Stimulus-101_edited_edited.jpg

Jurgita Bujokienė

Pilateso, kalanetikos, nėščiųjų mankštos trenerė

Nori palikti atsiliepimą? Užpildyki anketą.

„Kalanetiką atradau visai atsitiktinai, kai gydytojas patarė tiesinti stuburą. Nuo to laiko esu užsikrėtusi kalanetikos kaip geros nuotaikos, streso nuėmimo, gero laiko praleidimo, kūno formavimo ir teigiamų emocijų sukėlėjo virusu, – savo atradimais džiaugiasi teisininke dirbanti Jurgita. – Jau turbūt visi mano draugai, giminės ir artimieji žino, kas yra ta kalanetika.“

„Šias mankštas rekomendavo ir mano dailiojo čiuožimo trenerė, nusprendusi, kad būtina tobulinti čiuožimo įgūdžius bei pratimų atlikimo techniką. 2011 metais kaip STIMULUS treniruočių studijos klientė pradėjau pažintį su jogos, Pilates ir kalanetikos mankštomis. Tai buvo nuostabus ir nepamirštamas atradimas, įkvėpęs gilintis, mokytis, domėtis kūno sveikatinimo sritimi bei nulėmęs karjeros pokyčius.

Susižavėjau kalanetika. Nepakeičiamas jausmas po treniruotės suteikdavo motyvacijos gilintis į šią žavią moterišką mankštą. Mokiausi klasikinės kalanetikos. Kaupiau žinias mokydamasi ir papildomai. 2017 metais įgijau Kūno kultūros ir sporto departamento trenerės licencija. Tam teko studijuoti anatomiją, biomechaniką, judesių fiziologiją, sporto mediciną, sporto psichologiją ir kita.

Ties kalanetika nesustojau. Studijavau ir Pilates technikos subtilybes vienoje žymiausių Pilates studijų pasaulyje – MK Pilates studio. Po metus trukusių mokslų šioje mokykloje gavau Pilates instruktorės sertifikatą“. Jurgitos svajonėse – kineziterapijos studijos.

Pasak jos, mankšta jai susijusi ne tik su gera nuotaika, tai – paprastas, bet genialus kūno formų tobulinimo būdas. „Tokiu potyriu norisi dalytis su kiek įmanoma daugiau žmonių. Tai turbūt ir lėmė mano žengimą trenerės keliu, – sako moteris. – Žinoma, vesti paskui save sunkiau, nei sekti kažką, bet trenerės užsiėmimas tuo ir žavus, kad skatina mokytis ir mokyti kažką naujo, tobulėti, o didžiausias džiaugsmas – švytintys merginų veidai. Mokytoja – trenerė – tai pagalba, kai labiausiai jos reikia, ji palaiko, motyvuoja, įkvepia.“

Malonus priėmimas, šauni trenerė, laikas prabėgo labai greitai. Svarbiausia - jokios monotonijos:)

Aušra