerė, salonų „Gėlės ir manufaktūra” direktorė.
Edita Kalendraitė Edita Kalendraitė
Profesionali visažistė, grimerė, kosmetologė. Televizijos, scenos veidų, „MIS Lietuva”, „Pelenė” ir kt. grožio konkursų ir fotosesijų meistrė, seminarų ir straipsnių autorė. Kobido japonų veido masažo specialistė. Psichologijos bakalaurė. Makiažo pamokų mokytoja.
Giedrė Daugelavičienė
Arbatos meistrė, arbatos, šokolado ir kavos gėrimo ceremonijų vadovė.
Nijolė Stancikienė
Gydytoja terapeutė, šokio terapijos, pilvo šokio mankštos mokytoja.
Vilma Žmakova Vilma Žmakova
Paskaitų apie natūralius aliejus, kvepalus, kremus, aliejų mišinius lektorė, „Marmozel“ produktų kūrėja.
Kristina Luna Dolinina
Indologė ir klasikinio indiško šokio mokytoja ir atlikėja.
Brigita Paulauskienė
Jogos mokytoja, psichologė, dailininkė, fraktalų piešimo seminarų autorė ir mokytoja.
Guoda Azguridienė
Paskaitų apie jogą, sveiką mitybą, atskiras produktų grupes lektorė, viena iš parduotuvių tinklo „Sveiki produktai“ savininkių, ekonomikos ekspertė, analitikė.