IMG_9279_edited.jpg

Asmeninė treniruotė

Mankšta yra būtina įvairaus amžiaus ir sudėjimo žmonėms, tačiau ne visos moterys pasiruošusios bendroms treniruotėms. Kartais pritrūksta pasitikėjimo savimi arba baiminamasi, kad nepavyks teisingai atlikti pratimus, ypač jeigu yra sveikatos problemų. STIMULUS treniruočių studija turi puikų pasiūlymą – asmeninę treniruotę

Kaina - 25 eur.

nauda

Keletas individualių treniruočių leis pasitikėti savimi ir jėgomis, sužinoti, kokių pratimų vengti, kaip juos atlikti teisingai bei kaip sau padėti, esant judesio ribojimams dėl tam tikrų priežasčių.


Pasirinkdama asmenines treniruotes ne tik fiziškai sustiprėsite, tačiau galėsite drąsiai įsilieti į grupines mankštas, kartu nepakenkiant sveikatai. 


Galima rinktis asmeninę pilates, jogos, kalanetikos treniruotę, asmeninę nėščiųjų mankštą ar treniruotę su kamuoliais.​

kam tinka

Dažnai tenka išgirsti iš lankytojų apie bendrą kūno sustingimą, kai jos negali ar nespėja iki galo „pratampyti“ save. Skundžiamasi ir nepakankamu bendru sąnarių paslankumu, tai kartais trukdo bendrose treniruotėse išlaikyti teisingas kūno padėtis, pajausti teisingą fizinio pratimo poveikį.

Tokioms moterims reikia didesnio ir ilgesnio darbo, kad galėtų atlikti sudėtingesnes jogos, pilateso, kalanetikos pozicijas ar kūno padėtis. Tačiau tai nereiškia, kad negalima mankštintis, visa tai galima pasiekti asmeninių treniruočių metu.

Norite išbandyti? Užpildykite anketą – administratorė susisieks suderinti treniruotės detalių. Beje, įspėjame iš anksto, kad asmeninės treniruotės studijoje gali vykti tik tuo metu, kai mankštos salė yra laisva.

P. S. Įsigyjant 5 ir daugiau treniruočių iš karto, pritaikysime 5 proc. nuolaidą.