©Laura_Vanseviciene-0957.jpg
©Laura_Vanseviciene-1075_edited_edited_e
larisa.jpg

Eglė Urbonavičienė

Pilateso, kineziterapinės, nėščiųjų mankštos trenerė

Ne tik laisvalaikio pomėgiai, bet ir darbo patirtis aplinkiniams daro didžiulį įspūdį. „Jau prieš bemaž tris dešimtmečius (!) poliklinikoje vesdavau kineziterapijos mankštą grupėms, suaugusiesiems bei vaikams, turintiems stuburo, sąnarių, laikysenos problemų,“ – sako ji.

Greta Lukauskaitė

Kalanetikos trenerė

Kalanetika į Gretos gyvenimą įsiveržė kaip meteoritas. „Žodis „įsiveržė“ čia tikrai labai tinka – pradėjau keistis taip greitai! – juokiasi STIMULUS komandos narė. – Ne tik kūnu, bet, svarbiausia, – viduje užsidegė laimė. Visa pasinėriau į bandymus perprasti šį metodą ir pradėjau gyventi mintimi tapti kalanetikos mokytoja. Manau, kad kalanetika jau gyveno manyje iki tol, kol pradėjau rimtai ja domėtis ir mokytis."

Larisa Markevičienė

Pilates, kalanetikos trenerė

Šilta šypsena, aukščiausias profesionalumas -  šiais epitetais klientės dažniausiai apibūdina Larisą, o mes dar šalimais prilipiname ilgametę darbo patirtį, dėl kurios galima šią trenerę vadinti viena geriausių pilateso meistrių.

Stimulus-89_edited.jpg
Stimulus-106_edited.jpg

Kotryna Rasiukevičiūtė

Kalanetikos, pilateso trenerė

Kibirkščiuojančios merginos akys sufleruoja, jog ši mergina myli judesį. Ir išties – nuo pat vaikystės: šokiai, plaukimas, bėgiojimas, grupinės intensyvios treniruotės… Parako ji turi :), bet, kaip pati sako, pajuto, jog grįžti namo “keturiomis” – malonumo ne per daugiausiai.

Gintarė Sutkaitė

Modeliuojamosios mankštos, pilateso, kalanetikos trenerė

„Manau, kad judesys ir menas turi daug bendra: plastika, estetikos pojūtis, erdvinis mąstymas, anatominės žinios, kūrybiškumas“, – netikėtą „kampą“ mankštoje įžvelgia ji.

Ramutė Jonušaitė

Kineziterapinės mankštos trenerė

Aprašymas ruošiamas.