inga_edited.jpg

Inga Balčiūnienė

Pilateso, kineziterapinės, nėščiųjų mankštos trenerė

Nori palikti atsiliepimą? Užpildyki anketą.

"Nuo pat mažens judesys – nuolatinis mano palydovas“, – sako Inga. „Pradinėse klasėse lankiau pramoginius šokius, vėliau – aerobiką, o studijų metais pamilau sporto salę. Pasirinkau studijų programą, kuri įkvėpė mokytis lavinti judesius, padėti žmonėms per judesį spręsti su sveikata susijusias problemas.

Norėdama tapti aerobikos trenere, atradau Pilates. Šis metodas man labai patrauklus, įdomus, viliojantis, nenuobodus. Su juo augu kaip trenerė ir asmenybė, nuolat mokausi, kaip teisingai atlikti judesius, įtraukti plastiškumą, nepamiršti šypsenos. Nors galbūt atrodau rimta ir santūri, bet be galo myliu gyvenimą ir žmones, mėgstu aktyviai gyventi, kartais mėgaujuosi adrenalinu išbandydama kažką naujo.

Dar mokydamasi mokykloje žinojau, kad būsiu medikė ir prisipažįstu, kad medicina yra sritis, kurioje aš jaučiu „draivą“, nes visada yra ko mokytis, tobulėti ir padėti žmonėms jaustis geriau, pamilti judesį, išmokti būti fiziškai aktyviems, o taip pat, išmokti tai daryti taisyklingai.

Šiuo metu studijuoju magistratūrą ir tęsiu savo Kineziterapeuto darbą reabilitacijos srityje, nuolatos tobulinuosi Pilates ir  Kineziterapijos kursuose. Žinau, kad turiu įkvėpimo ir entuziazmo dar daug ko išmokti, o savo žiniomis pasidalinti su kitais. Esu tikra, kad judesys – tai pats geriausias vaistas tiek kūnui, tiek sielai!

Puiki trenerė, atidi, dėmesinga kiekvienai besitreniruojančiai merginai, pataiso laikyseną ir parodo, kaip reikia atlikti pratimus :)

Aistė