Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip rezervuoti treniruotes?

1. Susikurkite savo paskyrą sistemoje.

2. Paspauskite meniu punktą „Abonementas“. Pasirinkite pageidaujamą abonemento tipą (jei atvykstate pirmą kartą, galite rinktis apsilankymą už 7 €), galiojimo pradžios datą (pirmosios treniruotės datą) –  ir spauskite „Užsakyti“.

3. Paspauskite punktą „Užsiėmimai“ ir tvarkaraščio viršuje pasirinkite savaitę (rinkitės pagal savo abonemento pradžios datą).

5. Rezervuokite 1-ąją treniruotę.

P. s. Likusius užsiėmimus rezervuoti galėsite tik apmokėjusi abonementą (pavedimu arba grynaisiais studijoje, žr. rekvizitus). Pasirinkus mokėjimą pavedimu, treniruotes galite rezervuoti visas, tačiau neapmokėjus per 24 valandas, rezervacijos ištrinamos.

Ką daryti, jei kyla sunkumų registruojantis sistemoje?

Treniruočių rezervavimo sistema yra sukurta siekiant taupyti Jūsų ir mūsų laiką. Visada skatiname ja naudotis, bet vis tik jei dėl kokių nors priežasčių naudojimasis ja “stringa”, o į treniruotę norisi “čia ir dabar”, užpildykite anketą - mūsų administratorė su Jumis susisieks artimiausiu metu, ir kartu suderinsime pirmojo apsilankymo laiką bei kitas detales.

Rezervuoti treniruotes galite tik apmokėjusi abonementą

Neapmokėjus, sistema leidžia rezervuoti tik 1-ąją abonemento treniruotę. Pasirinkus mokėjimą pavedimu, treniruotes galite rezervuoti visas, tačiau neapmokėjus per 24 valandas, rezervacijos ištrinamos. Sumokėti galite pavedimu arba grynaisiais atvykusi į studiją – žr. rekvizitus.

Ar būtina rezervuoti treniruotes iš anksto?

Jei žinote savo dienotvarkę – taip, rekomenduojame rezervuoti treniruotes iš anksto. Tai ypač pažymėtina dėl vakarinių užsiėmimų. Kadangi žmonių skaičius treniruotėje yra ribojamas, populiarūs laikai užsipildo greitai. Kuo ankščiau užsiimsite vietą sau, tuo mažiau bus rūpesčio vėliau!

Rezervacijos atšaukimas

Atšaukti savo dalyvavimą galite iki treniruotės likus 2 val. ir daugiau. Tai darykite prisijungusi prie savo paskyros rezervavimo sistemoje. Neatšaukus, jūsų apsilankymas aktyvuojamas automatiškai. Likus mažiau nei 2 val. – savo rezervacijos atšaukti negalima. Atvykimą į treniruotes iki 10 val. galima atšaukti tik iš vakaro, vėliausiai iki 19:59 val.

Kilus neaiškumams, kodėl treniruotė buvo / nebuvo atšaukta, ar esant ypatingai priežasčiai, kodėl negalėjote atvykti – rašykite prasymai@stimulus.lt. Situaciją peržiūrime individualiai.

Laukiančiųjų sąrašas

Jei norimoje treniruotėje vietų nebėra, sistema suteikia galimybę įsirašyti į laukiančiųjų sąrašą. Rekomenduojame tai padaryti – moterys tikrai dažnai keičia savo planus. Atsilaisvinus vietai, sistema automatiškai įtraukia jus į sąrašą (prioritetas teikiamas turinčioms bent 1 nerezervuotą abonemento treniruotę). Ar patekote, stebėkite rezervavimo sistemoje (bent 2 val. Iki treniruotės pradžios jau būna aišku).

Kai neįvyksta treniruotė

Studijos administracija pasilieka teisę atšaukti treniruotę, jei užsiregistravusiųjų skaičius yra mažiau nei 5 asmenys. Pranešame SMS žinute, el. paštu ar telefonu.

Treniruočių rezervavimo sistema yra sukurta taupyti Jūsų ir mūsų laiką organizuojant užsiėmimus.

Kada atvykti?

Mes rekomenduojame atvykti bent 10 min. prieš užsiėmimą: susipažinsime, aprodysime studiją ir leisime ramiai Jums persirengti, išgerti arbatos ar pavartyti žurnalus.

Ką apsirengti?

Apranga – patogi ir nevaržanti judesių. Dėl higienos sumetimų, kviečiame mankštintis tik apsiavus kojinaites, pėdutes ar baleto mankštos batelius. Kilimėlius turime – savo neštis nereikia. Dušo nėra – rūbinėse rasite drėgnas servetėles, skirtas naudoti visam kūnui.


Jei kyla papildomų klausimų, drąsiai skambinkite arba rašykite!