#StimulusReceptas

straipsnis cover

#StimulusReceptas arba Mokykimės maitintis sveikai kartu su Marija ir Renata

Turbūt ir pakelta vidury nakties kiekviena mūsų, paklausta, tai kas gi yra sveikos gyvensenos pamatas, atsakytumėme, jog tai – reguliarios mankštos ir subalansuotos mitybos harmoningas derinys.

Rubrikoje #StimulusReceptas su Jumis dalijamės savo mėgiamiausiais receptais, kurtais mūsų komandos narės Marijos Apeikytės. Marija JAV baigė kulinarijos mokyklą ir ten atliko stažuotę. Kiekvieno recepto „kontrolinę patikrą“ atlieka mūsų dietistė Renata Malinauskienė. Jos komentarus ir pastabas rasite kiekvieno recepto apačioje.

Visus receptus visuomet patogiai rasite čia arba facebook paieškoje, įvedusi #StimulusReceptas.

P.s. pirmosios naują receptą visuomet gauna mūsų naujienlaiškio prenumeratorės. Norėdama tapti viena jų, užpildykite šią anketą.

 

salotos i lentele

Cukinijų salotos

Pažvelkime į cukiniją kitaip. Nemarinuokime, nekepkime, netroškinkime. Tiesiog plonai supjaustykime, pagardinkime ir valgykime :).

salotos i lentele

Lietuviškų spalvų salotos su tahini padažu

Traškios, gaivios ir sočios salotos, idealiai tinkančios pusryčiams ir / ar pietums :)

pabarstukai_web_lentele

Omega 3 ir 6 pabarstukas

Šiuo paprastu ir pastangų gaminant nereikalaujančiu pabarstuku gardinkite kiekvienas savo salotas!

zuvies troskinys_lentele

Žuvies troškinys

Kai „atidirbti“ receptai nebedžiugina, ieškai kažko naujo, neretai įmantresnio, įdomesnio. Išbandykite šį žuvies troškinį. Paruošiamas jis ypatingai lengvai, o savo sudėtimi, ingredientais yra labai maistingas ir vertingas. Puikiai tiks pietums ar vakarienei.

pusryciai skubancioms_web

Pusryčiai skubančioms

Antrasis #StimulusReceptas iš rubrikos „Mokykimės maitintis sveikai kartu su Marija ir Renata“ skirtas Jūsų dienos pradžiai – iš vakaro gaminami avižiniai dribsniai su chia sėklomis.

Šie vertingi ir skanūs pusryčiai yra išsigelbėjimas toms, kurios rytais mieliau keliomis minutėmis ilgiau užtrunka duše ar apskritai lekia į darbą nepapusryčiavusios (pastarąjį įprotį turinčios gautų daug pylos nuo Renatos…:)).

Sveikuoliski skanestai

Sveikuoliški skanėstai

Marija, pristatanti pirmąjį receptą, išduoda, jog pati labai mėgsta saldumynus. „Tiek juos gaminti, tiek jais mėgautis. Tad visada ieškau būdų, kad tas smaližiavimas būtų kuo mažiau nuodėmingas“ – teigia ji. Šie skanėstai – tai puiki alternatyva sausainiams ar pyragėliams. Jie ypač lengvai pagaminami ir puikiai gelbsti, kai norisi „kažko skanaus“ :). O geriausia žinia, kad jų ir norint daug nesuvalgysi :). Tad dalinkitės su draugais, šeima ir kolegomis. Skanaus!