©Laura_Vanseviciene-0957.jpg
©Laura_Vanseviciene-1075_edited_edited_e
larisa.jpg

Eglė Urbonavičienė

Pilateso, kineziterapinės, nėščiųjų mankštos trenerė

Ne tik laisvalaikio pomėgiai, bet ir darbo patirtis aplinkiniams daro didžiulį įspūdį. „Jau prieš bemaž tris dešimtmečius (!) poliklinikoje vesdavau kineziterapijos mankštą grupėms, suaugusiesiems bei vaikams, turintiems stuburo, sąnarių, laikysenos problemų,“ – sako ji.

Greta Lukauskaitė

Kalanetikos trenerė

Kalanetika į Gretos gyvenimą įsiveržė kaip meteoritas. „Žodis „įsiveržė“ čia tikrai labai tinka – pradėjau keistis taip greitai! – juokiasi STIMULUS komandos narė. – Ne tik kūnu, bet, svarbiausia, – viduje užsidegė laimė. Visa pasinėriau į bandymus perprasti šį metodą ir pradėjau gyventi mintimi tapti kalanetikos mokytoja. Manau, kad kalanetika jau gyveno manyje iki tol, kol pradėjau rimtai ja domėtis ir mokytis."

Larisa Markevičienė

Pilates, kalanetikos trenerė

Šilta šypsena, aukščiausias profesionalumas -  šiais epitetais klientės dažniausiai apibūdina Larisą, o mes dar šalimais prilipiname ilgametę darbo patirtį, dėl kurios galima šią trenerę vadinti viena geriausių pilateso meistrių.

Stimulus-89_edited.jpg
Stimulus-106_edited.jpg

Kotryna Rasiukevičiūtė

Kalanetikos, pilateso trenerė

Kibirkščiuojančios merginos akys sufleruoja, jog ši mergina myli judesį. Ir išties – nuo pat vaikystės: šokiai, plaukimas, bėgiojimas, grupinės intensyvios treniruotės… Parako ji turi :), bet, kaip pati sako, pajuto, jog grįžti namo “keturiomis” – malonumo ne per daugiausiai.

Gintarė Sutkaitė

Modeliuojamosios mankštos, pilateso, kalanetikos trenerė

„Manau, kad judesys ir menas turi daug bendra: plastika, estetikos pojūtis, erdvinis mąstymas, anatominės žinios, kūrybiškumas“, – netikėtą „kampą“ mankštoje įžvelgia ji.

Ramutė Jonušaitė

Kineziterapinės mankštos trenerė

Aprašymas ruošiamas.

viktorija.png
renata.png

Viktorija Ruzgutė

Kineziterapinės, senjorių mankštos trenerė

„Tikriausiai iš kitų trenerių išsiskiriu tuo, kad nesiejau savęs su sportu nuo vaikystės. Kai tik turėdavau progą, aplenkdavau fizinio lavinimo pamokas ir aktyvų laisvalaikį“ – jau ties pirmuoju sakiniu mus nustebina trenerė Viktorija Ruzgutė.

Renata Šumskaitė

Kalanetikos trenerė

Renata, paprašyta papasakoti apie save, tuoj ištraukia keturis „raktinius žodžius“: greitis, rezultatas, multitasking’as, veiklos žmogus.

Jurgita Bujokienė

Pilateso, kalanetikos trenerė

„Kalanetiką atradau visai atsitiktinai, kai gydytojas patarė tiesinti stuburą. Nuo to laiko esu užsikrėtusi kalanetikos kaip geros nuotaikos, streso nuėmimo, gero laiko praleidimo, kūno formavimo ir teigiamų emocijų sukėlėjo virusu," – savo atradimais džiaugiasi teisininke dirbanti Jurgita

renata b.png
Stimulus-118_edited.jpg

Renata Baliukevič

Pilateso, kalanetikos, jogos trenerė

„Sunku atsakyti apie trenerio tinkamumą darbui. Man tai panašu į kavinių ir restoranų veiklą – mieste jų daug, o šiltų ir jaukių – vienetai. Kodėl? Sunku atsakyti. Ne visada lemia profesinė kompetencija. Yra dar bendravimo su žmonėmis įgūdžiai. Štai čia ir praverčia psichologija, žmogaus pažinimas." - mintimis dalijasi Renata.

Jurgita Valkiūnienė

Pilateso, kalanetikos trenerė

Pozityviai, energingai ir nuolat besišypsančiai Jurgitai kalbėti apie save nelengva. „Visada atrodė, jog jeigu prisistatysiu, kaip charizmatiška asmenybė, tai atrodys nebetikra ir mano tie vidiniai velniukai išsibėgios. O aš jų turiu!"

©2019 by Stimulus. Proudly created with Wix.com