Screenshot 2019-11-20 at 16.49.54.png

Dietistės konsultacija

„Norint pasiekti geriausių rezultatų, išsiaiškiname darbo grafiką, asmens ir šeimos įpročius, svarstome galimybę gaminti ir ruošti maistą savarankiškai, kaupiame informaciją apie mėgstamus ir nemėgstamus produktus. Atsižvelgiant į tai, sudaromas maitinimosi planas visai savaitei. Kiekvienai dienai sudaromas racionas – patiekalai ir kiekis. Kartą per savaitę (ne dažniau!) būtina pasisverti. Vidutinė tokio ciklo trukmė – 5 savaitės. Atsižvelgiant į pokyčius ir pageidavimus, meniu yra keičiamas“, – pasakojo specialistė.

Kodėl 5 savaitės? Nes per tokį laikotarpį geriau susiformuoja įpročiai bei įgūdžiai. 

nauda

Renata perspėja, kad konsultacija ar 5 savaitės priežiūros yra tik pakankamai ilgo kelio pradžia. Pradžia tokio gyvenimo, kuriame atsiras erdvė harmonijai.

Kodėl 5 savaitės? Nes per tokį laikotarpį geriau susiformuoja įpročiai bei įgūdžiai. Toks laikotarpis yra pakankamai optimalus savarankiškam darbui ateityje, geriau apdorojama ir įsimenama informacija. Visą šį laiką Renata su konsultuojamomis moterimis glaudžiai bendrauja, nes proceso metu kyla daug klausimų. Joms būtinas palaikymas ir paaiškinimai.

„Patarimai nėra panacėja. Svarbu suvokti, kad tai komandinis darbas. Nebus abipusio pasitikėjimo – nebus rezultato, – tikina dietistė. – O rezultatas – tai ne tik svorio kitimas. Dingsta kompleksai, atsiranda laisvumas, keičiasi garderobas, pagerėja savijauta ir sveikata, susiformuoja įgūdžiai savarankiškai valdyti savo norus, poreikius, maitinimąsi.


Tai tik fundamentalūs punktai, tačiau jie tampa varomąja jėga, siekiant dar geresnių rezultatų įvairiose srityse: daryti karjerą, priimti sudėtingus sprendimus, keisti aplinką, pradėti arba tęsti studijas, surasti gyvenimo partnerį ir t. t.“.

kam tinka

Norinčioms suderinti mitybą ir mankštą sėkmingo rezultato link.

Moterys dažnai mano, kad viską žino ir laikosi įvairių dietų ir patarimų, tačiau ne visada tai „suveikia“. „Mankšta ir mityba yra puikus derinys, tik svarbu teisingai jį subalansuoti, o kartais – ir pakapstyti giliau. Gyvenimo būdo įpročiai slypi ne tik šaldytuve“, – šypsosi dietistė Renata.

Galima rinktis:

  • tik konsultaciją. Kaina – 25 € (jei po konsultacijos nuspręsite rinktis pilną paketą, atskirai už pirmąją konsultaciją mokėti nereikės);

  • pilną paketą: konsultaciją + mitybos plano sudarymą + priežiūrą 5 savaites. Kaina – 110 €. Per mėnesį dietistė gali „paimti“ tik 5 merginas!

 

Jūsų konsultaciją organizuosime treniruočių studijoje STIMULUS. Užpildžius anketą, su Jumis susisieksime ir pasiūlysime galimus susitikimo laikus. Atkreipiame dėmesį, kad konsultacijos galimos tik darbo dienomis studijoje, laisvu nuo treniruočių laiku. Kilus klausimams, rašykite mūsų administratorėms rezervacija@stimulus.lt.