©Laura_Vanseviciene-2519.jpg

PRADĖK

MANKŠTINTIS

ŠIANDIEN

online treniruotės

nuo 25 eur/mėn.

 

tau patogiu metu

norimu dažnumu

pasirinktu intensyvumu

laura1.jpg

Tausojantis judesys

8 harmoningos mankštos - kalanetika, pilates, kineziterapinė - tavo stiprėjančiam kūnui.

nesciuju online.jpg

Nėščiųjų treniruotės

6 treniruotės - geresnei savijautai nėštumo metu, lengvesniam gimdymui ir greitesniam atsistatymui po jo.

laura3.jpg

Akivaizdūs pokyčiai

15 intensyvių treniruočių su priemonėmis.

Galimybė atskirai įsigyti norimas priemones bei gauti dietistės konsultaciją.

Apie mus

STIMULUS yra pirmoji treniruočių studija Lietuvoje. Įsikūrusi 2009 m., ji buria specialistus ir skleidžia žinias apie tai, kaip siekti sveiko, stipraus kūno ir vidinės pusiausvyros.

Gausi profesionalių trenerių komanda... treniruočių įvairovė, kur harmoningai žaidžia ištvermė, lankstumas, jėga ir proto ramybė...

Justė

Labai džiaugiuos, kad atsirado online treniruotės. Vien dėl to pradėjau vėl sportuoti. Žmogui, kurio dienotvarkė intensyvi, lankyti "gyvas" treniruotes ne visada pavyksta. O galiausiai, susidūrus su nepatogumais, nusprendi, kad gal to sporto man ir nereikia :)) o dabar mankštinuosi kone kiekvieną ankstyvą rytą :) Treniruotės aiškios, viskas pateikta suprantamai. Čia viskas nuo a iki z vienoje vietoje :)

Rūta

Dabartinė sistema – tobula! Mėnesio pirmąją dieną gavau laišką su mano įsigytų treniruočių nuorodomis ir galiu mankštintis bet kada – nereikia rezervuoti iš anksto, tiesiog atradusi laisvo laiko galiu imti ir sportuoti :) Galiu treniruotes rinktis pagal jų rūšį, trenerę ar trukmę. Taip pat galiu patikusią treniruotę kartoti kelis kartus. Galiu susitabdyti treniruotės įrašą ir nubėgti įsipilti dar vandens. Na ir be abejo, nereikia gaišti laiko važiuojant pirmyn / atgal į studiją. Žodžiu, kalnas pliusų! :)

Martyna

Tiesą sakant, buvau gan skeptiška idėjai sportuoti namuose. Tačiau atėjus karantinui, supratau, jog noriu išbandyti. Dabar negaliu atsidžiaugti! Sutaupau laiko kelionei, vaikai gali būti šalia, o aš gaunu profesionalią treniruotę pagal savo pageidavimą!

Mūsų kontaktai

+370 652 33 448

  • facebook
  • instagram

Dėkui. Netrukus susisieksime!