©Laura_Vanseviciene-1075_edited_edited_e

Greta Lukauskaitė

Kalanetikos trenerė

Nori palikti atsiliepimą? Užpildyki anketą.

Pasirinkimai – štai, kas mūsų gyvenimą praturtina galimybėmis“. Tokiu gyvenimo moto besivadovaudama Greta atrado kalanetiką.

Nuo vaikystės Greta sukosi šokio žingsnelių ritmu: iš pradžių sportiniai-pramoginiai, tuomet liaudies ir modernusis šokis. Vėliau Išbandžiusi keletą skirtingų jogos mokytojų ir trenerių, ji susidomėjo joga ir, sako, supratusi, kad svarbiausi dalykai atrandami pačiai ieškant, mokantis ir įsiklausant į savo kūną.

„Į visus jogos treniruotėse iškilusius klausimus ieškodavau atsakymų knygose ir straipsniuose, todėl per keletą metų sukaupiau nemažą žinių bagažą, – apie kryptingą domėjimąsi pasakoja trenerė. – Prie lovos vakaro pasiskaitymams nuolatos yra padėta keletas knygų dvasinio ir fizinio tobulėjimo tema. Vis ieškau naujų žmogaus kūno ir sielos pažinimo būdų.“

Jei joga Gretos gyvenime atsirado ramiai ir tyliai, tai kalanetika įsiveržė kaip meteoritas. „Žodis „įsiveržė“ čia tikrai labai tinka – pradėjau keistis taip greitai! – juokiasi STIMULUS komandos narė. – Ne tik kūnu, bet, svarbiausia, – viduje užsidegė laimė. Visa pasinėriau į bandymus perprasti šį metodą ir pradėjau gyventi mintimi tapti kalanetikos mokytoja. Manau, kad kalanetika jau gyveno manyje iki tol, kol pradėjau rimtai ja domėtis ir mokytis.

Labai džiaugiuosi, kad dabar galiu klientėms perteikti visapusišką šios mankštos naudą, nes kalanetiką pamačiau naujomis spalvomis, kai susilaukiau sūnaus ir norėjau atstatyti prarastą raumenų tonusą.“

Greta veda kalanetikos treniruotes nuo 2011 m. ir yra serfikuota vienintelio pasaulyje oficialaus kalanetikos centro JAV (Callanetics Management Company, Inc.) mokytoja bei teisės studijų magistrė.

Labai maloni, paprasta, draugiška. Atidi kiekvienai dalyvei, patarė, padėjo, rūpinosi, kad visiems pavyktų pratimai, pagelbėdavo juos atlikti taisyklingai. Labai patiko, kad paprastais žodžiais, praktiniais patarimais sugebėjo visoms paaiškinti pratimų atlikimą. Lankau daug užsiėmimų, su įvairiomis trenerėmis. Visos jos geros, tačiau Greta išsiskyrė dideliu rūpesčiu ir tiksliais, vertingai patarimais dėl pratimų atlikimo. Nereikėjo spėlioti, kaip čia ką daryti :)

Simona