STIMULUS komanda

greta.lukauskaite1Greta Lukauskaitė

Kalanetikos mokytoja
Norite palikti atsiliepimą apie Gretą?

„Pasirinkimai – štai, kas mūsų gyvenimą praturtina galimybėmis“. Tokiu gyvenimo moto besivadovaudama Greta atrado kalanetiką.

Nuo vaikystės Greta sukosi šokio žingsnelių ritmu: iš pradžių sportiniai-pramoginiai, tuomet liaudies ir modernusis šokis. Vėliau Išbandžiusi keletą skirtingų jogos mokytojų ir trenerių, ji susidomėjo joga ir, sako, supratusi, kad svarbiausi dalykai atrandami pačiai ieškant, mokantis ir įsiklausant į savo kūną.

„Į visus jogos treniruotėse iškilusius klausimus ieškodavau atsakymų knygose ir straipsniuose, todėl per keletą metų sukaupiau nemažą žinių bagažą, – apie kryptingą domėjimąsi pasakoja trenerė. – Prie lovos vakaro pasiskaitymams nuolatos yra padėta keletas knygų dvasinio ir fizinio tobulėjimo tema. Vis ieškau naujų žmogaus kūno ir sielos pažinimo būdų.“

Greta Lukauskaitė

Jei joga Gretos gyvenime atsirado ramiai ir tyliai, tai kalanetika įsiveržė kaip meteoritas. „Žodis „įsiveržė“ čia tikrai labai tinka – pradėjau keistis taip greitai! – juokiasi STIMULUS komandos narė. – Ne tik kūnu, bet, svarbiausia, – viduje užsidegė laimė. Visa pasinėriau į bandymus perprasti šį metodą ir pradėjau gyventi mintimi tapti kalanetikos mokytoja. Manau, kad kalanetika jau gyveno manyje iki tol, kol pradėjau rimtai ja domėtis ir mokytis.

Labai džiaugiuosi, kad dabar galiu klientėms perteikti visapusišką šios mankštos naudą, nes kalanetiką pamačiau naujomis spalvomis, kai susilaukiau sūnaus ir norėjau atstatyti prarastą raumenų tonusą.“

Greta veda kalanetikos treniruotes nuo 2011 m. ir yra serfikuota vienintelio pasaulyje oficialaus kalanetikos centro JAV (Callanetics Management Company, Inc.) mokytoja bei teisės studijų magistrė.

Greta ir STIMULUS:

2014 11 25 | Fotoakimirkos: Jubiliejinis tortas, kalnas dovanų ir iliuzionisto papirkta Renata
2014 11 03 | STIMULUS švenčia 5-erių metų sukaktį! Sėkmės receptas ir gyvi atradimai
2014 09 04 | Komandiškos STIMULUS vasaros palydos Trakuose
2013 06 06 | Gretos kalanetika Swedbank terasoje ir asmeninės fotografijos
2012 08 06 | Kalanetika su Aiste Guste ir Greta Lukauskaite prie VILLON’o